מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

איילה אור

משתמש צעיר
אחרי שמתקבל היתר הבניה, הקבלן מזמן את הרוכשים לחתימה ומאז צריך להתחיל לשלם לפי התקדמות הבניה.
אני אשמח שתעזור לי, אם המקום שאני הכי רוצה זה צפת, לאן כדאי לי עוד להירשם כדי שיהיו לי יותר סיכויים לזכות שם??
תודה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אני אשמח שתעזור לי, אם המקום שאני הכי רוצה זה צפת, לאן כדאי לי עוד להירשם כדי שיהיו לי יותר סיכויים לזכות שם??
תודה!
כדי לא לפגוע בסיכויים בצפת כדאי לך להירשם לעוד 2 ערים קטנות יותר שמוגרלות אחרי צפת.
המקומות האפשריים הם: קרית מלאכי, קרית שמונה, מעלות, רכסים, קרית עקרון, בית דגן ובני עי"ש.
2 הערים עם הסיכויים הכי טובים מהרשימה הנ"ל הן: בני עי"ש וקרית עקרון.

איילה אור

משתמש צעיר
כדי לא לפגוע בסיכויים בצפת כדאי לך להירשם לעוד 2 ערים קטנות יותר שמוגרלות אחרי צפת.
המקומות האפשריים הם: קרית מלאכי, קרית שמונה, מעלות, רכסים, קרית עקרון, בית דגן ובני עי"ש.
2 הערים עם הסיכויים הכי טובים מהרשימה הנ"ל הן: בני עי"ש וקרית עקרון.
תודה ותזכו למצוות!!

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אחרי שמתקבל היתר הבניה, הקבלן מזמן את הרוכשים לחתימה ומאז צריך להתחיל לשלם לפי התקדמות הבניה.
תודה רבה.
אתה יכול לפרט טיפה יותר על תהליך התשלום (אני רוצה לחשבן מבחינת מימון איפה אני יכול להגריל)
או שזה כל קבלן לפי עניינו,
וגם אם כל קבלן קובע בעצמו אשמח לשמוע על הסטנדרט.

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קשה לי לעבור על כל האשכול. גדול עלי..
רק שאלה קטנה האם יש משמעות לאיזה הגרלה אני נכנסת קודם בתוך העיר עצמה - כמו בסדר ההרשמה לערים השונות?
עוד משהו קטן, על איזה הגרלות באלעד דובר שיש בהם בעיה בירוקרטית עם הקיר האקוסטי שהעירייה צריכה לעשות?
תודה רבה לכל העונים!

מאיר דוד

משתמש חדש
אוקי יש לי באמת משהו שמציק לי
האם נכון השמועות שהדירות של הדירה בהחה באלעד
נמצאות באזור דתי מסורתי?

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תכלס מישהו יכול לומר לאיזה פרויקטים באלעד לא שווה להיכנס?
אולי @בית שמשניק יוכל לעזור (לא רציתי להטריח אבל אני רואה שאף אחד לא נחלץ לעזרה)

קפה ועוגה

משתמש פעיל
רק שאלה קטנה האם יש משמעות לאיזה הגרלה אני נכנסת קודם בתוך העיר עצמה - כמו בסדר ההרשמה לערים השונות?
אין שום משמעות לסדר ההרשמה לא בתוך העיר עצמה וגם לא בין הערים השונות.

מה שכן הוא שישנם ערים שמוגרלות לפני ערים אחרות, ואז ישנה משמעות לסדר ההגרלות, [דהיינו מי שזכה בעיר שהוגרלה הרביעית [לדוג'] והוא נרשם גם לעיר שמוגרלת השביעית, לא יוכל לזכות בעיר השביעית. מכיוון שבזכייתו בעיר הרביעית הוא נפלט מכל ההגרלות שמתבצעות לאחמ"כ.]

אבל בזמן ההרשמה אפשר להירשם בכל סדר שהוא, בין בתוך הערים עצמן ובין בכלל הערים.
תכלס מישהו יכול לומר לאיזה פרויקטים באלעד לא שווה להיכנס?
דובר פה באריכות באשכול והרב @בית שמשניק ג"כ האריך ע"ז.
שהיות וסיכויי הזכייה בכל ההגרלות הם נמוכים בכללי, [באזור ה6 7 אחוז בממוצע ואולי אפי' פחות] -
לכן חובה גמורה להיכנס לכל ההגרלות בערים שנרשמים אליהם, כדי למקסם את אחוזי הזכייה.

הבעיה שיש באלעד, מסתבר שתיפתר, היות ומדובר בהגרלות ובשיווקים שהמדינה חפיצה בהם, ובכל מקרה לא כדאי להוריד את אחוזי הזכייה הנמוכים גם כך, רק בשל בעיה שלא ברור מהי ומתי תיפתר ואיך.

ומקסימום מקסימום אם זוכים בהגרלה הספציפית הזאת ולא רוצים את הזכייה, אפשר תמיד לבטל זכייה, למרות שנראה לי מגוחך מאוד שיהיה מי שימליץ על צעד כזה.

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יוכל לזכות בעיר השביעית.
זה אני יודעת =
1706262421660.png

אבל משום מה הבנתי שזה שאני ירשם קודם לעיר זו או אחרת זה יעזור לי כן לכוון את הזכיה שלי

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הרב @בית שמשניק
במחילה
תוכל להעלות לטובת הציבור את הנתונים כמה אנשים כבר נרשמו להגרלות, ומהו הצפי לכמות הנרשמים?
ייש"כ.
עד עתה נרשמו לפחות 73K. לפי ההערכות שניתנו בתחילת ההגרלה צפויים להירשם כ100K פחות או יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה