מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מה זה אומר שהודיען לי שזכיתי
אבל המיקום לבחירת דירה 4000
ויש רק 100 דירות?

חיים ברוך

משתמש חדש
בכל פרויקט מחיר למשתכן תוגדר רשימת המתנה ע"י משרד הבינוי והשיכון שתכיל את הזוכים שהוגרלו אחרי אלה שזכו במספר הדירות שעמדו למכירה. אם בפרויקט מסוים הוגרלו 50 דירות, תהיה רשימת המתנה של פי 2 - 100 איש. אם יוגרלו 51-100 דירות, רשימת ההמתנה תכלול 100 זכאים נוספים. אם ההגרלה תהיה של מעל 100 דירות, תהיה רשימת המתנה הזהה למספר הדירות שהוגרלו.

הזכאי הראשון ברשימת ההמתנה יהיה רשאי לרכוש דירה בתכנית במקרה וזוכה לא בחר דירה בפרויקט במועדים שנקבעו, וזכייתו בוטלה על ידי משרד הבינוי והשיכון; או כשהזוכה לא חתם על הסכם במועד הנדרש; או במקרה אחר שבו תתפנה דירה על פי קביעת המשרד. אם הזכאי הראשון ברשימת ההמתנה לא יעמוד בתנאים, הזכות לרכוש דירה תועבר לזכאי הבא ברשימת ההמתנה. ביטול של זוכה יהפוך אוטומטית את הממתין הבא ברשימת ההמתנה לזוכה.

אם יוותרו דירות שלא ייבחרו על ידי הזוכים, רשאי משרד הבינוי והשיכון להחליט על ביצוע הרשמה מחודשת או להמשיך להגדיר זוכים נוספים מעבר לרשימת ההמתנה, בהתאם לשיקול דעתו. נרשמים שיהיו מעוניינים ייכללו בתוך רשימה מצומצמת וההרשמה תהיה פתוחה במשך 5 ימים.

סיכוי גבוה, מנסיון.
דרוש מידע!
אני ב"ה נמצא באלעד במיקום זכייה 8 (מקור 72 מוך 64 דירות),
וגם נרשמתי לכל ההגרלות המשך (מעלות תרשיחא אריאל וכו') שהם מקומות לא ממש שהייתי רוצה לזכות שם, אבל נרשמתי בכל זאת, כי דיברו כאן ששווה להיכנס לכל ההגרלות,
כרגע אני רוצה לשאול האם יש אפשרות לבטל את ההרשמה כדי שאני לא אזכה בהגרלות ההמשך,
אם יש למישהו מידע או מה שאפשר לעשות בנידון אשמח מאד.

צחית

משתמש מקצוען
דרוש מידע!
אני ב"ה נמצא באלעד במיקום זכייה 8 (מקור 72 מוך 64 דירות),
וגם נרשמתי לכל ההגרלות המשך (מעלות תרשיחא אריאל וכו') שהם מקומות לא ממש שהייתי רוצה לזכות שם, אבל נרשמתי בכל זאת, כי דיברו כאן ששווה להיכנס לכל ההגרלות,
כרגע אני רוצה לשאול האם יש אפשרות לבטל את ההרשמה כדי שאני לא אזכה בהגרלות ההמשך,
אם יש למישהו מידע או מה שאפשר לעשות בנידון אשמח מאד.
כל עוד לא היה הגרלה ונסגר ההרשמה
אי אפשר לבטל אבל ברגע שרואים את התוצאות
תבטל אותם מיד

שלום זכר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הגרלות בבית שמש שהתפרסם אתמול איפה זה בד'1-2-3-4-5?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה