דרוש מידע האם נכון ללכת למטפלת רגשית שלא מהמגזר?

sdm

משתמש חדש
ישנו מאגר בשם 'טיפול ועיקר' שהיתה לי הזכות להימנות על יוזמותיו
המאגר מכיל שלל אנשי ונשות מקצוע מתחומי הטיפול, עם הכשרה טיפולית קבילה ויסודית (קרי פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עו"סים, ומטפלים בהבעה ויצירהשיש להם הכשרה אקדמית) שקבלו המלצות ממטופלים ומעמיתים, בדגש על המלצת מטופלים דווקא.
אשמח לקבל גם, תודה!

מירי גל

משתמש פעיל
לא יותר פשוט במקום שעשרות אנשים ונשים יבקשו את המאגר המדובר, פשוט לפרסם אותו מעל במה מכובדת וזהו?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לא יותר פשוט במקום שעשרות אנשים ונשים יבקשו את המאגר המדובר, פשוט לפרסם אותו מעל במה מכובדת וזהו?
יותר מטרחת איש ואיש לבקש, יש לי את הטרחה לשלוח לכל אחד ואחד... ועם זאת יש לי השיקול שלי למה לא לפרסם כאן, בפורום הכללי, את המאגר.
ולכן אני מבקשת שבאמת רק מי שזקוק לצורך עצמו יבקש ממני ולא יטריחני לחינם.

אא. מ.

משתמש רשום
מאמנת בשיטת nlp ומתבססת על יסודות היהדות והחסידות, אם כי מבחינה דתית, מוגדרת כדתיה עם נטיה לחבד
האם מומלץ לפנות אליה לטיפול?
יש לי המלצה על מטפלת חסידית אלופה, עשרות שנים (!) של טיפול והצלחות אדירות.

זוטאני

משתמש צעיר
מאמנת בשיטת nlp ומתבססת על יסודות היהדות והחסידות, אם כי מבחינה דתית, מוגדרת כדתיה עם נטיה לחבד
האם מומלץ לפנות אליה לטיפול?
קודם כל היא צריכה להיות בעלת תואר שני טיפולי. זה עוד לפני הכל
אחרת זה הרס לנפש
כמו שלא תלכי לרופא שלמד חצי שנה לנתח אותך, ונפש זה עוד יותר מסוכן
דבר שני- מולמץ ללכת למישהי חרדית או דתיה שמבינה את העולם ואת הניואנסים אבל לא חייב אותו דבר בדיוק בדיוק,
זה יתרון אבל לא חובה. זה קל יותר וחוסך הסברים של ניואנסים מסוימים והתנהגות מסוימת.
מטפלת טובה תבין מעולה גם בלי לחיות את החיים שלך.
אבל-----
מטפלת היא דמות שמלווה לאורך תקופה ולפעמים זה יכול להגיע לשנים
מטפלת טובה לא אמורה להביע דעה על סגנון חיים, היא לא אמורה לנתב את הדרך של הדת (לא חילונית ולא חרדית), זה לא תפקידה ואסור לה לעשות זאת. אבל היא כן נכנסת אוטומטית לחיים וזה יכול להשפיע שדמות משמעותית בחיים שנפגשים איתה לפחות פעם בשבוע והיא מכירה אותך טוב, חיה אחרת, מתלבשת אחרת, ולפעמים בלי להשים לב מחקים התנהגות של מטפלת, זה קורה.
ויש גם צד שהוא ללכת למישהי שלא ממש נמצאת בחברה החרדית ממש היא נוחה וטובה להרבה מאד נשים. קל יותר לפתוח נושאים מסוימים שהם פחות מדוברים בחברה החרדית, פחות מזכיר את המורות בסמינר, יותר קל להפתח.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
@ארבע אשמח גם לקבל
יש שם רק חרדיות?
שלחתי באישי
יש גם לא חרדיות, מטבע הדברים - אין הרבה פסיכיאטרים חרדיים, לשם משל.
השתדלתי לציין השתייכות מגזרית.
ההמלצות התקבלו ממטופלות חרדיות, ורבות מהן ציינו שהיתה רגישות תרבותית בטיפול.

נערך לאחרונה ב:

שרינקה

משתמש צעיר
שלחתי באישי
יש גם לא חרדיות, מטבע הדברים - אין הרבה פסיכיאטרים חרדיים, לשם משל - השתדלתי לציין השתייכות מגזרית
ההמלצות התקבלו ממטופלות חרדיות, ורבות מהן ציינו שהיתה רגישות תרבותית בטיפול.
@ארבע
מצטרפת לבקשה
תודה .

אימא של מלכות

משתמש פעיל
ישנו מאגר בשם 'טיפול ועיקר' שהיתה לי הזכות להימנות על יוזמותיו
המאגר מכיל שלל אנשי ונשות מקצוע מתחומי הטיפול, עם הכשרה טיפולית קבילה ויסודית (קרי פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עו"סים, ומטפלים בהבעה ויצירהשיש להם הכשרה אקדמית) שקבלו המלצות ממטופלים ומעמיתים, בדגש על המלצת מטופלים דווקא.
אשמח מאודדדד לקבל לאישי (כתבתי כבר אבל יש לך הרבה פניות מה שמראה עד כמה היוזמה חשובה
תודה

R112233

משתמש צעיר
אשמח לקבל את המאגר למייל 2037583 שטרודל ג'ימייל....
תודה מראש!!

שרינקה

משתמש צעיר
יש מי שמכירה ב"ב או י-ם
יועצת טובה
כן אישה מדהימה מוסרית , אותנטית , קשובה מכירה באופן אישי כמה שהולכות אליה אני רואה עליהם את השינויים פלאים , חסד ה'
רונית זינגר מטפלת רגשית , מנחת הורים , יועצת זוגית , יועצת שידוכים , מגרפלגת כתב יד , חוכמת הפנים
אישה מוכשרת מאד מאד וטובה ובעיקר מקצועית !! עם ותק של שנים בתחום
מתמחה מאד בנושא ניכור הורי
גרה בני ברק בקרית הרצוג פל : 0504130675
בהצלחה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה