דרוש מידע הדסה עין כרם או שערי צדק

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה באמת אינדיבידואלי לחלוטין.
אני ילדתי לידה שניה בהר הצופים - בע"ה חוזרת רק לשם!!!
יחס מכבד בקבלה, בחדר הלידה ובמחלקה
(בקבלה היתה אחות מהממת ואיכפתית, שפגשה אותי אח"כ במסדרונות בי"ח וזיהתה אותי מיד)
ומיילדת נדירה ב"ה שהיתה ממש שליחה משמים.
על תינוקיה אין לי מה לומר, כי הייתי באפס הפרדה.

מעניין מאוד
כי אני הרגשתי שם להפך
הלידה היתה בסדר לא התלהבתי במיוחד מהיחס
אבל המחלקה זוועה
לילד היה משהו לא תקין והם התעלמו ממני לגמרי בקשתי יועצת הנקה כי זה היה לידה ראשונה ואפילו לא הגיע אחות (זה היה בתחילת הקורונה כולם היו ביות מלא) הגעתי הביתה הלכתי לרופא ומסתבר שלילד היה שפה עליונה קשורה לא יכול לינוק והיה מיובש לגמרי שלחו אותי למיון ושם אמרו לי שממש מיובש ויש לי נס שהוא בחיים....

בעין כרם קרה לי ההפך עם לידה אחרת ומקרה פשוט יותר היחס הכי טוב ומכבד בעולם....

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לדעתי תלוי באורך הלידה.
לי הכי חשוב החדר לידה והיחס ולכן הר הצופים מושלם בשבילי.
אחרי הלידה לא מפנק שם, האוכל יחסית פשוט והחדרים לא חדשים. ועדיין שווה לי להתפנק אח"כ במקום אחר העיקר שהלידה תהיה עם המיילדות המדהימות, הסבלנות שלהם וחדרי הלידה החדשים ועם מקום נח לבעל.
מי שהלידה לוקחת לה 2 דקות באמת שווה לה להתמקד יותר בבית חולים עם מחלקת יולדות חדשה. (כמו שע"צ מחלקה ג' או ד'.)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי תלוי באורך הלידה.
לי הכי חשוב החדר לידה והיחס ולכן הר הצופים מושלם בשבילי.
אחרי הלידה לא מפנק שם, האוכל יחסית פשוט והחדרים לא חדשים. ועדיין שווה לי להתפנק אח"כ במקום אחר העיקר שהלידה תהיה עם המיילדות המדהימות, הסבלנות שלהם וחדרי הלידה החדשים ועם מקום נח לבעל.
מי שהלידה לוקחת לה 2 דקות באמת שווה לה להתמקד יותר בבית חולים עם מחלקת יולדות חדשה. (כמו שע"צ מחלקה ג' או ד'.)
זה תלוי בעוד דברים בלידה
למשל לי היה חשוב שיהיה את כל הציוד לעזור לתינוק בחדר לידה ולא יצטרכו להוציא אותו מיד לפגיה,
בעין כרם יש את זה ובהר הצופים ובשערי צדק נכון לזמן שהייתי שם אין.
הכי חשוב זה תחושת הביטחון והרוגע של האישה היולדת, ולדעתי כל אחת מרגישה רוגע במקום אחר,
אפשר להמליץ מחוויה אישית אבל זה לא תחליף לביקור במקום לדבר עם הצוות ולהרגיש מה הלב אומר.

אילה ג

משתמש פעיל
תמיד צריך סיעתא דשמיא, להתפלל על זה ולא לסמוך על אף אחד. הבת שלי ילדה בעין כרם אחרי הרבה המלצות והיו שם כמה פשלות רציניות. דרך אגב מישהי יודעת איך אפשר להתלונן?
עו"ד אילנה זינגל, המכונה "אימת הרופאים"
אם לא עברו 7 שנים, תפתחו כבר חשבון בנק לפיצויים...
ומי ששאלה איך אפשר להתלונן, יש תיבות משוב במחלקות, בביקור חולים בכל אופן. אני התלוננתי על ההרדמה שהחלה לפוג באמצע הניתוח(תדמיינו...) והמרדים השטן ירד עלי וירד עלי ויצאתי משם מצולקת לכל החיים. התלוננתי עליו ונראה לי שהוא קיבל על הראש. הוא התקשר להתנצל אבל רק כי הכריחו אותו. בכל אופן חובה להתלונן כדי שלא נסחב איתנו עוד כאב נפשי. כשמתלוננים גם עושים חסד עם היולדות הבאות. צוות רפואי שחוטף על הראש יחשוב טוב טוב לפני שהוא משפיל או מבזה את היולדת הבאה. והקדוש ברוך הוא, הוא השופט צדק האמיתי, ישלם לכל אחד מה שמגיע לו.
העו"ד הזו - הרופאים רועדים ממנה ובדר"כ בית החולים מציע פיצויים בלי תביעה, רק מלשמוע שהיא העו"ד...

מישהי יודעת לומר איך האוכל שם, עדכני לתקופה האחרונה?

נערך לאחרונה ב:

בירג

משתמש רשום
מקפיצה:)
מישהיא ילדה לאחרונה בניתוח קיסרי מוזמן בהדסה עין כרם? (שר"פ--יוסף עזרא)
אשמח לדעת-
איך היחס אחרי ניתוח?
יש אפשרות שהתינוק יהיה בתינוקיה גם ביום?
לגבי משככי כאבים--נותנים בכיף? או רק שאת סובלת ממש? (מעייני הישועה לדוג'---כמה שיותר:)
כמה ימי אשפוז אחרי ניתוח?
תודה מראש:))

סנפירית

משתמש פעיל
השירות של שרפ הוא רק בלידה עצמה, אחרי הלידה היחס לכולם זהה.
עקרונית התינוק יכול להיות בתינוקיה כמה שאת רוצה פרט לארוחות.
משככי כאבים כמה שאת רוצה.
ימי אשפוז נראה לי 4 לילות, אם אני לא טועה.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
מנסיון שלי
לא לגמרי מדויק
הרופא שלקחתי כשרפ בא לראות אותי כמה פעמים באשפוז
נתן תרופות במהירות,
כשרציתי להשתחרר זרז מאד תהליכים וכו'
בפעם אחרת שהייתי מאושפזת שם בלי לקחת רופא שרפ שעותתתתתתתת עד שבא רופא לראות אותי (באמת היה משהו בעייתי...)
ראיתי שהיחס מאד שונה...

היפי

משתמש פעיל
עקרונית התינוק יכול להיות בתינוקיה כמה שאת רוצה פרט לארוחות.
משככי כאבים כמה שאת רוצה.
ימי אשפוז נראה לי 4 לילות, אם אני לא טועה.

אם את בכללית - את זכאית לדמי הבראה אחרי ניתוח (בנוסף לדמי ההבראה אחרי לידה) באשפוז של 5 לילות לפחות.
יודעת מכמה שביקשו להשאר 5 לילות ונתנו להם.

ב.תוכנה

משתמש צעיר
2. כל היולדות על בסיס ביות מלא פרט ללילה. ז"א שאין מנוחה במהלך היום!!
גיסתי ילדה בעין כרם ,הייתה אחרי ניתוח ונהנתה מאד
חוץ מהביות ביום
התנוק היה איתה כל היום וב6 בבוקר הם כבר מביאים את התנוק לאמא
ככה שאי אפשר לנוח!

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עו"ד אילנה זינגל, המכונה "אימת הרופאים"
אם לא עברו 7 שנים, תפתחו כבר חשבון בנק לפיצויים...

העו"ד הזו - הרופאים רועדים ממנה ובדר"כ בית החולים מציע פיצויים בלי תביעה, רק מלשמוע שהיא העו"ד...

מישהי יודעת לומר איך האוכל שם, עדכני לתקופה האחרונה?
עו"ד הנ"ל היא בכללי לרשלנות רפואית?

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
מישהי יודעת מה המצב היום מבחינת העומס?
שמעתי ממישהי שהייתה עכשיו בעין כרם ועד שהייתה לידה פעילה לא הסכימו אפידורל, ולא הסכימו להכניס אותה לחדר לידה.
זה בכל הבתי חולים ככה?

היפי

משתמש פעיל
בכל בתי החולים בירושלים יש יותר עומס, מפונות ונשות מילואים שנמצאות בירושלים.
כל בית חולים באותו יחס פחות או יותר שהיה לפני המלחמה.

סנפירית

משתמש פעיל
שמעתי ממישהי שהייתה עכשיו בעין כרם ועד שהייתה לידה פעילה לא הסכימו אפידורל, ולא הסכימו להכניס אותה לחדר לידה.
זה בכל הבתי חולים ככה?
ברור שלא מכניסים לחדר לידה לפני לידה פעילה וגם לא נותנים אפידורל, לא קשור לעומס.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה בכל הבתי חולים ככה?
ברור שלא מכניסים לחדר לידה לפני לידה פעילה וגם לא נותנים אפידורל, לא קשור לעומס.
לא תמיד לא יכניסו זה מאוד תלוי סיטואציה, בעי"כ אמרו לי שיכניסו אותי לחדר לידה רק אם אני רוצה אפידורל, וזה היה לפני הלידה הפעילה.

מבחינת עומס זה עניין של שעות, כבר כמה פעמים שהגעתי היה נראה מאוד עמוס/רגוע ואחרי כמה דק' הכל השתנה קיצוני.
אישית בעי"כ הרגשתי טוב ושמתייחסים אלי וכו' גם בעומס מטורף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה