משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

בוסו

משתמש מקצוען
איך שולחים דרך האתר?והאם צריך לכתוב את הפרטים שלי או שאני מזוהה אוטומטי???

קנית את זה??
או שאתה משער???
החור לא סתום......
קניתי השבוע ולא יצא לי להשתמש ובעבר קניתי וכשהשתמשתי אז נכוותי כמו שתארת
אח"כ למדתי לעשות כמו שכתבתי ובכל זאת אני לובש כפפה חד"פ כל פעם בשימוש

אביה מדמון

צלמת ילדים ניו בורן סמאש קייק סטודיו וחוץ
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מאיפה הציטוט שהבאת?
בחוברת הופיע ביצים בשתי המכירות, השאלה אם אפשר לבנות על השניה...
היה כתוב שאיפה שיהיה במכירה הראשונה לא יהיה בשניה

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא הגיע ארוז אחד אחד?
שקיבלתם את זה זה היה מופשר או קפוא?
כי זה קורה לפעמים אחרי שמפשיר ומקפיאים שוב
זה מגיע בכמה חבילות נפרדות, של בערך קילו, ובכל חבילה יש רצועות של בשר שמגולגלות ביחד. אז אם אתם רגילים להכניס קילו שלם של בשר לחמין שלכם - מצויין, ואפשר גם להפשיר קילו שלם ולחתוך לקוביות או למה שמתאים לכם. אבל אם אתם רוצים להכניס רק חצי קילו, אז צריך להתחיל להפשיר חבילה של קילו, אבל לא להפשיר לגמרי, ואז לחתוך עם מספרי עופות את הכמות שאתם רוצים מהחלק שכבר הופשר, ואז להחזיר את השאר למקפיא לשבוע הבא.
בקיצור, זה לא כמו קוביות או רצועות שדופקים על הקוביה הרצויה עם פטיש שניצלים עד שהוא נפרד ולא צריך להפשיר הכל. זה לא כ"כ נח לנו.

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה מגיע בכמה חבילות נפרדות, של בערך קילו, ובכל חבילה יש רצועות של בשר שמגולגלות ביחד. אז אם אתם רגילים להכניס קילו שלם של בשר לחמין שלכם - מצויין, ואפשר גם להפשיר קילו שלם ולחתוך לקוביות או למה שמתאים לכם. אבל אם אתם רוצים להכניס רק חצי קילו, אז צריך להתחיל להפשיר חבילה של קילו, אבל לא להפשיר לגמרי, ואז לחתוך עם מספרי עופות את הכמות שאתם רוצים מהחלק שכבר הופשר, ואז להחזיר את השאר למקפיא לשבוע הבא.
בקיצור, זה לא כמו קוביות או רצועות שדופקים על הקוביה הרצויה עם פטיש שניצלים עד שהוא נפרד ולא צריך להפשיר הכל. זה לא כ"כ נח לנו.
@bayit תודה על התגובה המפורטת
זה מתאים גם להכין בתור בשר בתנור וכו'?

אני רואה עכשיו שכתוב שהחלוקה בעיר שלי, בצפת זה בצהריים המוקדמות
אז זה לא רלוונטי כי אני בעבודה אז
למה עושים את זה בשעות שאנשים בעבודה?

בוסו

משתמש מקצוען

מישהו מכיר את השואב אבק חבית שמוכרים השבוע? יודעים להגיד איך הוא?​

מישהו מכיר שואב אבק חבית 1200W - לימו

שמוכרים השבוע? יודעים להגיד איך הוא?

אני גם אשמח למידע

למשהו יש מושג במה מדובר?

מה עם השואב אבק מישהו מכיר, אני עשיתי חיפוש בגוגל ולא מצאתי את החברה הזאתי..

באתר של החברה (לימו) לא מופיע שהם משווקים שואבי אבק, מוזר...

אני גם לא מצאתי שם,
אולי הורידו לכבוד משנת יוסף.
אגב גם הכירה חשמלית השבוע- שלהם, והיא גם לא באתר.

בכל אופן אני מבינה שאין לאף אחד מידע על השואב אבק.
עד כמה לדעתכם סיכון להזמין?

אשמח לדעת עם למישהו יש נסיון עם השואב הזה???​

שואב אבק יבש ציקלון - לימו​

יחידה​

₪188.0​

הספק עוצמתי של 1800W, עם מיכל נשלף וסט אביזרים מלא, שנה אחריות ע"י החברה מותנה בהצגת דף ההזמנה.

יש למישהו מושג על השואב אבק הנמכר השבוע?

מצטרפת לשאלה.

מישהו?
אף אחד!!!???!!

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מצטרפת לשאלה.

מישהו?
איך יהיה למישהו מושג על מוצר שמוכרים אותו פעם ראשונה במשנת ואולי בעולם כולו.
המוצרים של לימו משווקים בעיקר ואולי רק במשנת.
אני מאוד מרוצה מהמברגה שנמכרה מהם בסוכות, ולכן מזמין גם את השואב.
אולי מי שהזמין שבוע שעבר את השואב חבית שלהם יפרסם אם נהנה וכך זה יתן קצת אינדיקציה

כרגע פרסמו גם באתר של לימו סקירה על המוצר

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
ברור שזה יהיה ככה
כי בתחנות מן הסתם זה מפשיר מעט ואז במקפיא זה קופא מחדש ומתקשה הכל יחד...

פרידא

משתמש מקצוען
מצאתי שם מייל בצור קשר למטה: A0773168080 :unsure: gmail.com

החור מגיע סתום... אחרת לא היה לך דבק אלא חתיכת סיליקון קשה.. פותחים עם הפקק, הבעיה שעדיין זה נשפך בין הדבק לפקק (לפחות אצלי)
כשעושים את זה צריך שהחור יפנה לצד או למטה ולא למעלה, זה יכול להשפריץ לעין. כותבת מניסיון עגום שנגמר ב"טרם"....

**Moko**

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם האורך שמצויין הוא אחרי או לפני תוספת?
1712441255503.png

בוסו

משתמש מקצוען
איך יהיה למישהו מושג על מוצר שמוכרים אותו פעם ראשונה במשנת ואולי בעולם כולו.
המוצרים של לימו משווקים בעיקר ואולי רק במשנת.
אני מאוד מרוצה מהמברגה שנמכרה מהם בסוכות, ולכן מזמין גם את השואב.
אולי מי שהזמין שבוע שעבר את השואב חבית שלהם יפרסם אם נהנה וכך זה יתן קצת אינדיקציה

כרגע פרסמו גם באתר של לימו סקירה על המוצר
אם זה אותו מוצר זה פער מטורף במחיר 188 במקום 289 יותר מ35% פחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה