מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
למה הגרלה בביתר שהיא בעצם הגרלת המשך רק לחסרי דיור ולא למשפרי דיור מה הכללים בזה?

חנה.ל. הפשטטר

משתמש חדש
ב"ה בסייעתא דשמייא זכינו בירושלים פרוייקט 2020.
אשמח לכל מידע מועיל.
(וכן ידיעה על עוד זוכים חרדים שזכו שם)
ניתן להשאיר הודעה/מייל 086141526
אני זכיתי בהגרלה 2021 אם אתה יודע אם יש -וכמה חרדים זכו אתה יכול לשלוח מעיל ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ,תודה רבה

תות

משתמש פעיל
שאלה כללית על מחיר למשתכן- אולי מישהו ידע לענות.
זכינו בהגרלה. אחרי חתימת חוזה אמרו לנו שאת רוב הדברים לדירה הקבלן בחר ונשאר רק לבחור מטבח. (ריצוף לדירה, קרמיקות וריצוף באמבטיה, הברזים וכו הקבלן בחר)
האם זה תקין?
ביקשנו לשנות משהו אחד מכל הבחירות שהוא עשה והוא טוען שהוא כבר הוציא הזמנה לספקים ואין אפשרות לשנות. זה חוקי? הבחירה לא אמורה להיות בידיים שלי?
אשמח לכל מידע בעניין

אליסה

משתמש מקצוען
זכינו בהגרלה. אחרי חתימת חוזה אמרו לנו שאת רוב הדברים לדירה הקבלן בחר ונשאר רק לבחור מטבח. (ריצוף לדירה, קרמיקות וריצוף באמבטיה, הברזים וכו הקבלן בחר)
האם זה תקין?
ביקשנו לשנות משהו אחד מכל הבחירות שהוא עשה והוא טוען שהוא כבר הוציא הזמנה לספקים ואין אפשרות לשנות. זה חוקי? הבחירה לא אמורה להיות בידיים שלי?
אשמח לכל מידע בעניין
ממש לא חוקי לפי הידוע לי.
אתם יכולים להגיד לקבלן שאם לא ייתן לכם לבחור תפנו לחברת הבקרה.

תות

משתמש פעיל
זהו, שאני מחפשת מקור כדי לפנות אליו עם משהו ביד ולא לצאת "פיתה"...

אאאא....

משתמש פעיל
זה לא רק לבני מקום?
כן נראה שזה רק לבני מקום.
https://www.dira.moch.gov.il/48346/2141/ProjectInfo
Screenshot from 2022-09-13 16-28-03.png

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
האם זה תקין?
אשמח לכל מידע בעניין
אולי זו היתה הגרלת המשך ובעצם זכיתם בדירה אחרי שכבר נבנתה?

תות

משתמש פעיל

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה הגרלת המשך. אבל הבניה לא אוחזת בכלל בקומה שלנו.
הם בקומה 2-3 כשאנחנו 10....
יכול להיות שהם סגרו את ההזמנות מוקדם.
תנסי למצוא זוכה שזכה בזמן ולשאול אותו מתי הם בחרו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה