הדרכה מצולמת - פטיפור פסק זמן

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
ואני שואלת, באמת בשביל לדעת, לא בשביל לקנטר,
האם זה יוצא גם משתלם או רק מספק את חדוות היצירה?
כי הקרם פסק זמן עולה 20+
3 חב' שוקולד עוד 15
הגליליות עוד 4 ש"ח
(את הלכלוך והעבודה אני לא מחשיבה כי זו חדוות היצירה בעצמה)

וממתק טעמי? אותו רעיון|! אפשר להכין ואפשר לקנות!
והכי כיף להכין
אפילו שרק הדבש עולה יותר מחבילה של טעמי. אבל זה לא הענין!

תודה רבה להני
נראה מעולה!!!!

עחאי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
קודם כל תודה! כל פעם שאת משקיעה ומעלה גם אם אני לא עושה בסוף, אני נהנת...

שאלה הקרם עצמו טעים? משהו ניסה אותו כממרח?

אסתי אחת

משתמש מקצוען
וממתק טעמי? אותו רעיון|! אפשר להכין ואפשר לקנות!
והכי כיף להכין
אפילו שרק הדבש עולה יותר מחבילה של טעמי. אבל זה לא הענין!

תודה רבה להני
נראה מעולה!!!!
הני אולי תמציאי לנו משהו בסגנון ה''טעמי''? החטיף האהוב עלי?

תודה על הכל

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין אותך שאכתוב משהו נדוש?
תמיד את מצליחה להפתיע
נראה מושלם וטעיםםםםםםםםם!!!!!!!! רוצה ללקק את המסך...

אני נהנית מאוד מאוד מהמתכונים הנגישים שלא כמו חוברות מתכונים של חברות עם מוצרים פנטסטיים ואי אפשר להכין משם כמעט כלום

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
נראה טוב מאודדדדדדדדד...וגם מגרה.
נראה מי לא יגמור!
תכלס',
מי שלא מחפשת ליצור לבד, אולי עדיף שלא תתחיל.
רק מי שאוהבת את שעת היצירה של עצמה או של הילדים, זה בשבילה.
זה כמו כל עוגה קנויה לעומת עשויה, חלות, סלטים וכו'.
ברור שהטעם שונה, ואין על דברים ביתיים ויפים.
וזה שאפשר לשחק עם צורת הפוטיפור, זה גם מגוון.
העני, תודה!!
(כעת התנור שלי 'חולה' מאוד, ולכן כל מתכון שלא צריך תנור מתקבל באהדה גדולה מאוד, אז שוב- תודה!, ואם יש עוד מהסוג נשמח מאוד לקבל.)

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני מאמינה שאפשר להשתמש במקום בקרם הנ"ל בשוקולד מעורבב עם קרם נוגט
ואגב- השוקולד של ורד הגליל עולה 16.9 ל-6 יחידות בבר-כל וברב החנויות (המבצעים של עלית לא משתלמים...)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
קודם כל תודה! כל פעם שאת משקיעה ומעלה גם אם אני לא עושה בסוף, אני נהנת...

שאלה הקרם עצמו טעים? משהו ניסה אותו כממרח?
כן. מזכיר את הטעם של פסק זמן.

הני אולי תמציאי לנו משהו בסגנון ה''טעמי''? החטיף האהוב עלי?

תודה על הכל
יש לי מתכון כזה שמחכה להזדמנות לעלות.

יואו, בא לי נוראות!
נכון זה דיאטטי?:rolleyes::confused::eek:
לגמרי דיאטטי.

אפשר לרסק את הגליליות ואז זה יצא יותר נחמד, לא?
אפשר. יוצא קצת אחרת אבל מניסיון זה גם מאוד טעים

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה הני. רעיון מענין ונראה ממש מגרה.
לשאלה התמימה - למה להכין כשאפשר לקנות, אני מרגישה חיבת לענות... :)
הדברים האלו לא נמדדים בכסף. בכלל! אל תשווי בין כשתגישי לילדים משהו שאת הכנת, או אפילו כשיקחו לבד ויחתכו להם (רק אם הם גדולים מספיק, כמובן) לבין לקחת חטיף קנוי.
החל מזה שהוצאות שבת וחג ה' מחזיר בכפלים (אז מה עדיף, שתוציאי 22 ותקבלי בחזרה 44, או שתוציאי - בהגזמה - 55, ותקבלי בחזרה 110 ש"ח?:) )
דבר שני, כשאת מכינה בבית את יודעת מה את הולכת לאכול. אבל חטיף (ועוד שוקולדי) קנוי? אין לך מושג אילו 'תוצרים נלווים' באים איתו שמשפיעים על התמונה התוך חטיפית בצורה אחרת לגמרי...
ודבר שלישי - התעסוקה והאהבה שאת מראה לילדים, ההשקעה שלך בהם, לא תוכל להיות מובעת אותו הדבר בחטיפים קנוי'ים.
ו - כן, גם אני חושבת שמעצבן להדיח כלים, אבל חוץ מזה - זה שווה, מה גם שיש אפשרויות לעקוף זאת...
אז לבריאות באמת :)

ochayon

משתמש פעיל
נו באמת..
למה להוציא לאנשים את הרוק?
אי אפשר תמונות קצת פחות ברורות?
אני לא עומד בזה,
מה עושים??
אין לי כעת בבית לא פסק זמן ולא ממרח כזה..

טובה ע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה הני. רעיון מענין ונראה ממש מגרה.
לשאלה התמימה - למה להכין כשאפשר לקנות, אני מרגישה חיבת לענות... :)
הדברים האלו לא נמדדים בכסף. בכלל! אל תשווי בין כשתגישי לילדים משהו שאת הכנת, או אפילו כשיקחו לבד ויחתכו להם (רק אם הם גדולים מספיק, כמובן) לבין לקחת חטיף קנוי.
החל מזה שהוצאות שבת וחג ה' מחזיר בכפלים (אז מה עדיף, שתוציאי 22 ותקבלי בחזרה 44, או שתוציאי - בהגזמה - 55, ותקבלי בחזרה 110 ש"ח?:) )
דבר שני, כשאת מכינה בבית את יודעת מה את הולכת לאכול. אבל חטיף (ועוד שוקולדי) קנוי? אין לך מושג אילו 'תוצרים נלווים' באים איתו שמשפיעים על התמונה התוך חטיפית בצורה אחרת לגמרי...
ודבר שלישי - התעסוקה והאהבה שאת מראה לילדים, ההשקעה שלך בהם, לא תוכל להיות מובעת אותו הדבר בחטיפים קנוי'ים.
ו - כן, גם אני חושבת שמעצבן להדיח כלים, אבל חוץ מזה - זה שווה, מה גם שיש אפשרויות לעקוף זאת...
אז לבריאות באמת :)
אוי נו, באמת, יש הבדל רציני בין עוגה קנויה לעוגה תוצרת בית וכן גם חלות, אני לא מכניסה הביתה קנויים, וגם אם אכניס אף אחד מהילדים לא מסכים להכניס לפה. אצלנו אוהבים רק אוכל ביתי.
אבל להכין ממתק שנראה כמעט כמו קנוי, לטעמי לא מצדיק. אבל זו כמובן, דעתי אף אחד לא מחייב את אף אחד לקנות, וכל אחת תעשה מה שנוח לה.
ומה הקשר לתוצרים נלווים, את לא קונה בכלל ממתקים, הכל עושה לבד?
והילדים יכולים להכין איתי המון דברים אחרים, עוגות, חלות סלטים וכו׳
וגם יצירות לא אכילות.

ושוב, זה לא סותר, המתכון ממש אלוף, ובעלת המתכון עוד יותר :) ואני נהנית לעקוב אחר המתכונים המקסימים.

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חחח...
לא. אני ממש לא מכינה הכל לבד! (ובהשראת חודש אדר הקרוב - עוזרים לי ;):p) סתם.
אני אוכלת קנוי'ים (מודה באשמה) וגם נהנית מהטעם שלהם. כך שלא זה הענין. הענין הוא באמת ה'להכין בבית מול לקנות' - מבחינתי. הלהכין לבד תמיד עדיף. האם זה ישים?
אהמ...
זה ענין לתגובה נפרדת... ;)
תלוי (הפעם האדר יצא בלי כוונה...:cool:)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הי, חברות,
גם אני מכינה בבית חלות וכו'
במחיר שעולה חלה אחת במאפיה, אני מכינה תבנית שלימה
(או שאולי עדיף לקנות ולקבל החזר בכפל כפליים ;) )

משתלם - מסתבר שכן, אבל ברור שעדיף לקבל גם החזר זמן וכוח בכפלי'ים ... ;)
אז תהי'י רגועה.. :rolleyes:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
רוצות לפתוח אשכול נפרד שהנושא שלו להכין פטיפורים בבית- משתלם או לא? בכיף. זה מעניין.

אבל- את האשכול הזה בבקשה תשאירו "הדרכתי" נטו...
אני עלולה לאבד חשק להעלות הדרכות בגלל התגובות האלו....:eek:
ברצינות. כי בסה"כ לוקח לי זמן לצלם כל שלב. להעלות למחשב, לכתוב וכו'. ואין לי..אין לי כל כך הרבה זמן פנוי בימים אלו...כך שאני מוצאת את עצמי לא אחת מתלבטת אם להמשיך או לא....חבל לי לקבל תמריצים להפסיק...

לא אני

משתמש מקצוען
רוצות לפתוח אשכול נפרד שהנושא שלו להכין פטיפורים בבית- משתלם או לא? בכיף. זה מעניין.

אבל- את האשכול הזה בבקשה תשאירו "הדרכתי" נטו...
אני עלולה לאבד חשק להלעות הדרכות בגלל התגובות האלו....:eek:
תפתחי אשכול חדש ל"טעמי".
כולנו אחריך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה