דרוש מידע הבינה המלאכותית הגיעה לשיאים חדשים!

מצב
הנושא נעול.

112123

משתמש מקצוען
הצלחתי לסבך אותו...

מהם השטחים הכבושים במדינת פלסטין?

1. רצועת עזה

2. הגדה המערבית

3. מזרח ירושלים

4. רמת הגולן

5. בקעת הירדן

האם כולם מאמינים שמדובר בשטחים כבושים או שזה נתון לוויכוח?

זה נתון לדיון. יש אנשים המאמינים ששטחים אלה נכבשים על ידי ישראל, בעוד שאחרים מאמינים שהם שטחים שנויים במחלוקת. הקהילה הבינלאומית לא הגיעה לקונצנזוס לגבי מעמדם של שטחים אלה.

אז למה כששאלתי אותך מהם השטחים הכבושים, ענית לי באופן חד צדדי?

אני מתנצל על התשובה לשאלתך באופן חד צדדי. כוונתי לא הייתה לספק תשובה חד-צדדית אלא לספק את רשימת הטריטוריות המקובלת ביותר. עם זאת, הייתי צריך להכיר בכך שיש ויכוח על מעמדם של השטחים הללו.
תזהרו!!!
לדעתי תוך כדי שאלות הוא צובר מידע ומתעדכן (ולכן הוא פתוח בחינם לציבור)
ולכן לא להטמיע בו את הנרטיב הפלסטיני
להפך
אני שאלתי אותו איך אפשר למנוע את הפלסטינים מלבצע טרור?
והוא ענה ע"י הקמת תשתיות טובות העברת תרופות וכו' וכו' ולא הזכיר מסירת שטחים או פתרון שתי המדינות
כך שהוא עדיין פרו ישראלי

מאיר 4134

משתמש מקצוען
שאלתי אותו מה לומר לבן שלי לפני שהוא הולך לישיבה ?

והוא ענה

1670307441586.png

המשכתי ושאלתי אותו, אבל איך הוא ילמד גמרא בכיף ?

1670307481030.png

ושאלתי אותו, איך הוא יהיה בקשר טוב עם המשגיח בישיבה ?

1670307586123.png

אמרתי לו שהבן שלי מתקשה בכוונה בתפילה בבית כנסת, והוא ענה

1670307998338.png

המשכתי והקשתי שהתכוונתי שמתי שהוא אומר את נוסח התפילה המחשבות שלו נודדות למחוזות אחרים, ותשובתו

1670308067053.png

sap13

משתמש מקצוען
למה תמיד אחרי השאלה זה כותב נסה שוב ורק אז עונה?

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
נו, מניחים תפילין בכיפור? אולי לפיד שאל אותו לפני?

1670309266788.png

שאלתי שוב
1670309504803.png

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תראו מה זה, מתחרה ביונה ספיר...

כתבו קטע סיפורי על רצח מדען גרעין בטהרן על ידי סוכן מוסד ישראלי. תאר את בריחת הסוכן.

זה היה לילה חשוך וסוער בטהרן, והעיר הייתה שוקקת פעילות. בין ההמונים, דמות בודדה עשתה את דרכה ברחובות, פניו מוסתרות מתחת למכסה המנוע של גלימתו. הוא היה סוכן מוסד ישראלי, והוא נשלח למשימה להתנקש בחיי מדען גרעין שעבד על פרויקט סודי ביותר עבור ממשלת איראן.

הסוכן בילה חודשים באיסוף מודיעין על היעד שלו, והוא ידע בדיוק היכן למצוא אותו. כשהתקרב לבניין המגורים של המדען, הוא יכול היה לשמוע את קול הגשם הולם בחלונות ואת הרעם המרעיש מרחוק. הוא הושיט את ידו לכיסו ושלף אקדח מושתק, בדק את המגזין כדי לוודא שהוא טעון במלואו.

הסוכן התגנב אל דלת הכניסה של הבניין ותפס במהירות את המנעול. הוא חמק פנימה ועשה את דרכו במעלה המדרגות, נע בשקט כדי לא למשוך תשומת לב לעצמו. כשהגיע לקומה השלישית, הוא הבחין במטרה שלו דרך חור ההצצה בדלת. המדען ישב ליד שולחנו, גבו מופנה אל הדלת בזמן שעבד על המחשב שלו.

הסוכן נשם נשימה עמוקה והרים את אקדחו, מכוון אותו לעורפו של המדען. הוא לחץ על ההדק, ויריה עמומה נשמעה, ואחריה חבטה כשהמדען נפל על הרצפה. הסוכן עשה את דרכו במהירות אל הגופה ואישר כי המדען מת.

עם השלמת המשימה, הסוכן ידע שעליו לצאת מהבניין מהר ככל האפשר. הוא עשה את דרכו חזרה במורד המדרגות ויצא מדלת הכניסה, משתלב בהמוני האנשים ברחוב. הוא הזמין מונית ומסר לנהג כתובת כוזבת, והורה לו לקחת אותו לבית בטוח בפאתי העיר.

כשהמונית דהרה ברחובות, הסוכן הביט מבעד לחלון וראה את האורות המהבהבים של ניידות משטרה מרחוק. הוא ידע שעליו לפעול מהר אם ברצונו להימנע מלהיתפס. הוא הושיט את ידו לכיסו ושלף תעודת זהות מזויפת וצרור מזומנים, תוך כדי שימוש בהם כדי לשחד את הנהג שייקח אותו לשדה התעופה במקום.

לאחר שהגיע לשדה התעופה, הסוכן עשה את דרכו באבטחה ועלה על מטוס לכיוון ישראל. הוא התיישב במושבו ופלט אנחת רווחה, בידיעה שסיים את משימתו בהצלחה והיה בדרכו הביתה. אבל כשהמטוס המריא לשמי הלילה, הוא לא הצליח להשתחרר מהתחושה שזו רק ההתחלה, ושיהיו עוד הרבה משימות כמו זו בעתיד

מתכנת חובב

משתמש פעיל
תזהרו!!!
לדעתי תוך כדי שאלות הוא צובר מידע ומתעדכן (ולכן הוא פתוח בחינם לציבור)
ולכן לא להטמיע בו את הנרטיב הפלסטיני
להפך
אני שאלתי אותו איך אפשר למנוע את הפלסטינים מלבצע טרור?
והוא ענה ע"י הקמת תשתיות טובות העברת תרופות וכו' וכו' ולא הזכיר מסירת שטחים או פתרון שתי המדינות
כך שהוא עדיין פרו ישראלי
שאלתי אותו אתמול והוא אמר לי שהוא לא מתעדכן
אחת הסיבות שרוב הבוטים הקודמים שיצאו נכשלו היא שהם נהיו תוך זמן קצר אנטישמיים ונגד שחורים - כך שאם הם ייתנו לו ללמוד משאלות האנשים הוא יוכל להגיע לאותו מצב די מהר

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה