מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לפי שיקול קר של השקעה (ללא שיקול למגורים כלל)
איפה עדיף ,
קרית גת או קרית עקרון?
שניהם מומלצים. בקרית גת הסיכויים גבוהים והרווח סביר, ובקרית עקרון הסיכויים סבירים והרווח גבוה.
לפי הנוסחה שלך לעיל של הכפלת סיכויי הזכיה בגובה ההנחה השתמע שקרית גת עדיפה.

Yehuda40

משתמש חדש
שניהם מומלצים. בקרית גת הסיכויים גבוהים והרווח סביר, ובקרית עקרון הסיכויים סבירים והרווח גבוה.
לפי הנוסחה שלך לעיל של הכפלת סיכויי הזכיה בגובה ההנחה השתמע שקרית גת עדיפה.
נכון.
ועדיין אני מנסה להכניס שיקולים נוספים כגון "אזור המרכז", כמות דירות באיזור, וצפי להתייקרות
אז אולי דווקא קרית עקרון..:/

יהודי הפשוט

משתמש רשום
האם יש למישהו מושג האם כשיש לי משכנתא על דירה שרשומה בטאבו בתור מחסן זה יהיה בעיה בזמן חתימת החוזה במחיר למשתכן (בנוגע לזכאות נשאר הזכאות )
תודה !!!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לפי האתר של סיכויי זכיה כרגע המקומות היחידים מעל אחוז סיכוי
הם רכסים קרית עקרון ובני עייש
ולא קרית גת ואלעד
אא"כ יש לי איזה טעות
@בית שמשניק
תעשה "קבץ לפי עיר" למעלה בצד שמאל. כך תקבל את הסיכוי הכולל בעיר ולא רק בכל הגרלה בנפרד.

יעקב 11

משתמש פעיל
האם לאחד המומחים דפה יצא לחשב סיכויי זכיה האפקטיבים?
דהיינו סיכויי הזכיה של כל הגרלה בסדר יורד לאחר שהזוכים מהגרלות הקודמים נפלטו עקב זכיה
לדוגמא בית דגן שהגרלה שם היא אחד לפני האחרונה בכמה אמור לעלות שם הסיכויי זכיה לאחר ביצוע כמעט כל הגרלות? משהו משמעותי?
אם אף אחד לא חישב, אשמח לשמוע כיון של נוסחה איך אפשר לבדוק כזה דבר?

GBSA

משתמש סופר מקצוען
דהיינו סיכויי הזכיה של כל הגרלה בסדר יורד לאחר שהזוכים מהגרלות הקודמים נפלטו עקב זכיה
לדוגמא בית דגן שהגרלה שם היא אחד לפני האחרונה בכמה אמור לעלות שם הסיכויי זכיה לאחר ביצוע כמעט כל הגרלות? משהו משמעותי?

א. א"א לדעת מי נכנס להגרלה בכל עיר - ולכן א"א לחשב כזה דבר.
ב. העלייה בסיכויי הזכייה היא לא כ"כ משמעותית

פצצת זרחן

משתמש חדש
לדעתי אפשר לחשב אותו סטטיסטי, זאת אומרת לחשב כמה דירות יש עד בית דגן שהוגרלו שלא לבני מקום שהוא לערך 6400 אנשים שירדו כבר מהרשימה הקודמת עד בית דגן כמובן רק סטטיסטית, אז בבית דגן שהוא נכון לעכשיו 0.21 אחוז שהם כ19000 ל51 דירות אני מוריד מה19600 את ה6500 שכבר הוגרלו סטטיסטי עד מס' 15 שהוא בית דגן נמצא שיש כ13000 אנשים שמחכים עדיין לבית דגן יוצא 0.39 אחוז לבית דגן שהוא נכון לעכשיו יותר מפתח תקוה.
ברצוני לציין כי כל אחוזי הסיכוי להגרלות הינו גם כן סטטיסטית דאם מן השמים רוצים אפשר להגריל גם אחד למיליון כמובן.

חיים מירושלים

משתמש פעיל
1706737160226.png

מכרז של מחיר למשתכן באום אל פחם אף אחד לא הציע....

מאור התורה

משתמש פעיל
בכ90-100K שיתמודדו על פחות מ7K דירות.
מי כמוך יודע
שזה לא ממש מדויק..
הנרשמים מתחלקים בין אילו שנרשמים רק לאן שם שמייחלים לעצמם לזכות ואז באמת הסיכוי אפסי
לבין אילו שנרשמים בתבונה למקומות עם סיכוי יותר גבוה ומקפיצים לעצמם את סיכויי הזכייה
כך שהתחרות בין 100 אלף הנרשמים איינה שווה בשווה כלל

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מי כמוך יודע
שזה לא ממש מדויק..
הנרשמים מתחלקים בין אילו שנרשמים רק לאן שם שמייחלים לעצמם לזכות ואז באמת הסיכוי אפסי
לבין אילו שנרשמים בתבונה למקומות עם סיכוי יותר גבוה ומקפיצים לעצמם את סיכויי הזכייה
כך שהתחרות בין 100 אלף הנרשמים איינה שווה בשווה כלל
ברור. זו היתה כוונתי, והרחבתי על כך במאמר. מי שרוצה לשפר את סיכוייו באופן דרמטי מומלץ לו להירשם בתבונה למקומות עם הסיכויים הגבוהים יותר.

מבקש שלום

משתמש רשום
@בית שמשניק
אם אתה יכול להעלות עוד פעם את נתוני הרווח בכל מקום או לקשר אותי לאיפה שכתבת את זה חפשתי בהודעות שלך ולא מצאתי
ממש תודה רבה על כל המידע הברור
אתה זוכה להרבה גמ"ח עם הרבה יהודים הן לטווח הקצר של ההגרלה והן לטווח ארוך של חסכונות של מאות אלפי שקלים

הנדלניסט

משתמש פעיל
לכל אלה ששואלים ומתעניינים

כיהודי חרדי מובן שכולם מעדיפים לזכות באלעד שמתאים כמעט לכל אחד מהמגזר למגורים במרכז הארץ
המתחמים גם מפותחים כבר מה שאומר שאפשרי להוציא היתר בניה תוך חצי שנה ולהתחיל לבנות.
הסיכויים יחסית לא רעים ויש כמות דירות לא מבוטלת.

הרשמה להגרלה בקרית גת עם הסיכוי הזכייה הגבוהים יחסית בקרית גת גומרת להיפלט מאפשרות זכיה באלעד ולדעתי חבל לאבד את האפשרות הזאת.
דמו כן המתחמים בקרית ייקח שנים עד שיוציאו להם היתר בניה ולכן צריך לקחת בחשבון את הפער של שכירות של לפחות שנתיים בין קריית גת לרוב הפרויקטים האחרים.

המלצה שלי לחפש מקומות אחרי אלעד בהגלרה כמו רכסים, קרית עקרון (חלקם טועים שזה בקריות בעוד שזה צמוד רחובות )...........................

בכללי כהשקעה אני ממליץ מאד על אילת מחירי מכירה ומחירי שכירות שם לדעתי הם בפערים הגבוהים ביותר, ויש גם אופציה של AIRBNB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה