מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

מידיעה?
אני הבתי נערך הגרלות בנפרד לאלו שהם בני המקום ואלו שאינם בני המקום
ואלו שבני מקום שלא זכו לא עוברים להגרלת 'אינם בני מקום'(בכ"א לא בהגרלת המשך)
השאלה היא אם גם עכשיו זו השיטה

ציפירה

משתמש רשום
בהגרלת המשך אפשר להירשם ליותר משלש ערים
מענין כי הלך לי להירשם לארבע ערים מה זה אומר ?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מידיעה?
אני הבתי נערך הגרלות בנפרד לאלו שהם בני המקום ואלו שאינם בני המקום
השאלה היא אם גם עכשיו זו השיטה
זה באמת נערך בנפרד, ועדיין יש גם דירות שלא לבני מקום

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זה לא נכון.
בני מקום שהוקצה להם מקום בהגרלה ולא זכו, כן עוברים להגרלה עם כולם ויכולים לזכות מחדש - כמו כל אדם אחר. בשום קונסטלציה בני מקום לא גרועים יותר מחיצונים.

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צריך לבדוק אם זה בכלל רלוונטי, כל הדירות שם לא רלוונטיות כבר מזמן, ומשום מה לא מסירים אותן מהאתר
@בית שמשניק כנראה שמשרד השיכון עוקב אחריך,הם הסירו את הדירות שהיו תקועות שם כבר מלא זמן וכעת הרשימה ריקה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני חושב שצריך למכור עד שנה וחצי מאיכלוס הדירה
אתה צודק שזה מהאיכלוס אבל ברכישה מקבלן זה 12 חודשים ולא 18 חודשים

מה הם התנאים להיחשב משפרי דיור לפי רשות המיסים?​

• משפרי דיור הם בעלי דירות שרוכשים דירה אחרת במטרה להחליף את הדירה הקיימת (והיחידה שלהם).
  • לאחר קניית הדירה החלופית על הקונים למכור את הדירה הישנה תוך 18 חודשים.
  • ככל שמדובר בדירה חלופית מקבלן או יזם, יש למכור את הדירה הישנה תוך 12 חודשים מיום קבלת טופס 4 מהקבלן (טופס אכלוס).

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@בית שמשניק כנראה שמשרד השיכון עוקב אחריך,הם הסירו את הדירות שהיו תקועות שם כבר מלא זמן וכעת הרשימה ריקה
כנראה שקיבלו מבול של טלפונים מהגולשים כאן...
אם יש לנו השפעה על משרד השיכון, בואו נתחיל לזרז אותם בהגרלות הבאות ובעוד פתרונות דיור. ;)

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
  • ככל שמדובר בדירה חלופית מקבלן או יזם, יש למכור את הדירה הישנה תוך 12 חודשים מיום קבלת טופס 4 מהקבלן (טופס אכלוס).
ואם לא - מה קורה אז? רק יצטרכו לשלם מס רכישה או שזה יותר מורכב?
[או - האם יש פתרון להשאיר בבעלות אמיתית את הדירה הראשונה, גם אם על הנייר זה מסתדר עם הדרישה 'למכור'?]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה