עזרה דרושה הומלסית בהווה או בעבר וכן משהי שחוותה טראומה בנושא הבית.

מצב
הנושא נעול.

פ.נ

משתמש מקצוען
אז זהו
זה הכל
ונראה לי שכל מי שקרא את האשכל הזה הבין את המסר
אין צורך להמשעך ולדוש ושכל אחד יספר את סיפורו
מי שהיה צריך להבן בטוח הבי את המסר...
אז שכנראה את לא מבינה במי מדובר
מדובר בעשרות ואפילו נושק למאות עם לא אלפי ירושלמים שניתקלו או נתקלים באישה הזאת ואני בטוחה שלמלא יש טראומה ממנה ברמה שאי אפשר לתאר
חשוב וראוי בהחלט להזהיר אנשים ממנה.......

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
אף אחד לא מגן
אבל להפוך אותה לנושא שיחה בפורום ציבורי-
לא חושבת שמתאים ומכבד
ובהחלט גובל בלשון הרע
יכול להיות שלדוש בה לא כ"כ ראוי...
לשון הרע לא יודע כמה יש פה כי פשוט מוכרת לכולם...מי שיודע כבר יודע ומי שלא לא יבין...
להזהיר וודאי שצריך .. אחותי כל יום שעולה לאוטובוס היא בודקת אם היא נמצאת ...
פשוט טראומה אמיתית...

מיט א פרישקייט!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לצורך תוכנית שתחזק בעז"ה בנות סמינר רבות- אני מחפשת הומלסית (בהווה או בעבר) או משהי שיש לה נגיעה למצב שכזה (עבודה, קרובת משפחה, משפחת מארחים...)שתהיה מוכנה להתראיין (משהו קצר...) ולחזק מאות בנות!!!
וכן אני זקוקה למשהי שחוותה טראומה בנושא בנושא הבית לאותה מטרה.
תזכו למצוות!!
מס' טלפון ליצירת קשר- 0534112052
אולי כדי לך לחשוב על משהו אחר שיחזק את הבנות?
חוץ מזה שאם היא הומלסית אז סביר להניח שהיא עדיין הומלסית ושום חיזוק לא יצא מי זה.

אולי כדי שתפרטי איזה סגנון תוכנית את מחפשת והקהל הרחב פה יוכל לעזור לך עם רעיונות.......

מתכנתת+

משתמש מקצוען
אולי כדי לך לחשוב על משהו אחר שיחזק את הבנות?
חוץ מזה שאם היא הומלסית אז סביר להניח שהיא עדיין הומלסית ושום חיזוק לא יצא מי זה.

אולי כדי שתפרטי איזה סגנון תוכנית את מחפשת והקהל הרחב פה יוכל לעזור לך עם רעיונות.......
אולי ההומלסית תהווה סוג של משל בתוכנית
הקושי כשחסר בית

מתכנתת+

משתמש מקצוען

ברוך2020

משתמש צעיר
כל המטרה שלי היתה לבקש את עזרתכם במציאת דמות מתאימה לראיון.
קודם כל תודה לכל מי שניסה לעזור, אני חושבת שמצאתי את מה שאני מחפשת (פנו אלי באישי...)
המטרה שלי ממש לא היתה שיתחילו לרכל על חסרי הבית (ולא אנשים מסכנים שהם אולי גם חסרי בית...) שלדעתי זקוקים רק לרחמים ועזרה (אם אפשר)
ובכל אופן אני חושבת שעד שאתם לא יודעים את התכנית בשלמותה- אז אין לכם איך לדעת...
ושוב אני כותבת למרות שהזכרתי את זה קודם- עשיתי את אותה תכנית אבל במיני מיני- וכל מי שראה את זה- יצא עם דמעות בעיניים.
רק תנסו לחשוב- אם תראו אפילו אותה אחת שהזכרתם (אין לי מושג מי היא) מספרת על חייה הקשים, הייתם צוחקים??!!
ויותר מהכל- ראיון עם הומלסית וכו'... היא רק אחת מהמחשות למשהו גדול הרבה יותר...
ומהתחלה ידעתי שזה נושא רגיש ובעז"ה אני אזהר מאד.
ונראה לי שכל התגובות האחרונות לא קראו את כל האשכול, לדעתי אם הייתם קוראים הייתם מבינים למה כוונתי...
ושוב תודה על הרצון...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה