הדרכה מצולמת - פטיפור פסק זמן

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
העני, יש משהו דומה לזה, אבל לא אגוזים.
הייתי היום החנות ולקחתי פסק זמן, כשלפתע אחזתי שהוא עם אגוזים. סכנת נפשות לכמה צאצאים בבית, ולא 'פייר להעמיד אותם בכזה נסיון.
אולי יש משהו דומה? קל, טעים וזמין?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
העני זה נראה סוף!
הכנסת בפנים גם אגוזי לוז?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
העני, יש משהו דומה לזה, אבל לא אגוזים.
הייתי היום החנות ולקחתי פסק זמן, כשלפתע אחזתי שהוא עם אגוזים. סכנת נפשות לכמה צאצאים בבית, ולא 'פייר להעמיד אותם בכזה נסיון.
אולי יש משהו דומה? קל, טעים וזמין?
ריבת חלב....
העני זה נראה סוף!
הכנסת בפנים גם אגוזי לוז?
לא. יש בממרח אגוזי לוז
יכולה אולי לתת לי כמויות?
על כל כוס ממרח שוקולד איכותי תוסיפי 3 כפות קרם נוגט.
נשלח לך בעז"ה כשאכין. נעשה "החלפות".

חינדלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
העני...
יהיה גם את המתכון של המוס????
פנטזתי עליו כבר שבוע שעבר כמנה אחרונה;)

א1234

משתמש רשום
העני יקרה,
ראשית אלפי תודות על כל המתכונים והדרכות המפורטות עם התמונות, בזכותם אפילו אני עם הידיים השמאליות שלי - מצליחה.

יש מצב שתעלי את המתכונים בקובץ PDF, נראה לי אותה עבודה אולי אפילו פחות
כך נוכל להדפיס אותם בקלות.
כי כשאני עושה העתק לוורד הוא לא מעתיק עם התמונות ואז אני צריכה אחד אחד להעתיק ולערוך.

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אין לך תבנית שקעים אבל את גם רוצה להכין את הפטיפור? אין בעיה.
ערבבי שוקולד מומס עם קרם פסק זמן. 3 כפות מהקרם על כל 100 גרם שוקולד. רפדי תבנית אינגליש בניילון וצקי את התערובת לתבנית. דחסי אל תוך השוקולד גליליות לרוחב התבנית ברווחים קטנים זה מזה.
העבירי למקרר להתקשות.
פרסי בסכין חדה ולא משוננת.

צפה בקובץ המצורף 326716

בהצלחה

לרפד בניילון הכוונה לנילון נצמד?

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
@hbecker
עשיתי באנגליש קייק ולא נחתך לי יפה אולי שמתי מידי הרבה גליליות:( כמה גליליות צריך לשים ולכמה אנגליש קייק אמור להספיק?
אני רוצה להכין עוד פעם ולשים את כל התערובת ביחד עם הגליליות בתבניות שקעים פלסטיק, זה משתחרר בקלות מהתבנית?
אני חיייבת שיצא לי משהו מרשים:rolleyes:

ochayon

משתמש פעיל
כמה שאלות [-הראשונות נשאלו קודם לכן ולא נענו]:
1. לרפד בניילון הכוונה לניילון נצמד או שקית הקפאה?
2. מהם הכמויות שצריך בשביל תבנית אנגליש אחת?
3. איך ממיסים שוקולד חלבי [המיקרו שלי בשרי]?

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם לי יש שאלה, וסליחה מראש על הבורות.
כשאני ממיסה שוקולד כפי שהסברת בשלב א' ומצפה איתו את התבנית שקעים ומקפיאה, זה אמור לצאת שלם? תמיד אני שומעת שצריך לטמפרר את השוקולד או משהו וזה כבר ממש מסובך בשבילי ולכן מעולם גם לא ניסיתי (לא להתעלף, אני נשואה טריה חחח) מספיק פשוט להמיס לשפוך לבפנים ולהוציא את השאריות?

שוקולד@

משתמש פעיל
גם לי יש שאלה, וסליחה מראש על הבורות.
כשאני ממיסה שוקולד כפי שהסברת בשלב א' ומצפה איתו את התבנית שקעים ומקפיאה, זה אמור לצאת שלם? תמיד אני שומעת שצריך לטמפרר את השוקולד או משהו וזה כבר ממש מסובך בשבילי ולכן מעולם גם לא ניסיתי (לא להתעלף, אני נשואה טריה חחח) מספיק פשוט להמיס לשפוך לבפנים ולהוציא את השאריות?

כן זה יוצא שלם, טמפרור של שוקולד זו כבר יותר מומחיות וזה רק אם את רוצה שיצא מושלםםםםם-שלא ימס,ויהיה יותר מבריק,וכו',
אבל בשביל משהו רגיל ואפילו לארוע מספיק להוסיף לשוקולד כמה כפות שמן ולהמיס, ולשפוך לתבניות, להקפיא, ולשחרר,
בהצלחה!

בערי

משתמש רשום
רוצות לפתוח אשכול נפרד שהנושא שלו להכין פטיפורים בבית- משתלם או לא? בכיף. זה מעניין.

האם האשכול נפתח, ואם כן אשמח לקישור (והאם יש מקום מרוכז לכל הפטיפורים - הבנות בחופש, וקיבלו חשק להכין...)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
האם האשכול נפתח, ואם כן אשמח לקישור (והאם יש מקום מרוכז לכל הפטיפורים - הבנות בחופש, וקיבלו חשק להכין...)
אין אשכול מרוכז לפטיפורים

ממליצה לערוך חיפוש ל "הדרכה מצולמת" שפורסם על ידי, תצמאו המון הדרכות לפטיפורים.
רק מה? האתר עבר שדרוג וכל התמונות התפקששו עם תמונות בלי קשר.
אם תרצו משהו מסוים אוכל לחפש תמונה של הפטיפור הספיציפי ההוא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה