דרוש מידע הבינה המלאכותית הגיעה לשיאים חדשים!

מצב
הנושא נעול.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
בור ועם הארץ !!!
בור ועם הארץ.PNG

רוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
נראה לי כל הסיפורים על חרדים אצלו זה איכשהו על יהודי בשם שמואל ממזרח אירופה.
בתגובות הקודמות ראיתי כמה וגם אני בתחילת הערב קיבלתי כזה:
אשמח לקרוא סיפור על אדם צדיק לפני השינה

פעם, בכפר קטן במזרח אירופה, חי צדיק בשם ר' יוסל'ה. ר' יוסל'ה נודע בכל הכפר בטוב ליבו, בחוכמתו ובדבקותו באלוהים. את ימיו בילה בלימוד התורה, בתפילה ובעזרה לנזקקים.
יום אחד, בחור צעיר בשם שמואל הגיע לר' יוסל'ה וביקש הדרכה. שמואל היה אבוד ומבולבל, לא בטוח לאיזה כיוון חייו צריכים לקחת. ר' יוסל'ה הקשיב בסבלנות לחששותיו של שמואל, ולאחר מכן שיתף אותו בחכמת התורה.
"בני", אמר ר' יוסל'ה, "התורה מלמדת אותנו שלכל אדם ואדם יש מטרה ייחודית בעולם הזה. תפקידנו לגלות את המטרה הזו ולחיות את חיינו בהתאם לה. זה אולי לא קל. , אבל עם סבלנות, התמדה ואמונה, תמצא את דרכך."
שמואל התרגש מאוד מדבריו של ר' יוסל'ה, והוא הודה לו על הדרכתו. הוא עזב את ביתו של ר' יוסל'ה בתחושת תקווה והשראה, נחוש למצוא את ייעודו בחיים. ובחוכמתו של ר' יוסל'ה להדריך אותו, הוא היה בטוח שיצליח.
אני מקווה שנהנית מהסיפור הזה לפני השינה על צדיק. חלומות מתוקים!

סיפורים בנאליים לחלוטין. כרגע הוא בטח לא מאיים על שלום פרנסתם של הסופרים.
הכל מאוד צפוי, אולי צריך לבקש סיפור מקורי...
לפני זה ביקשתי סתם סיפור. קיבלתי סיפור אגדות קלאסי (ומכוער.. לכן ביקשתי סיפור על צדיק...)

נערך לאחרונה ב:

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

לפני זה ביקשתי סתם סיפור. קיבלתי סיפור אגדות קלאסי (ומכוער.. לכן ביקשתי סיפור על צדיק...)
איפה נטפרי כאן בסיפור, וממש פיצול אישיות, ככה מדבר מרצה בערכים???

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
1670283920719.png

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!

נראה לי תמחק את ההודעה הזאת שלא יהיה כאן בלאגן...

מקסיקני

משתמש פעיל
שאלתי אותו אם הוא יודע למה החרדים מתנגדים על בניית הרכבת הקלה בבר אילן וזה מה שהוא ענה לי

הקהילה החרדית בירושלים מתנגדת בדרך כלל להקמת הרכבת הקלה בבר אילן משום שהיא עוברת בשכונתם, מה שמוביל לחששות מרעש ושיבושים באורח חייהם. בנוסף, כמה מנהיגים דתיים העלו חששות לגבי האפשרות של גברים ונשים לשבת יחד ברכבת, דבר הנוגד את נוהלי ההפרדה המגדרית הנוקשים שלהם.

הוא לא כזה טיפש

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה