מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
אגודת ישראל פרסמה היום במיילים מידע לציבור כגון בנושא דירה בהנחה וועדת קבלה למוענות וכו' ובדירה בהנחה הם כלל לא מזכירים את המיזם של עכו מישהו יודע מדוע ??
(העתקתי לכאן הקטע הרלוונטי)

♦
הגרלות דירה בהנחה

ניתן להירשם להגרלות עד יום ראשון הבא ט' ניסן. לנוחיותכם מצורפת הכתבה בנושא עם הנתונים על כל הערים בהן מתקיימות הגרלות. בנוסף ניתן לבדוק כאן את סיכויי הזכיה בהגרלות בכל עיר (יש לבחור באפשרות לפי עיר) על מנת לבדוק היכן סיכויי הזכיה הטובים ביותר. (לנוחיותכם מצורף קובץ עם הנתונים נכון לעכשיו, אך שימו לב שהנתונים מתעדכנים כל העת).
מומלץ לבדוק ולהשוות את המחיר בדירה בהנחה מול מחירים באותה שכונה/אזור (שימו לב לא לבדוק את כל העיר אלא רק את האזור הרלוונטי) ניתן להסתייע גם במידע של רשות המיסים באתר מדל"ן או יד 2

התורה חסה על ממונם של ישראל

הודעה חשובה לנרשמים בעכו

אני רואה שיש הרבה אנשים שנרשמו בימים האחרונים. בוודאות ניתן להניח שכולם, או כמעט כולם, הם חרדים. כך שישנם מאות משפחות שכבר נרשמו. אבל הבעיה היא שאנחנו רואים שרק בחלק מהפרויקטים זה מגיע למספרים של 2200 - 2300 דירות. בחלק מהפרויקטים זה בקושי עובר את ה-2000, מה שאומר שככל הנראה ישנם הרבה אנשים שלא מודעים לכך שצריך להרשם לכל הגרלה והגרלה בנפרד, וזה לא מספיק להירשם רק להגרלה הראשונה והשנייה בעכו.

חבל שלפי שמסתמן כרגע תהיינה מאות משפחות אשר סטטטיסטית לא יזכו בדירה אך ורק בגלל שהם לא ידעו את הפרט הקטן הזה.

נא להעביר הלאה, להודיע שצריך להרשם לכל אחד ואחד מהפרויקטים בכל עיר ועיר שנרשמים, ובפרט בעכו.

תודה וכל טוב

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
התורה חסה על ממונם של ישראל

הודעה חשובה לנרשמים בעכו

אני רואה שיש הרבה אנשים שנרשמו בימים האחרונים. בוודאות ניתן להניח שכולם, או כמעט כולם, הם חרדים. כך שישנם מאות משפחות שכבר נרשמו. אבל הבעיה היא שאנחנו רואים שרק בחלק מהפרויקטים זה מגיע למספרים של 2200 - 2300 דירות. בחלק מהפרויקטים זה בקושי עובר את ה-2000, מה שאומר שככל הנראה ישנם הרבה אנשים שלא מודעים לכך שצריך להרשם לכל הגרלה והגרלה בנפרד, וזה לא מספיק להירשם רק להגרלה הראשונה והשנייה בעכו.

חבל שלפי שמסתמן כרגע תהיינה מאות משפחות אשר סטטטיסטית לא יזכו בדירה אך ורק בגלל שהם לא ידעו את הפרט הקטן הזה.

נא להעביר הלאה, להודיע שצריך להרשם לכל אחד ואחד מהפרויקטים בכל עיר ועיר שנרשמים, ובפרט בעכו.

תודה וכל טוב
כל הכבוד על העשיה.
מה הטופס בחתימה?

כל הכבוד על העשיה.
מה הטופס בחתימה?
הטופס בחתימה מיועד ל2 מטרות חשובות:
א. עדכון הרשמה.
לאחר שנרשמתם להגרלות אנו מבקשים שתעדכנו אותנו בטופס זה היכן נרשמתם,
אם תהיה כמות גדולה של נרשמים שיעדכנו אותנו היכן נרשמו, ונראה שיש במקום מסוים מספר נרשמים גדול שמבטיח הקמת קהילה, נשלח בע"ה הודעה על כך לפני תום מועד ההרשמה לאלו שנרשמו במקומות אחרים, כדי שיוכלו לשנות את בחירתם אם ירצו, וירשמו גם הם לאותו מקום.

ב. עדכון זכיה.
חשוב ביותר:
לאחר שתזכו בע"ה בהגרלה במקום מסוים, אנו מבקשים שתעדכנו היכן זכיתם, כדי שבמידה ונראה שיש כמות זוכים המספיקה להקמת קהילה, נקשר בע"ה בין כולם, ונשתדל לסייע בהקמת הקהילה ככל הניתן.

בהמשך אנו מקוים לעשות דבר דומה גם לגבי אלו שזכו בהגרלות קודמות , ובע"ה תצא הודעה על כך. ניתן לעדכן כבר כעת בטופס זה גם לגבי הגרלות קודמות.

אסתי222

משתמש חדש
ד-ח-ו-ף לי לדעת
מתי מתחילים לשלם עבור הדירה לאלו שזוכים?
ואיך מתחלק התשלומים?
ניסיי לבדוק אם כתבו על זה כאן ואני לא מוצאת

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
ד-ח-ו-ף לי לדעת
ואיך מתחלק התשלומים?
ממתי שיש חוזה
זה בדרך כלל לפחות שנה אחרי הזכייה

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ד-ח-ו-ף לי לדעת
ואיך מתחלק התשלומים?
מחתימת חוזה.
בהתחלה יש 2 תשלומים בסך כולל של כ20 אחוז, ואז כל כ4 חודשים עוד 15 אחוז בערך - עד לאכלוס.
החוזה נחתם רק אחרי שהקבלן קיבל היתר בניה, עבר את כל הוועדות, קרא לכל הזוכים וכו'.
בממוצע כשנתיים אחרי ההגרלה (בהגרלות ראשונות כמובן, ולא המשך).

מתי יבוא

משתמש רשום
משהו יכול אולי להגיד לי תכל'ס בתור חרדי שרוצה לקנות דירה לשכירות במחיר שיהיה עד מיליון כולל (בערך) איםה להירשם חוץ מרכסים מה עוד
לוד??????
אופקים????????
דימונה??????..
אשמח לתגובה למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אם אתה רוצה לזכות כמעט בוודאות, אז תרשם לדימונה ועכו, שזה ביחד כ85 אחוזי זכיה
וביחד עם רכסים כ90 אחוז

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
מישו יכול להגיד לי אם אני קונה דירה במחיר למשתכן להשקעה על דעת לקנות דירה נוספת מאיזה שלב אני יכול לקנות דירה נוספת בלי לאבד זכאות???????

נבקש ממי שיכול להדפיס ולתלות את המודעה בבתי כנסת, היום או במוצ"ש

נראה שיש כאן הזדמנות נדירה לציבור, וזו זכות גדולה לעזור

תזכו למצוות

קבצים מצורפים

• מודעה עכו.pdf
    KB 71 · צפיות: 88

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה