מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
נכון לכעת ההתקדמות הכי גדולה היא ב 4 מקומות, במקומות שזה קצת יותר ריאלי ההתקדמות היא במקום אחד.אגב - מקום מספר 43 בתור בן מקום, והוגרלו לבני מקום 66 דירות אני צריך ש43 יבטלו מתוך הבני מקום, או ש 23 יבטלו? והאם זה ריאלי(זה הכי קרוב אצלי חוץ מבהגרלה הקודמת בדירות בפ"ת שאני בן מקום, 23 בתור מתוך 21 דירות לבני מקום(אם שתיים מבטלים אני בפנים?)תודה
הרבה טועים בזה. אתה מקום 43 בתור, ולא מקום 43 כללי, ולכן אתה צריך 43 ביטולים.
כנ"ל בפ"ת, אתה צריך 23 ביטולים ולא 2...

שאלת המיליון דולר...
אין לי את הכלים להשיב עליה.
אנחנו ברשימת המתנה לדירה באלעד. וכדי לזכות אנחנו צריכים 17 אנשים שיבטלו.
דיברתי עם עו''ד נתן רוזנבלט והוא טוען שזה מאד מאד גבולי כי בד''כ יש בין 20% ל-25% שנופלים מהזכיה. אמנם לא שליש כמוני, אבל בהחלט יכול להיות סיכוי שנזכה. והוא אמר גם דבר נכון נוסף שמה שלא תעשה, בסוף יכול להיות שתתחרט עליו, אם תחכה בקניית דירה ולא תזכה, הפסדת את עליית המחירים בזמן שחיכית. ואם תזכה וקנית בינתיים דירה אז הפסדת את האפשרות לזכות
לדעתי, אם אין לכם דירה אחרת על הפרק לקנייה, שווה לחכות כי יש עוד הגרלות בקרוב זאת דעתי.
זה באמת באמת שאלה קשה מאד
מה שכן,רק אם אתם במספר נמוך יחסית ברשימת המתנה ויש סיכוי שעד שהאנשים שברשימה שלפניכם יבחרו דירה לא יפוג האישור זכאות שלכם במחיר למשתכן שווה בינתיים לקנות דירה ולהרוויח את שני הדירות ובמקסימום למכור אחת וזה לא מבטל את האפשרות לזכות אני מכיר מי שעשה את זה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה שכן,רק אם אתם במספר נמוך יחסית ברשימת המתנה ויש סיכוי שעד שהאנשים שברשימה שלפניכם יבחרו דירה לא יפוג האישור זכאות שלכם במחיר למשתכן שווה בינתיים לקנות דירה ולהרוויח את שני הדירות ובמקסימום למכור אחת וזה לא מבטל את האפשרות לזכות אני מכיר מי שעשה את זה
חוקית זה לא נכון. ברגע שאתה קונה דירה בשוק החופשי והעסקה מדווחת לרשות המיסים אתה מאבד את הזכאות.

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
חוקית זה לא נכון. ברגע שאתה קונה דירה בשוק החופשי והעסקה מדווחת לרשות המיסים אתה מאבד את הזכאות.
עד לשלב מסוים בעיסקה יש אפשרות לעשות ביטול חוזה (לא צריך לבטל באמת אלא מוצאים לקוח אחר ומדווחים על
ביטול חוזה כמובן שצריך שיתוף פעולה של המוכר)

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע?
מקום 50 באלעד, נחשב סיכוי קיים בכלל או לא?

חיים מירושלים

משתמש פעיל
יש כאן פרטים מלפני כמה שנים. כמדומני שהחוקים ברובם לא השתנו

האם מי שכבר זכה יכול להירשם שוב להגרלות ההמשך בתור משפר דיור?.
תודה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
האם מי שכבר זכה יכול להירשם שוב להגרלות ההמשך בתור משפר דיור?.
תודה
אני חושב שלא. אבל צריך לברר מול החברות שמוציאות את הזכאות.
בכל מקרה, ברוב המקרים זה לא רלוונטי, כי משפרי דיור מחוייבים למכור את דירתם בתוך כשנה, ורוב הזוכים בהגרלות עדיין אינם יכולים למכור בגלל מגבלת 7 השנים.

נערך לאחרונה ב:

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
עדכון מעניין מאשכול אחר.
בהגרלה 2052 בבית שמש (ד' 5) שהתקיימה לפני כשנה וחצי אושרו עוד דירות ליזם, וכתוצאה מכך נוספו עוד 112 זוכים בהגרלה - הבאים בתור ברשימה!
ואולי הם זכו בהגרלות עכשיו, ויצאו מהזכיה,
דבר שיגרום לעוד כמה להתקדם...
וזה רק במקרה והס"ד שלהם מוצלחת מאד, לזכות פעמיים :)

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני חושב שלא. אבל צריך לברר מול החברות שמוציאות את הזכאות.
בכל מקרה, ברוב המקרים זה לא רלוונטי, כי משפרי דיור מחוייבים למכור את דירתם בתוך כשנה, ורוב הזוכים בהגרלות דיין אינם יכולים למכור בגלל מגבלת 7 השנים.
א"א גם למי שעברו 7 שנים ראו כאן https://www.prog.co.il/threads/זוכים-שזכו-לא-יוכלו-יותר-להשתתף-בהגרלות.883610/

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה