דרוש מידע האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

מישהו יודע האם האורך שמצויין הוא אחרי או לפני תוספת?
צפה בקובץ המצורף 1620110
לפי הבנתי זה נראה שזה ללא התוספת
אני מתלבטת אם הגודל הזה מתאים לי
יש לי שני כיורים שכל אחד זה בערך 40 על 35 אז זה קטן לי אלא אם כן יש 5 מכל צד וזה יתפוס את זה..

משה 05276

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם האורך שמצויין הוא אחרי או לפני תוספת?
צפה בקובץ המצורף 1620110

לפי הבנתי זה נראה שזה ללא התוספת
אני מתלבטת אם הגודל הזה מתאים לי
יש לי שני כיורים שכל אחד זה בערך 40 על 35 אז זה קטן לי אלא אם כן יש 5 מכל צד וזה יתפוס את זה..
כתוב מפורש שזה ללא השוליים יש שוליים של כ 5 ס"מ

אמיליה

משתמש מקצוען
כל המוצרים שיש עכשיו במכירה- סילאן, אבקת סוכר, אבקת אפיה ועוד- כשרים לפסח?

yj

משתמש רשום
למישהו יש ניסיון עם הטוסטר אובן של לימו?
אשמח לשמוע

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חולצות טריקו לילדים - איך המידות? סטנדט?
1712469262026.png

הללו

משתמש מקצוען
עזרה: יש לי כיור אורך 50, רוחב 45.
במכירה מופיע הכי מתאים זה אורך 47 ורוחב 29.. (עם 4 ס"מ בכל צד שוליים) נראה לכם יתאים או אני סתם אסבול עם זה?
וזה זול משמעותית? אולי עדיף לי לקפוץ למנדל או כל חנות אחרת ולהביא בגודל שודאי יתאים לי.. לא?
בהנחה שהכיור מיועד לשימוש במשך מספר שנים, עדיף לקנות כיור מתאים גם במחיר יקר יותר מלקנות כיור קטן.

saryk

משתמש מקצוען
יש הקצבה לכל תחנה מנסיון שהרבה פעמים אני אומרת למישהו מתחנה אחרת שיזמין לי ולפעמים לפני הסגירה כדאי לבדוק עוד פעם כי כנראה שהם מוסיפים מלאי וזה נפתח שוב להזמנה (לא בהרבה פעמים)
לפני הסגירה פשוט אנשים מבטלים את כל מה שהם הזמינו בלי לחשוב יותר מדי "רק כדי שלא ייגמר להם" ולכן חוזר המלאי.....

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך אני יכולה להחליף את הכרטיס אשראי שיש לי שם בקלות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה