מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

GBSA

משתמש סופר מקצוען
בני מקום בקרית גת שבאמצע פגישות שידוכים - יש מצב ששווה לכם לסגור מהר ולהתארס, כדי להספיק להשתתף בהגרלה. הזכייה כנראה כמעט מובטחת...
לוקח יום יומיים להרשמה,
ועוד קודם כמה ימים לפתיחת תיק לרישום נישואין,
כך שהסיכוי לא גבוה

• תודה
Reactions: E7

E7

משתמש פעיל
נערך לאחרונה ב:

E7

משתמש פעיל
לוקח יום יומיים להרשמה,
ועוד קודם כמה ימים לפתיחת תיק לרישום נישואין,
כך שהסיכוי לא גבוה
הרגעת אותי...
מכעיס שנכנסו למלאאא הגרלות ולא זכינו
ואתה מציע לאנשים להתארס ולעקוף..
בכיף שיתארסו אבל אחרי ההגרלה
ולא מבינה למה אין עדיפות לכאלה שנמצאים הרבה זמן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
וביחס לדילמה דלהלן - יוצא שמכיון שקרית גת לפני אלעד - אם נכנסים לכל ההגרלות בקרית גת וזוכים באיזור החילוני מפסידים את האפשרות לזכות באלעד, וזה הופך את הדילמה לעוד יותר קשה.
נכון מאד. יש סיכונים במהלך הזה. אבל מצד שני אם לא עושים את זה ובסופו של דבר לא זוכים, גם כן מתחרטים.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
כמה הסיכויים לזכות בקרית גת/אלעד/ ומקום שלישי (פתוח להצעות) גם יחד??

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ואתה מציע לאנשים להתארס ולעקוף..
בכיף שיתארסו אבל אחרי ההגרלה
ולא מבינה למה אין עדיפות לכאלה שנמצאים הרבה זמן
אם לא הבנת, אני כתבתי הלצה בעלמא...
לגופו של ענין, את בהחלט צודקת שכל הסיפור הזה שלמאורסים יש אותן זכויות כמו נשואים 5 שנים מכעיס, ואני צועק כבר הרבה זמן שהיה מן ההגינות לתת קדימות לותיקים (כך היה פעם - בתקופת מחיר למשתכן של כחלון).

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כמה הסיכויים לזכות בקרית גת/אלעד/ ומקום שלישי (פתוח להצעות) גם יחד??
קרית גת ואלעד - אם אני יודע לחשב משהו כמו 27/28 %
הסיכויים עוד ירדו פלאים עד סוף הרישום, שאמור להיסגר רק בעוד למעלה מחודש (מוגזם לחלוטין).
מה שניתן ללמוד כרגע אלו רק המגמות, כלומר שגם בסופו של יום קרית גת ואלעד יהיו עם הסיכויים הגבוהים ביותר. כמה בדיוק? נצטרך להמתין.

די

משתמש סופר מקצוען
שם הוא כותב לי על אותו מקום בדיוק חפ 2096.
זה הקישור.
https://mavat.iplan.gov.il/SV4/1/3000238173/310 [רק לראות את רשימת התהליכים שעוברת על הקרקע עד שהיא יוצאת לבניה, אפשר לקבל חום...]
בדרך כלל יש כמה תכניות על כל קרקע (לדוגמא תכנית לכל העיר, תכנית לכל השכונה, תכנית לפרויקט, שינוי תב"ע).

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אגב, האם יש איזו שהיא הגרלה שאתם קרובים לזכייה בה ברשימת ההמתנה? כי להערכתי יהיו בתקופה הקרובה התקדמוית משמעותית בהרבה הגרלות, לאור הביטולים הרבים של הזוכים בהגרלת המענק לדירות יד שניה. כל ביטול כזה מוציא גם את הזוכה החדש (שנכנס תחת הקודם) מכל רשימות ההמתנה שהוא רשום אליהן.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לאור העובדה שכמעט ולא היו הגרלות גדולות בשנה האחרונה, זה לא המון זמן. אבל בכל אופן שיהיה בהצלחה הפעם.
טיפ קטן, לא יודע איך נהגתם עד היום, אבל בהגרלה עכשיו חפשו את המקומות עם סיכויי הזכיה הגבוהים.
קראתי בפורומים שאנשים כתבו שהם לא זכו כבר 5 שנים, ואז התברר שהם נרשמים רק להגרלות הכי ריווחיות במרכז הארץ.

זה מה שאני

משתמש פעיל
אגב, האם יש איזו שהיא הגרלה שאתם קרובים לזכייה בה ברשימת ההמתנה? כי להערכתי יהיו בתקופה הקרובה התקדמוית משמעותית בהרבה הגרלות, לאור הביטולים הרבים של הזוכים בהגרלת המענק לדירות יד שניה. כל ביטול כזה מוציא גם את הזוכה החדש (שנכנס תחת הקודם) מכל רשימות ההמתנה שהוא רשום אליהן.
מה בערך יהיה עידכון

E7

משתמש פעיל
לאור העובדה שכמעט ולא היו הגרלות גדולות בשנה האחרונה, זה לא המון זמן. אבל בכל אופן שיהיה בהצלחה הפעם.
טיפ קטן, לא יודע איך נהגתם עד היום, אבל בהגרלה עכשיו חפשו את המקומות עם סיכויי הזכיה הגבוהים.
קראתי בפורומים שאנשים כתבו שהם לא זכו כבר 5 שנים, ואז התברר שהם נרשמים רק להגרלות הכי ריווחיות במרכז הארץ.
נרשמנו תמיד למקומות עם הכי הרבה סיכויי זכיה
הפעם נרשמנו לק. גת, אלעד ועוד מקום ששם אנחנו בני מקום

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לפי מה שאני מבינה מהפורום, מי שהוא בן המקום בקרית גת , יכול לשמוח כבר מעכשיו?
ואין לו צורך להרשם לעוד הגרלה נכון?
@בית שמשניק

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
לפי הידוע לי אסור להשכיר באופן רשמי.
אז בבית שמש המשחקים הם בקלות בבני עייש אני לא בטוח...
מותר
על פי הגש"ז אוירבך זצ"ל,
וכך גם נכתב השבוע בעלון השבועי גם בשם תלמידו הגר"א נבנצל שליט"א.

הרבה מאד חרדים משכירים דירות לחילונים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה