האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.
גם בחריש המחירים יורדים.

זה עדיין יותר קרוב למיר ולהר החוצבים.

השאלה כמה אנשים (לא משקיעים) יכולים לעמוד בתשלום, ובמיוחד שעכשיו מתחילים לקדם אלטרנטיבות לציבור החרדי כמו קרית גת הר יונה עכו כסיף.

דרך אגב מתי רכשת ובכמה? (אתה לא חייב לענות).
במחילה אבל אני ממש לא מסכים איתך
עד היום גם היה את הר יונה ו
אבל הציבור מפונק ...
ורוב הציבור לא הולך לשם !!!
ומי שאכן מוכן להתפשר על XXX ועל XXXX ועלXXXX אז אכן הולך לשם ובינתיים קונה שם בזול
אבל מה נראה לך ?
ברגע שאכן באמת יהיה לשם נהירה
ויהיה שם מצב כמו בירושלים/אלעד/קרית ספר /ובית שמש
אז ברור שהמחירים יקפצו גם שם !!!!
(תראה מה קורה בחיפה ! על חורבה בשכונת הדר אנשים משלמים מעל מיליון שקל !!! כשלפני כמה שנים זה היה רבע מזה !!!!)

זה החיים של היצע וביקוש
וזה מחיר מול שאר הצרכים
זה המצב
אין מה לעשות ... !!!

רמה ד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הוא רשם שזה

וזה נראה שזה כבר בתחילת בנייה.
ואם יש כסף, למה שיהיה סחבת?
הייתי מברר כמה דירות הוא צריך עדיין למכור בשביל לא להיתקע עם המימון.
כמו בכל דבר והשקעה
אם הכל יזרום לפי התוכנית [שגם היא צריכה להיות מתוכננת פרוטרוט ועם הרבה פסימיות]
זו השקעה מעולה [לא ארחיב, אך ביחס לכסף המושקע ייתכן מאד שבמצב השוק היום אפשר להפיק מהכסף כמעט פי 3].
רק שאם בהשקעה רגילה תמיד יישארו נתונים פתוחים להימור, בהשקעה מעורפלת [גם אם לא] בקבוצת רכישה
הריווח לא שווה את גודל ההימור לאין ספור תרחישים שאפילו סטיסטית הפכו את המוצר קבוצת רכישה למסוכן
[עיין ערך..- עד היום ממלאים את הלו"ז של בתי הדינים]
אלא א"כ היא מנוהלת ע"י בעל ניסיון עשיר בקבוצות אלו [!] ועוברת את כל הביקורת לצד הכרה כלכלית בסיסית של חברי הקבוצה .
מה שבמקרה דנן - לא תואם את הציפות המינימליות [כמובן מבדיקה שטחית ואולי לא מספיק מעמיקה ]
וכמו שכתבתי -בכדי לא להזיק חלילה אשמח לשמוע שטעיתי ושכולם יעשו שם בקלות מיליונים

אתה אולי לא מעודכן אבל ברמ"י יש עכשיו מכרזים פתוחים ל5,000 יח"ד לציבור החרדי בקרית גת ועכו, ובתקופה הקרובה הולך להיפתח עוד מכרז של 3000+ יח"ד בהר יונה, וחוץ מזה יש עוד הרבה מכרזים קטנים באלעד עמנואל וכו'.
אני אכן מעודכן !!
אבל אותו דבר אמרו על בית שמש עצמה !

כשתכננו את רמה ד'
אמרו שיש 10,000 דירות !
ובטוח זה יוריד את המחירים של הדירות בירושלים ובבני ברק
כי .... וכו'
וכל הטענות והזמירות הנשמעות כיום.....

ו... האם ירדו מחירים בירושלים ובבני ברק ??????

ביקוש מלאכותי שהמשקיעים יצרו.

אני לא חושב שיש כאן ביקוש מלאכותי

תעשה בדיקה הכי פשוטה !!!!!

תתפוס כל אדם שיש לו דירה ברמה ד'
ושהוא גר בה
ותשאל אותו האם הוא מוכן לעבור לנצרת עילית או לעכו ????
יש סיכויי שהוא אכן יעבור לשם ???????
ברור שלא !!!!!!

אין מצב !!!!
ואין לי כוח לכתוב למה הוא לא יסכים (כי פה בפרוג על כל סיבה שאני יכתוב - אז יסטו מהעניין ויתחילו לדון בה ....)
ומכיוון שהמציאות שאף אחד מאלה אשר גרים בבית שמש לא יסכים לעבור מרצונו החופשי לעכו !!!!!
אז נוצר ביקוש בבית שמש יותר מהביקוש הקיים בעכו !!!!
ואם בעזרת ה' אכן נזכה ועכו תפרח ותגדל ותצליח והיא תהיה כמו בית שמש אז גם שם תראה שיקפצו המחירים
(ובדיוק כמו שבחריש המחירים קפצו , גם אם לטענתך יש שם איזשהו מיתון כלשהוא אבל ברור שהמחירים קפצו שם )

זה הכל !!!!

אין מה לעשות צריך להכיר בעובדות !!!!

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
זה למשל:
ביקוש מלאכותי שהמשקיעים יצרו.
וגם זה שאתה חושב שהמחירים ברמה ד' עלו רק בגלל שזה לא הגיע לכמות של:
אתה אולי לא מעודכן אבל ברמ"י יש עכשיו מכרזים פתוחים ל5,000 יח"ד לציבור החרדי בקרית גת ועכו, ובתקופה הקרובה הולך להיפתח עוד מכרז של 3000+ יח"ד בהר יונה, וחוץ מזה יש עוד הרבה מכרזים קטנים באלעד עמנואל וכו'.
(8000 דירות לפני רמה ה')
וגם קצת זה שאתה סומך עדיין על
אתה עדיין לא מכיר את כל התוכניות של גולדקנוף ושות'

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
בקרית גם יש 80% דירה בהנחה (קצת יותר מרמה ד').
ברמה ד' שווקו 10,000 דירות + שיווקים נוספים בבית שמש ביחד (בעיקר רמה ה', וגם בעוד מקומות)
+שיווק הק יונה וחריש (ואחיסמך?) באותם השנים.

ואל תחלום שגולדקנוף (לא מעוניין לכתוב עליו, זה יכנס לויכוחים על 100 ימי חסד וכדו') יוכל או ירצה לעשות שיווק זריז.

סתם כך, למי יש ברמה ד' 10 דירות?

אז היה את התוכנית המטופשת של מחיר למשתכן שגרם להרבה אנשים שלא חלמו על דירה בבני ברק או ירושלים לחלום עד דירה במרכז.

10 דירות לבין אדם אחד זה לא ביקוש מלאכותי?

תסתכל על היכולת תשלום של האנשים, ולא המינופים של המשקיעים או זו"צ חסרי אחריות שמפילים את עצמם על ארגוני הצדקה.
אני מסתכל על המציאות !!!
ואני לא מתרגש מזה שיש אחד חברמן שקנה 10 דירות
כי אותו חברמן עושה את זה גם בחריש
והוא יעשה את זה גם בעכו ...
אז מה הרווחת ???

צריך להכיר את המציאות של החיים !!
ולא לנסות לחפש ...
כי בדיוק כמו שהוא אכן היה חכם (אם אכן היה אחד כזה...)וקנה 10 דירות בבית שמש אז הוא יקנה גם בעכו !!!

וכן אני גם לא מסתכל האם הזוצים נופלים על הקופות צדקה וכדו'(ואני בכללל לא בטוח שזה אכן כך ,אבל גם אם לצערנו זה אכן כך - שוב , זאת המציאות ! , )

כי כרגע זאת המציאות שאנשים רוצים את בית שמש יותר מעכו וכסיף !!!
וברגע שיהיה ביקוש (משום מה..)לעכו וכסיף אז ברור שגם שם יעלו המחירים

וזה לא רק במגזר החרדי
גם במגזר הכללי - מי שיש לו כסף קונה במרכז !!!!
מי יש לו פחות כסף קונה בצפון / דרום
זאת המציאות של ביקוש והיצע
של רווח מול הפסד....

נערך לאחרונה ב:

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
איפה יש לך דירת 5 חדרים במחיר 5,000 לפני התמקחות בריכוזים החרדים כמו ירושלים ב"ב אלעד?
מחירי השכירות אכן נמוכים יותר מי-ם, בני ברק וכנראה גם אלעד. בכל אופן זו שכונת ענק עם כ8000 דירות מוכנות. אבל כמו שכתבתי כבר למעלה יש לאחרונה עלייה חדה במחירים, ועד כמה שזה נשמע הזוי הדירות מתמלאות בשוכרים. עד כדי כך שקשה למצוא דירות להשכרה בשכונה (בודאי דירות קטנות).

בקבוק מים

משתמש פעיל
מחירי השכירות עלו בקצת
ומחירי הדירות ירדו . מאמינה שאחרי שיבנה ה 2 ושאר שכונות בית שמש, ד' לא תהיה כזה וואו

ומחירי הדירות ירדו . מאמינה שאחרי שיבנה ה 2 ושאר שכונות בית שמש, ד' לא תהיה כזה וואו
אבל ברור שהיא גם לא תהיה כזאת גרועה...
דרך אגב גם היום (למיטב ידיעתי...) רמה ה' הינה יותר יקרה ונחשבת יותר ( מבחינת המחירים ) מרמה ד'
אבל עדיין זה לא הופך את רמה ד' למקום כזה גרוע וזול ....

ועכשיו ברצינות יש לי תחושה (משום מה...)
שחלק מהמגיבים כאן היו יכולים בעבר לקנות ברמה ד' ולהרוויח היטב !
ולא עשו זאת , והיום הם מנסים לשכנע אותנו למה זה " בסדר " מה שהם פיספסו ולא קנו ברמה ד'

אז בואו
הכל טוב...
וטיפ שלי - כשתקום שכונה חדשה , תהיו הראשונים שתקנו בה !!!!
תנצלו הזדמנויות !!!

אני זוכר שלפני כשנתיים שלוש , כל יום שלישי העיתון של יתד נאמן פשוט היה מפוצץ במודעות של קבלנים שמתחננים לציבור לבוא לקנות ברמה ד'

וזה היה ככה כי זה היה שכונה חדשה באמצע השממה שפתאום קמה !!!
וברור שאחרי האיכלוס והביקוש
אין מצב בעולם שזה יחזור למחירים שפורסמו אז בעיתונות

ודרך אגב - רמה ד' נמצאת עדיין בחיתוליה לפני הפיתוח של המסחר ורק בתחליתו של בניית מרכז מסחרי מטורף
ובניית מרכז רפואי רציני
ועוד ועוד
ורק תסתכלו על התחרות של המוסדות והתחרות של הרישום לחיידרים (בכל המגזרים) ותבינו איזה גודל ועוצמה יש ברמה ד'
אז חכו בסבלנות ..

נערך לאחרונה ב:

בקבוק מים

משתמש פעיל
אבל ברור שהיא גם לא תהיה כזאת גרועה...
דרך אגב גם היום (למיטב ידיעתי...) רמה ה' הינה יותר יקרה ונחשבת יותר ( מבחינת המחירים ) מרמה ד'
אבל עדיין זה לא הופך את רמה ד' למקום כזה גרוע וזול ....

ועכשיו ברצינות יש לי תחושה (משום מה...)
שחלק מהמגיבים כאן היו יכולים בעבר לקנות ברמה ד' ולהרוויח היטב !
ולא עשו זאת , והיום הם מנסים לשכנע אותנו למה זה " בסדר " מה שהם פיספסו ולא קנו ברמה ד'

אז בואו
הכל טוב...
וטיפ שלי - כשתקום שכונה חדשה , תהיו הראשונים שתקנו בה !!!!
תנצלו הזדמנויות !!!

אני זוכר שלפני כשנתיים שלוש , כל יום שלישי העיתון של יתד נאמן פשוט היה מפוצץ במודעות של קבלנים שמתחננים לציבור לבוא לקנות ברמה ד'

וזה היה ככה כי זה היה שכונה חדשה באמצע השממה שפתאום קמה !!!
וברור שאחרי האיכלוס והביקוש
אין מצב בעולם שזה יחזור למחירים שפורסמו אז בעיתונות

ודרך אגב - רמה ד' נמצאת עדיין בחיתוליה לפני הפיתוח של המסחר ורק בתחליתו של בניית מרכז מסחרי מטורף
ובניית מרכז רפואי רציני
ועוד ועוד
ורק תסתכלו על התחרות של המוסדות והתחרות של הרישום לחיידרים (בכל המגזרים) ותבינו איזה גודל ועוצמה יש ברמה ד'
אז חכו בסבלנות ..
כותבת את זה בתור אחת שגרה בד'
לא כזה וואו כמו שעשו , מקום נחמד ותו לא. אולי צריך סבלנות לעוד שנתיים 3
מסכימה איתך שזה השכונה. רמת אברהם ממש אחות חורגת

סי 2

משתמש פעיל
כותבת את זה בתור אחת שגרה בד'
לא כזה וואו כמו שעשו , מקום נחמד ותו לא. אולי צריך סבלנות לעוד שנתיים 3
מסכימה איתך שזה השכונה. רמת אברהם ממש אחות חורגת
מחירים עדכניים רמה ד' בשכירות
3 חדרים 4000
4 חדרים 4800-5000
5 חדרים 5500 ומעלה

מישמשית

משתמש מקצוען
כוונתך גם על הפרויקטים החדשים בד'4?
כי אם לא, אז לא פלא שפרויקטים שמאוכלסים כבר הרבה זמן (ד'1-3) אין בהם דירות להשכרה.
זה פלא גדול מאוד.......
לאור האמירות שנשמעות פה מכל עבר שזה לא כזה ווהו
בו בזמן שיש שם אלפי דירות וללא דירות ריקות בכלל

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה