עזרה דרושה הומלסית בהווה או בעבר וכן משהי שחוותה טראומה בנושא הבית.

מצב
הנושא נעול.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא חרדית, לא סימפטית, ושום דבר טוב לא יכול לצאת משיחה איתה, וככה כל חסרות הבית שבירושלים עיה"ק.
לצערנו ירושלים מלאה בטיפוסים מטיפוסים שונים...:(
אולי שועלים הילכו בה נאמר גם על אנשים מסוימים? (אני מפחדת לומר כזה לשון על יהודים, אבל יש בירושלים כל מיני שאינם...:cautious:)

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לצערי ובלי קשר לאשכול הזה
נושאים כאלה לא עולים בציבור החרדי
קל וחומר לא על במה מכובדת של תכנית...
כי זה נושא שממש לא מתאים לתוכנית שיעלה בפני בנות סמינר.

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין מקום לצער, מוטב שכך, משום שכל נושא מדובר יוצר נרמול ונכנס לתודעה מהדלת האחורית וגובה נפשות שנכנסות לסטטיסטיקה העולה ותופחת עקב הנרמול.
במחילה, אילו דיבורים (מילים) של מי שלא מבין
מה עם אלו שסובלים/ות ויש הרבה בגלל שזה נושא מושתק?

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה מהנושאים שיקח זמן עד שבציבור החרדי ידברו עליו בצורה פתוחה יותר.
קשה מאד לדון על כזה נושא ושיישאר רק בקרב המבוגרים ולא יגלוש לאוזניים בלתי רצויות...
מה רע שיגלוש לאזניים האלו?
מי אמר שהן לא רצויות?
רחמנות על הילדים נערים שמלקים את עצמם שזה בגללם וממשיכים לסבול
ויש עוד הרבה לדון בזה אך אני בכל מקרה אסיים כאן וה' הטוב ישמור על כולם

ברוך2020

משתמש צעיר
במחילה, אילו דיבורים (מילים) של מי שלא מבין
מה עם אלו שסובלים/ות ויש הרבה בגלל שזה נושא מושתק?

זה מהנושאים שיקח זמן עד שבציבור החרדי ידברו עליו בצורה פתוחה יותר.
קשה מאד לדון על כזה נושא ושיישאר רק בקרב המבוגרים ולא יגלוש לאוזניים בלתי רצויות...
מה שבטוח זה, שנושאים כאלה אני לא מחפשת לעלות על במות...

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
שנים שהיא היתה האיום שלי בתחב"צ.
כשראיתי אותה תמיד היתה ההתלבטות הקשה אם עדיף להסתכן להישאר באוטובוס ולהיות הקרבן שלה, או להסתכן ולרדת ואולי גם היא תרד בדיוק ואני יקלע איתה לבד בתחנה.

אבל למה החלטתם שהיא הומלסית?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
היא מסתובבת גם בשע"צ. נתקלתי בה גם וגם. אם אנחנו מדברים על אותה אחת
אבל היא לא ממש שפויה
מפברקת מחלות כל הזמן כד שיהיה לה סיבה להיות בבתי חולים
לפי השמועות העיפו אותה מזמן משע"צ, כל בוקר היא מגיעה עם אמבולנס (כן כן) לבית חולים, שורצת שם כל היום
לא ידוע איך היא חוזרת הביתה

מולאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
@ה. בקר מן הסתם אני יודעת על מי את מדברת... חוויתי ממנה גם חוויה איומה.
הייתי באוטובוס ניגשתי לנהג הוא פתח לי את הדלת לשניה. היא ניסתה לרדוף אחרי ולרדת למזלי הוא קלט את הסיטואציה וסגר מהר את הדלתות ונסע איתה... לא מדמיינת מה יכול היה לקרות לי - היה בוקר שקט ורחובות ריקים.
תכלס - היא מזיקה בפועל? עלולה לנהוג באלימות?

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
@ה. בקר מן הסתם אני יודעת על מי את מדברת... חוויתי ממנה גם חוויה איומה.
הייתי באוטובוס ניגשתי לנהג הוא פתח לי את הדלת לשניה. היא ניסתה לרדוף אחרי ולרדת למזלי הוא קלט את הסיטואציה וסגר מהר את הדלתות ונסע איתה... לא מדמיינת מה יכול היה לקרות לי - היה בוקר שקט ורחובות ריקים.
תכלס - היא מזיקה בפועל? עלולה לנהוג באלימות?
עד כמה שאני נתקלתי בה, היא אף פעם לא נהגה באלימות ממש.. אבל היא מקללת וצורחת וזה ממש מפחיד ולא נעים...

מולאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עד כמה שאני נתקלתי בה, היא אף פעם לא נהגה באלימות ממש.. אבל היא מקללת וצורחת וזה ממש מפחיד ולא נעים...
מעניין וחשוב לדעת - אם עומדים בלי לזוז ובלי להתיחס אליה -אם היא תמשיך או תנסה לתקוף ממש

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
לצערנו ירושלים מלאה בטיפוסים מטיפוסים שונים...:(
אולי שועלים הילכו בה נאמר גם על אנשים מסוימים? (אני מפחדת לומר כזה לשון על יהודים, אבל יש בירושלים כל מיני שאינם...:cautious:)
יש בדיחה שאלוקים פיזר עם מלחיה טיפוסים בכל העולם...
ובירושלים ובצפת נפל לו הפקק.

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
מעניין וחשוב לדעת - אם עומדים בלי לזוז ובלי להתיחס אליה -אם היא תמשיך או תנסה לתקוף ממש
והאם היא נטפלת לאנשים שנועצים בה עיניים או בלי קשר לכלום.
ממשיכה לצרוח גם אם לא מתייחסים, ונטפלת בלי קשר לכלום... (וזה הכי מפחיד, מנסיון... בן אדם יושב להנאתו, ופתאום צרחה נוראית ישר באוזן)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה