מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

GBSA

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק
לגבי מה שהגבת לי על קרית גת,
אכן ההמלצה על זה זה בגלל סיכויי הזכייה הגבוהים,
אבל, אם למשל הריוח היה 300K אני חושב שכולם היו מודים שזה לא כ"כ משתלם - בגלל השכירות. השאלה היא אם הריוח בקרית גת צפון משתלם בכלל - גם בהנחה ואתה זוכה.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק
לגבי מה שהגבת לי על קרית גת,
אכן ההמלצה על זה זה בגלל סיכויי הזכייה הגבוהים,
אבל, אם למשל הריוח היה 300K אני חושב שכולם היו מודים שזה לא כ"כ משתלם - בגלל השכירות. השאלה היא אם הריוח בקרית גת צפון משתלם בכלל - גם בהנחה ואתה זוכה.
זה לא 300K אלא קרוב ל500K בדירות 3 חד', ובהשקעה נמוכה של קצת יותר מ800K. לדעתי, משתלם מאד.

תוכנית

משתמש פעיל
זה לא 300K אלא קרוב ל500K בדירות 3 חד', ובהשקעה נמוכה של קצת יותר מ800K. לדעתי, משתלם מאד.
נכון
אבל רק 20% כמדומני זה דירות 3 חדרים
ויותר מזה
הרבה יותר קל להשכיר (אצל חילונים) דירת 4 חד' מאשר 3 למשפחה
משפחות סטנדרטיות יכולות להשאר לטווח ארוך בדירת 4
כנ"ל במכירה
(לפי מה שידוע לי בכל אופן, דירות 3 חד' במגזר הזה, הרבה פחות הולך מאשר אצלנו)

מאמינים

משתמש חדש
אשמח אם מישהו יוכל לייעץ לי עם הסבר מפורט ...
אני זכיתי במאי בהגרלה באלעד במקום 80 מתוך 130
ואני כיום מקבל סיוע מוגדל בשכר דירה בסך 3900 ש"ח לחודש
רציתי לברר אם הרווחים שאני יקצור מקניית הדירה
יהיו שווים לי כדי שאני יוותר על הסיוע הנ"ל
(עד לקבלת טופס 4 אני יוכל לקבל רק 1470 לחודש לעומת 3900 שאני מקבל עכשיו )

נערך לאחרונה ב:

הנדלניסט

משתמש פעיל
הנתונים לגבי אילת לא ברורים כל הצורך. אני חישבתי לפי מה שפירסמו בשם מדל"ן, ולפי זה יצא רווח גבוה מאד של כ1.2 מיליון, ואחר כך העירו כאן שאלו לא המחירים הריאליים האילת, וכנראה שהרווח שם נמוך משמעותית.
פרויקט יוקרתי של בניינים בני 4-6 קומות הכולל מפרט יוקרתי ועשיר בלב שכונת היוקרה "שיפולי ההר" (פלח 1, שכונת הגולף) סביב מתחם הגולף שיוקם צפונית לבית המשטרה החדש,
מתחם הגולף ישתרע על שטח כולל של כ-850 דונם ויכלול מגרש גולף בתקן בינלאומי מלא (18 חורים), מגרש הגולף עצמו יעמוד על כ-600 דונם ובצמוד לו תוקם "אקדמיה לגולף" בגודל של דונם וחצי
כמו כן המתחם יכלול 560 חדרי מלון של כ-66.5 דונם ושטח מסחר בהיקף של כ-3 דונם נוספים
התוכנית להקמת שכונת "שיפולי ההר" החדשה מתייחסת ברגישות נופית וסביבתית לאוצרות הטבע והמרקם האקולוגי הקיימים סביבה, זאת לצד פיתוח ערכי הטבע הקיימים והפיכתם למסלולי טיול בנקודות תצפית, תוך שימור הערכים הנופיים והסביבתיים המהווים את ערכי היסוד של התוכנית

היזמים מתכננים ב2 פרויקטים האלה למכור במחירים של החל מ30,000 ש"ח למ"ר ולמכור בעיקר לAIRBNB

קבצים מצורפים

• IMG-20240130-WA0034 (1).jpg
    IMG-20240130-WA0034 (1).jpg
    KB 440.1 · צפיות: 24

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לכל המתלבטים אם שווה להירשם לקרית גת צפון, נראה שהיזמים מאמינים במקום.

פצצת זרחן

משתמש חדש
מה שיש עוד לחשב על ההפסד של המצווה של קניית בית בארץ ישראל ואילת זה לא ארץ ישראל
חוץ ממה שיש לבדוק את פוטנציאל הקונים אם הם לא אנשים מפוקפקים שגם דמי השכירות לא נראה מהם???

תצחק

משתמש רשום
האם כדאי להירשם לקרית גת צפון גם על חשבון אי זכיה באלעד?

תהילה ר

משתמש פעיל
אשמח אם מישהו יוכל לייעץ לי עם הסבר מפורט ...
אני זכיתי במאי בהגרלה באלעד במקום 80 מתוך 130
ואני כיום מקבל סיוע מוגדל בשכר דירה בסך 3900 ש"ח לחודש
רציתי לברר אם הרווחים שאני יקצור מקניית הדירה
יהיו שווים לי כדי שאני יוותר על הסיוע הנ"ל
(עד לקבלת טופס 4 אני יוכל לקבל רק 1470 לחודש לעומת 3900 שאני מקבל עכשיו )
תבדקו את זה
בד"כ ניתן לקבל סיוע מוגדל עד לכניסה לדירה

GBSA

משתמש סופר מקצוען
האם כדאי להירשם לקרית גת צפון גם על חשבון אי זכיה באלעד?
הטיעון של @בית שמשניק הוא שעד כמה שהסיכויים לזכות לא גבוהים עדיף להגדיל את סיכויי הזכייה בכלל - ואם תזכה בק"ג צפון - תגיד תודה על זה.
השיקול הראשון במעלה הוא להגדיל את סיכויי הזכייה - ולא משנה כמה זה ריווחי ביחס למקומות האחרים - או האם זה מקום שמתאים לנו למגורים.
בעיקרון הוא צודק,
לי אישית היה קשה עם המחשבה הנ"ל.. אבל זה בעיקר רגשי..

תצחק

משתמש רשום
הטיעון של @בית שמשניק הוא שעד כמה שהסיכויים לזכות לא גבוהים עדיף להגדיל את סיכויי הזכייה בכלל - ואם תזכה בק"ג צפון - תגיד תודה על זה.
השיקול הראשון במעלה הוא להגדיל את סיכויי הזכייה - ולא משנה כמה זה ריווחי ביחס למקומות האחרים - או האם זה מקום שמתאים לנו למגורים.
בעיקרון הוא צודק,
לי אישית היה קשה עם המחשבה הנ"ל.. אבל זה בעיקר רגשי..
אם אני נרשם לק"ג צפון זה מעלה לי סיכויים למערב?

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
זה הטיעון המתמטי ש @בית שמשניק העלה בטור המצוין שלו
לא כך?
לא ראיתי
אבל נשמע לא הגיוני.
הרשמה לכל ההגרלות מעלה את סיכויי הזכייה בעיר באופן כללי, לא בהגרלה אחרת.
[בהנחה שיש שני הגרלות, אחת במערב אחת בצפון. כל הגרלה זה סיכוי של 2%.
אם אני ארשם לשניהם, יהי' לי סיכוי של 4% לזכות בקרית גת באופן כללי, אבל עדיין 2% צפון 2% מערב]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  55  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה