דרוש מתכון דרוש מתכון לסלמון לשבת בבוקר.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפרופו סלמון, אם אתן רוצות אותו עסיסי מאד (לליל שבת),
אפשר לשים אותו בתבנית פיירקס (או כל תבנית בישול אחרת) על הפלטה כשעה לפני שבת, עם הרוטב ובלי בישול כלל!
(עד שבת הוא מגיע וודאי לשליש בישולו, אם לא לבישול מלא, ועד שאוכלים אותו הוא מוכן לגמרי והכי עסיסי שיכול להיות...)
בתאבון!
עדיף קצת יותר קרוב לשבת, כי הרבה פעמים עד שמגיעים לאכול זה מתייבש.
כמובן שזה תלוי מתי חוזרים מהתפילה וכו'
והמיקום על הפלטה הוא קריטי לפעמים
אצלי בפלטה (גדולה) כשאני מניח באמצע הפלטה, הדג נוטה להתייבש, אז כדאי לשים לב באיזו נקודה הכי מתאים למקם.

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אגב, בשבת שעברה הכנתי סלמון והיה לי חבל לזרוק את הרוטב שהוצאתי (בשביל שיהיה אפשר לחמם בבוקר)
אז פשוט שמתי בקופסא במקרר והוצאתי כמה שעות קודם.
היה מושלם.

הייי

משתמש מקצוען
עדיף קצת יותר קרוב לשבת, כי הרבה פעמים עד שמגיעים לאכול זה מתייבש.
כמובן שזה תלוי מתי חוזרים מהתפילה וכו'
והמיקום על הפלטה הוא קריטי לפעמים
אצלי בפלטה (גדולה) כשאני מניח באמצע הפלטה, הדג נוטה להתייבש, אז כדאי לשים לב באיזו נקודה הכי מתאים למקם.
אבל צריך להשגיח שיבוא לכדי שליש בישולו...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

הייי

משתמש מקצוען
לפי תשובה שקיבלתי, אין צורך
גם כאן...
לא ידעתי...

רותי חנה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אם את מכניסה את הסלמון לתוך הרוטב שלו ללילה אז אין שום בעיה אח"כ שהוא לא יהיה בתוך נוזל של רוטב
כי הוא ספוג כבר בטעם וזה לא יוצא יבש (ואם זה לא בתוך רוטב נוזלי אפשר לחמם אותו על הפלטה)

אני מאוד אוהבת בשבת בבוקר לעשות קוביות סלמון ולשים בצלחת -סלט של חסה וירקות מעליהם רוטב של סלט ולמעלה את קוביות הסלומון- זה מנה טעימה מאוד!!!! וקלה לעיכול(בבוקר) כמעט כל שבוע אני מכינה את זה
בהצלחה

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גם כאן...
לא ידעתי...
לפי הידוע לי החזו"א ועוד סוברים שגם על פלטה מותר רק אם שמים נייר כסף עבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה