מידע שימושי האבחון של הילד שלך מחכה בפנים!

מצב
הנושא נעול.

י ו

משתמש פעיל
שאלה מעניינת.
באופן כללי חשוב לדעת שמה שהגרפולוג רואה ואדם לא מיומן - שונה בתכלית. ולכן גם אם אתה מזהה אצלו חיקוי מלא לכתב של אימי, בהחלט אפשרי שפרמטרים עדינים וקריטיים אישיים עדיין מופיעים.
עדיין לא מצאתי שני כתבים זהים, חד משמעית!
תודה על התשובה
אבל אני יעלה כאן כמה דוגמאות שלא היה לו בכתב הקודם כגון פלישות של אות ת שנמשך כעין קו מעוגל מתחת האותיות הבאות וכן באות נ או העיגול של אות ע בולט מתחת הכתב וכדו' שלא היה לו כלל לפני כן ההפך היה לו כתב קטן ודי צפוף

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
כמה עולה אבחון מקיף? מה הסדר גודל?
ויש מצב שתאבחני למה אני רועד מפרפרים?
:)
אבחון מקיף עולה 600 ש"ח והוא כולל אבחון כתוב או פגישת אבחון, שהיא מומלצת יותר, כיוון שבה ניתן לשאול שאלות, לפתח נקודות שעולות במהלך הפגישה . לא פעם אדם מגיע לאבחון להכוונה תעסוקתית נניח, אולם במהלך האבחון נקודות אחרות שעולות מעניינות וקריטיות בעיניו יותר.
פרפרים לא הזיקו לאיש, וחבל להפסיד אותם. לא חושב? ;)

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
תודה על התשובה
אבל אני יעלה כאן כמה דוגמאות שלא היה לו בכתב הקודם כגון פלישות של אות ת שנמשך כעין קו מעוגל מתחת האותיות הבאות וכן באות נ או העיגול של אות ע בולט מתחת הכתב וכדו' שלא היה לו כלל לפני כן ההפך היה לו כתב קטן ודי צפוף
אדם בריא משתנה במהלך השנים ואזי גם הכתב שלו משתנה, זה לא בעייתי לכשעצמו. על פניו השינויים שפרטת מספרים על התחזקות מוחצנות ואגו. מה זה אומר למעשה זה אפשר לאבחן רק כשכתב נגד עינינו.

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
עלי אף פעם לא אמרו את זה. אפילו לא חובבניים.

אולי כאן המקום להסביר.
גרפולוגיה לא באה לפתור עבודת המידות.
(אני אוהבת לשמוע את אלה שאומרים שעקשן ועקשנית לא הולכים. )
גרפולוגיה מצילה מנישואין של אדם בריא עם אדם שבריאותו הנפשית לקויה במקצת.
@שושי בורד . לא?
אז מה נשאר עבורך? :rolleyes:
גרפולוגיה מצילה לא רק מחיים לצד בריאות נפשית לקויה. יש התאמות שהניגוד בהם קיצוני כל כך, שימררו את חיי השניים. בנוסף, לא כל אדם מסוגל להכיל באותה רמה את השונה ממנו. ומה דעתכם על חיים לצד כפייתי מובהק? מישו רוצה דבר כזה? או מניפולטיבי ואולי קמצן כרוני?
למזלנו לרבים מאתנו יש גם קמצנות גם כפייתיות וגם כמעט הכל, וכך אנו מסוגלים להתנהל עם הפשלות של האחרים, והם אתינו, אבל החיים עם בעיות מובהקות שמשתלטות על האשיות ברובה, הם בלתי נסבלים, מתישים, ועלולים להביא צד אחד לדכאון ייאוש ובעיות פסיכולוגיות שונות, כשלא בהכרח יהיה לו כיצד לצאת מהן במסגרת הקיימת.

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
סתם מעניין אותי, אפשר לאבחן אדם ע״פ קליגרפיה?

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
אז מה נשאר עבורך? :rolleyes:
גרפולוגיה מצילה לא רק מחיים לצד בריאות נפשית לקויה. יש התאמות שהניגוד בהם קיצוני כל כך, שימררו את חיי השניים. בנוסף, לא כל אדם מסוגל להכיל באותה רמה את השונה ממנו. ומה דעתכם על חיים לצד כפייתי מובהק? מישו רוצה דבר כזה? או מניפולטיבי ואולי קמצן כרוני?
למזלנו לרבים מאתנו יש גם קמצנות גם כפייתיות וגם כמעט הכל, וכך אנו מסוגלים להתנהל עם הפשלות של האחרים, והם אתינו, אבל החיים עם בעיות מובהקות שמשתלטות על האשיות ברובה, הם בלתי נסבלים, מתישים, ועלולים להביא צד אחד לדכאון ייאוש ובעיות פסיכולוגיות שונות, כשלא בהכרח יהיה לו כיצד לצאת מהן במסגרת הקיימת.
סתם מעניין אותי, אפשר לאבחן אדם ע״פ קליגרפיה?
כמובן שלא. הכתב חייב להיות ספונטני. קליגרפיה היא בעצם יותר ציור מכתב, אבל בלתי ספונטני.

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
כמובן שלא. הכתב חייב להיות ספונטני. קליגרפיה היא בעצם יותר ציור מכתב, אבל בלתי ספונטני.
אז למה א״א להסתכל עליו כציור?
בתור מעצב אני רואה הבדל גדול בין יצירות של אנשים שונים וכמעט לכל אדם יש איזו חותמת מיוחדת משלו ביצירה שתמיד אני אזהה שהוא עשה אותה.

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
בתור מעצב אני רואה הבדל גדול בין יצירות של אנשים שונים וכמעט לכל אדם יש איזו חותמת מיוחדת משלו ביצירה שתמיד אני אזהה שהוא עשה אותה.
כיוון שאיננו ציור חופשי. בקליגרפיה אתה משועבד לתבנית והביטוי האישי שלך מינימלי. רוח הכותב/מצייר, הנפש האישית מתבטאת הרבה מאד בחופשיות.

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
כיוון שאיננו ציור חופשי. בקליגרפיה אתה משועבד לתבנית והביטוי האישי שלך מינימלי. רוח הכותב/מצייר, הנפש האישית מתבטאת הרבה מאד בחופשיות.
נכון לגמרי. יש חותמת אישית מיוחדת לכל יוצר, ולא נחליף איור של יוני למשל באיור של גולד. חותמת אישי קיימת וזו נותנת לנו מעט מידע על היוצר, אבל עדיין אין די פרמטרים אישיים כדי לאבחן.
אגב, הוא הדין בציורים. ככל שהצייר מוכשר ויותר אומן, היכולת לאבחון פוחת, ועדיין האומנות חושפת טפח ויותר על יוצריה.

שמעון963852741

משתמש פעיל
להיפך. בדיון אינטלקטואלי, כל דעה, גם סותרת, היא לגיטימית.
במקרה הזה, זאת לא דעת יחיד
יש חלקים רבים באוכלוסיה שחושבים כך,
מנגד, שים לב (ציטוט נוסף מויקיפדיה)
שישנן מדינות בהן דעה של גרפולוג מכריעה בפסק דין משפטי.

שזה אומר?

גרפולוגיה זה לא מתמטיקה. עם נוסחאות ותרשימים.
כל הנושא סביב המח עדיין מעורפל, גם ברפואה.
אף אחד עוד לא הצליח להבין איך הרגשות ואורח החיים משפיעים על כתב-היד.

הדבר הזה, נותן מימד מעורפל מה לגרפולוגיה, ולכן רבים מתקשים לקבל ואף לשלול.

מטבע הדברים, אנשים שהם מאוד ריאליים, יהיה להם קשה להאמין
ואנשים שיש להם באישיות חלק אינטואיטיבי וקצת מיסטי יהיו "שפוטים"
והגרפולוג?
גרפולוג הוא בעצם סוג של חוקר.
וחוקר, אחרי כל כך הרבה הצלחות, מאמין בניסויים שלו,
שהופכים למדע, בסופו של דבר.

מרתק לקרוא דעות, תמשיכו להעלות: )
לא מצאתי בויקיפדיה את הציטוט הנ"ל, שימי לב לחלק בין גרפולוגיה משפטית דהיינו אימות חתימות וזיהוי זיופים, לבין ניתוח אישיות.
אולי לא קראת את המובא בויקיפדיה, אבל הגישו כתבים לפסיכולוגים מומחים ועתירי ידע והתוצאות הראו על ניחוש אקראי או חוסר דיוק מוחלט.
אגב שושי בורד מה העניין לכתוב גיל אדרבה נסי לזהות ע"פ הכתב, זה הכי פשוט, לא?
בנוסף מי שיכתוב טקסט ששגור על לשונו, כלומר לא יצטרך ספר כדי לצטט כמו אשרי יושבי ביתך, וכדו', הולך?

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
לא מצאתי בויקיפדיה את הציטוט הנ"ל, שימי לב לחלק בין גרפולוגיה משפטית דהיינו אימות חתימות וזיהוי זיופים, לבין ניתוח אישיות.
אולי לא קראת את המובא בויקיפדיה, אבל הגישו כתבים לפסיכולוגים מומחים ועתירי ידע והתוצאות הראו על ניחוש אקראי או חוסר דיוק מוחלט.
אגב שושי בורד מה העניין לכתוב גיל אדרבה נסי לזהות ע"פ הכתב, זה הכי פשוט, לא?
בנוסף מי שיכתוב טקסט ששגור על לשונו, כלומר לא יצטרך ספר כדי לצטט כמו אשרי יושבי ביתך, וכדו', הולך?
אבחון גרפולוג מהווה במקרים מסוימים אסמכתא שמצטרפת לממצאים נוספים טרם החלטה משפטית או ממסדית. לאחרונה למשל,קיבלתי בקשה לאבחון לצורך עזרה בשכ"ד במקרה מצוקה, האבחון נשלח לרווחה בעיריה הרלוונטית .

והנה דוגמה לאיך עובדת הגרפולוגיה. בכתב נחשף הגיל הנפשי וכלל לא הביולוגי, וזו הסיבה לכך שיש לציין גיל. יש צפי לרמה תואמת לגיל, והשינויים בכתב נתון מספרים על הבגרות או הילדותיות של הכותב ביחס לבני גילו. פרמטר חשוב מאד באבחון, עפ"ר נוכל גם לאבחן מה גרם לכך. בנוסף הכתב לא פעם מערב מספר גילאים, ולפיהם ניתן לאבחן זמני טראומה, זה אומנם שלב מורכב מאד באבחון, אבל אפשרי.
טקסט שגור עלול להפחית בדיוק האבחון, וע"כ חשוב מאד לבקש מספר כתבים.

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
@שושי בורד
יש לי שאלה הבן שלי בן 5 כל הציורים והעבודות שלו
זה שרטוטים וקוים
זה מראה על משהו?
ברור שזה מראה על משהו ייחודי עבורו. בזהירות אומר הוא כנראה טיפוס שכלי ומציאותי ופחות רגשני. שמרני ואוהב סדר . אבל שוב, בלי ציורים, לא אוכל לאמר אפילו נתון אחד בבטחון.

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
אני לא מכירה את שושי בכלל
פעם ראשונה ששומעת את השם שלה
ובכל אופן מעניין אותי להשתתף באשכול
בלי קשר בכלל לקידום ופרסום

יש התגוננת מובנת בקריאת אשכולות פרסום
שחלילה לא ישכנעו אותנו....

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
מאוד מעניין אותי לדעת
מישהו שהכתב יד שלו מתחילה תמיד מאוד מאוד שמאלי
גם פתק לרבה הוא מתחיל מאמצע הדף לשמאל
כל צד ימין ריק
מה זה אומר?

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
זוכרים שנשאר עוד יום אחד לאבחוני הבזק?
ברכות למצטרפים שממתינים לאבחונים שישלחו אליהם בקרוב ולתוצאות ההגרלה.

אם רציתם גם, זה הזמן שלכם לשלוח אלי למייל חומר, ולקבל אבחון בזק,
ולהיכנס להגרלה על אבחון עומק חינם.

שימו לב!!

לכל הספקנים, אשמח לערוך איתכם ניסוי.
ביממה הקרובה כל מי שמעוניין לקבל אבחון גרפולוגי
שיתפרסם מעל גבי האתר, למען הסר ספק הספקנים בעניין
יכתוב פה שהוא מעוניין להצטרף להגרלה על אבחון קצר באתר
ניק אחד יזכה, ויקבל אבחון קצר גלוי לכל המשתמשים

מי שמעוניין, שיכתוב הודעה- מעוניין.

שושי בורד

פשוט לדעת הכל
מנוי פרימיום
מאוד מעניין אותי לדעת
מישהו שהכתב יד שלו מתחילה תמיד מאוד מאוד שמאלי
גם פתק לרבה הוא מתחיל מאמצע הדף לשמאל
כל צד ימין ריק
מה זה אומר?
שאלה טובה וברורה, שדווקא עליה יש תשובה ברורה.
בצד ימין מתבטא החלק המופנם שלנו, הקשור לנקודת המוצא ההתחלה של הכותב, כמו:
הבית, המשפחה, ה"אני", הנשיות בנפש, הרהור נוסף, סבלנות עד נמנום וכו'. ככל שהכותב מתקדם שמאלה
הוא פונה החוצה לעולם האחר: חברה, עתיד, חשיפה, ביטוי חיצוני, אסרטיביות, גבריות, כיבוש, שכן בעולם
של האחרים מאתנו אנו נצרכים לכישורים יותר גבריים, יותר בטחון עצמי, תקיפות ועמידות.
מי שממלא תמיד את החלק השמאלי של הדף, חזק ומשקיע בעיקר במה שקורה מחוצה לו.
עכשיו נשארו השאלות: כיצד, מדוע, האם הוא בורח ממשהו או מקדם? איך זה משפיע עליו ועל סביבתו ועוד ועוד,
וזה רק הכתב הספציפי והמקצועיות של הגרפולוג יוכלו לנתח.

במקרים כאלה אדם עלול להגיע להתרוקנות אנרגיה, לנפילות מצב רוח וחוסר שביעות רצון, בלי להבין למה זה קורה לו,
כשדרך הכתב קל מאד להבין ה בעצם קורה לו ולתת לו הכוונה לשיפור.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני כבר קבעתי תור לגרפולוג כדי לאבחן אם אני עם קורונה או סתם שפעת
אם כבר, תבקשו את הרצף הגנטי המדוייק של סוג הקורונה, אולי יגלו זן חדש...
גם מההודעה הקצרה 'מעוניין' אפשר כבל ללמוד הרבה...

הנה. כבר אכתוב אבחון ראשוני. לאבחון מקיף יותר, אנא העבירו לחשבוני 1200 ש"ח לא כולל מע"מ...

א. אינו שונא בצע. די אוהב לקבל מתנות...
ב. אינו עשיר גדול. 200 ש"ח זה הרבה בשבילו...
ג. ביטחון עצמי מסויים. מוכן לקחת סיכון שאנשים יזהו אותו, על פי הכתב...
ד. תמימות. שוכח שניתן ללמוד המון על ניק בפרוג, דרך ההודעות הקודמות, ולאו דוקא דרך הכתב...
ה. מוחצנות. לוקח בחשבון שהגרפולוגית תחשוף לעין כל את מעלותיו הנדירות, ואת חסרונותיו הלא ידועים. כולל אהבתו המוזרה לבאדי שוקולד עם מלפפון חמוץ.
ו. חביב, אך יודע להתעצבן כשצריך... כמו כולם...
ז. נוטה לעמוד על שלו, כשהוא חושב שהוא צודק...
ועוד ועוד...

ובמילה של רצינות. אם לא הייתי חושש שיזהו את הכתב שלי, הייתי כותב בשמחה, למרות שחלק מהתכונות שלי די בולטות בתוכן הכתיבה...
ניתן לעוות את הכתב?

שמעון963852741

משתמש פעיל
זוכרים שנשאר עוד יום אחד לאבחוני הבזק?
ברכות למצטרפים שממתינים לאבחונים שישלחו אליהם בקרוב ולתוצאות ההגרלה.

אם רציתם גם, זה הזמן שלכם לשלוח אלי למייל חומר, ולקבל אבחון בזק,
ולהיכנס להגרלה על אבחון עומק חינם.

שימו לב!!

לכל הספקנים, אשמח לערוך איתכם ניסוי.
ביממה הקרובה כל מי שמעוניין לקבל אבחון גרפולוגי
שיתפרסם מעל גבי האתר, למען הסר ספק הספקנים בעניין
יכתוב פה שהוא מעוניין להצטרף להגרלה על אבחון קצר באתר
ניק אחד יזכה, ויקבל אבחון קצר גלוי לכל המשתמשים

מסכים, בתנאי שצילום הכתב ימחק לאחר מכן. (תוך כמה ימים).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה