בית חולים בירור על לידה קיסרית בשערי צדק ופגיה בשערי צדק

כנוש

משתמש רשום
שלום
אני אמורה ללדת בקרוב
מתלבטת לגבי שערי צדק, לגבי ניתוח קיסרי שם
ואיך הפגייה?
אני אלד בשבוע 34 תאומים והצפי הוא שבועיים פגיה
אשמח לשמוע מנשים שילדו קיסרי בשערי צדק ועל הפגיה שם
תודה ממש חשוב לי לקבל מידע מניסיון

נשג

משתמש צעיר
הבת שלי הייתה בפגיה מחלקת טיפול נמרץ 3 שבועות - היחס היה תלוי אחות היו אחיות שלא הפריע להם שהיא צורחת (הייתי יכולה לבוא וה"שכנה" שליד הייתה מעדכנת אותי שהיא בוכה כבר רבע-חצי שעה ואף אחד לא נגש אליה....) והיו כאלה שהרגיעו וממש היה להן אכפת....
מבחינת רופאים היחס היה סביר, לא קיבלנו מספיק הסברים למרות ששלנו שוב ושוב וגם לא תמיד היה את מי לשאול...
תלוי באיזה מחלקה בפגיה הם יהיו..... הבנתי שבמחלקת ביניים יותר טוב אבל לא היינו שם....

ללדת אחרת

משתמש פעיל
קודם כל ברכות
שיהיה בקלות בידיים מלאות
רק להרגיע - חברה שלי ילדה תאומות ב34 בניתוח חירום פחות משבוע לפני פסח........
והשתחררה איתן הביתה בערב חג.

(:keep smiling

משתמש פעיל
במידת האפשר, עדיף שיבא/ בלינסון
פגיות הכי מקצועיות בארץ!
(ממליצה קיסרי ופגייה בשיבא -מנסיון)

מייל

משתמש פעיל
מנסיון קסרי בשערי צדק היה ממש מציון היו מאוד נחמדים הם הכינו אתנו מאוד יפה רק בדבר אחד בחדר התאששות הם לא מכנסים מלוה שזה מאוד הפריע להתערור לבד בלי שאף אחד לידך ולתת לך מידע על התינוק זה היה מאוד מאוד קשה

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
מנסיון קסרי בשערי צדק היה ממש מציון היו מאוד נחמדים הם הכינו אתנו מאוד יפה רק בדבר אחד בחדר התאששות הם לא מכנסים מלוה שזה מאוד הפריע להתערור לבד בלי שאף אחד לידך ולתת לך מידע על התינוק זה היה מאוד מאוד קשה
דווקא לי כן נתנו מלווה בהתאוששות.
אני חושבת שבכזו לידה אכן יש לפנות לבית החולים הכי מקצועי שיש, בכל מקום בארץ, ופחות חשוב התנאים הפיזיים.
חשוב שתדעו שגם אם הצפי הוא שבועיים, ובעז"ה כך יהיה, אבל לעיתים קרובות נשארים זמן רב יותר אז תתארגנו בהתאם - גם לפסח.

הלוואי שהכול ילך בקלות ובמהירות ובבריאות מלאה!

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני ילדתי בשערי צדק בשבוע 34 בקיסרי. היה ממש בסדר. יחס מעולה במחלקה! (בפגיה היה טיפול טוב ומקצועי. קצת הפריע לי שלא עדכנו אותנו בכל הבדיקות/ טיפולים אבל אח"כ בררתי והבנתי שככה מקובל בהרבה פגיות)

קלופ

משתמש פעיל
חד משמעית שיבא.
מי שמבין יודע זו הפגייה הטובה ביותר בארץ.
מניסיון.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חייבת להגיב בתור אמא לתאומים למרות שאין לי נסיון בפגיה.
שיהיה בקלות ובשעה טובה!!!
אין כמו תאומים!!!
מברכת אתכם בהמון נחת ובידיים מלאות!
ממליצה על שיבא מאד. (ילדתי בשבוע 35 תאומים בלידה רגילה והיו רק במעבר שבוע אחד)
יחס מצוין, מקצועיות על.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה