דעתכם המקצועית על קמפיין השטריימלאך

מצב
הנושא נעול.

cmyk

משתמש צעיר
חכה חכה, קצת סבלנות---

היריד יהי' מיום ג' כד טבת.

על המשמר

משתמש צעיר
ראשית, מן הראוי לשבח את הקמפיין. מעולם לא חשבתי שניתן לשווק מוצר כמו שטריימל בצורה כזאת. כמו"כ כתבת התדמית הפתיעה אותי בסגנונה. סוג של עברית חסידית מליצית שאני לא מצליח לקלוט את השילוב... ודווקא בגלל זה אני לא מוכן לקבל טעות כ"כ משמעותית בקמפיין כ"כ מוצלח. ואני מדבר על המילה 'אקלים'-
עמדתי אתמול בבית הכנסת מול הדבר הזה שאני לא יודע איך קוראים לו... (כוונתי לשטח המדיה המודבק על דלת בית הכנסת ובו אלפי מילים צפופות ומודעות פרסום שונות ומשונות..) וקראתי את כתבת התדמית שוב ושוב בנסיון להבין מה המשפט האקלימי הזה רוצה לבטא ולא הצלחתי.
בהצלחה לפרסומאי עלום השם..

איש קטן

משתמש צעיר
אקלים הוא מזג האוויר הממוצע לאורך תקופה ארוכה. באופן כללי במשך תקופת חייו של אדם האקלים במיקום גאוגרפי כלשהו אינו משתנה, אך לאורך תקופות גאולוגיות ניתן להבחין בשינויים ניכרים באקלים באזורים שונים. מקור השם אקלים הוא מהמילה היוונית "klima" שפירושה זווית. כמו כן, גם הקלימטולוגיה שהיא תורת האקלים נגזרת ממילה זו. כבר בעת העתיקה, הבחינו היוונים שזווית פגיעת קרני השמש בקרקע משפיעה על האקלים באזור מסוים.

מקור: ויקפידיה.

אקלים הינו ביטוי נרחב לדבר המשתנה, והעלול להשתנות מעת לעת. כמזג אויר וכדו'. האקלים בארה"ב פלט מתוכו את סגנון השטריימל הארצ-ישראלי. ונכתב כמובן בלשון קליל על סף ההומור.

זה מה שאנשים קוראים ואוהבים לקרוא היום, מצטער.

על המשמר

משתמש צעיר
ועדיין לא הבנתי...

קבצים מצורפים

• %EB%EC%20%E4%E0%EE%FA%20%E1%EC%E9%20%E4%F4%F8%F1%E5%ED%20%EC%EE%E8%E4.jpg
    KB 35.5 · צפיות: 13

cmyk

משתמש צעיר
אולי הכוונה בגלל הגשם? [בחו"ל רוב האנשים קונים שני שטריימלך אחד לשבת בשבתו שלזה קוראים 'רעגען שטריימל'
שעשוי מזנוות פשוטים ואחד מזנוות קנדיים שהוא בעיקר לימים טובים וכדו']

אולי מדובר בשטריימלך האלו?

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י cmyk;207911:
אולי הכוונה בגלל הגשם? [בחו"ל רוב האנשים קונים שני שטריימלך אחד לשבת בשבתו שלזה קוראים 'רעגען שטריימל'
שעשוי מזנוות פשוטים ואחד מזנוות קנדיים שהוא בעיקר לימים טובים וכדו']

אולי מדובר בשטריימלך האלו?

מישהו כבר הסביר באחד מהאשכולות הדנים בנושא, שאקלים זהו ביטוי מעודן למילה הלועזית mode.

בהצלחה.

cmyk

משתמש צעיר
כן, קראתי את תגובתו המלומדת של אברימי, אבל אם זה הם רצו לבטא אז זה כלל לא הובן!!!

cmyk

משתמש צעיר
לסיום: איש קטן, אפנה אליך בשאלה אישית!

מתי נזכה לראות מודעות שיוצאות מתחת ידיך עם קרדיט?

איש קטן

משתמש צעיר
cmyk

מבחינתי, לעולם לא. אין בזה שום צורך פרט ל: "היה בפיפיות של בני אדם".. ואני ממש לא מחפייש ת'זה. תנו לי לחיות את החיים הפרטיים שלי כפי שאני רוצה.

:)

cmyk

משתמש צעיר
איך אדע לפנות אליך? באישי בפרוג---

א"כ, אז פרוג יותר גדולים משחשבתי---

על המשמר

משתמש צעיר
אל תשכחו את הבולט של שפע שוק. בעצם 2.

טוען ומגיב

משתמש רשום
פרסום וקופי
אני לא איש פרסום, אבל אני חולה על הדברים האלה.
כשאני רואה את המודעות אני חושב מה המטרה, המטרה לספר על המייצר? על השטריימל? או על היריד?
אני חובש שטריימל, ואני חייב להגיד, המודעות לא שכנעו אותי ללכת לחפש ביריד שטריימל.

אני מאמין שהמפרסם רצה לפרסם את היריד, במצב כזה לדעתי הטיזרים הורסים את הרעיון.
הטיזרים במצב כזה הוא כדי למתג מותג, לא כדי לפרסם יריד חד פעמי.
אני במקום היוצר הייתי עושה מודעות בסגנון חסידי, דהיינו געפאטשקעט עם עיטורים וכדומה, תמונה של ארון עם מלא שטריימלך, או פארענטשעס מלא חסידים וכו', לא חסר רעיונות,
וכותב, הפעם גם אתה יכול להרשות לעצמך, משהו כזה.
אבל מפרסם רק את היריד. לא כל הטיזרים מסביב.

זו דעתי, מותר לך לחלוק עליו, בפרט שאתה מרוויח על זה כסף, ואני לא,

איש קטן

משתמש צעיר
מטרה של טיזר אחת היא: לעניין אנשים, לגרות את הדמיון שלהם, לפתח בהם סקרנות לראות את ההמשך. ממתי טיזר נועד למתג?

וככל שזה יהיה שונה, כך סיכויי הגירוי עולים. פארענצעס עם שטריימלאך ראינו גם ראינו, געפאשקעטע מעיישעס ראינו גם ראינו. ת'זה נראה לי שלא ראינו.

לגבי ההצלחה. כפי הנראה עתה, עוד לפני תחילת היריד הופצו המארגנים בעשרות פניות (!) של אנשים שרוצים לבוא ולהקדים לפני הפתיחה הרשמית. וכן, כבר נמכרו שטריימלך לפני פתיחת היריד.

אני מקווה שכל הקמפיין יוכתר בהצלחה מקסימלית.

ונזכה ונחיה ונראה.

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי שטריימל הוא מוצר מספיק יקר וערכי כדי שהפרסומת שלו תשדר חשיבות ויוקרה. שמי שרואה את הפרסומת ירוץ לקנות שטריימל כי הוא רוצה להיות חלק מהיוקרה.. וכל הקמפיין הזה... חמוד, מתוחכם אבל לא יוקרתי. לדעתי היה צריך לחשוב על משהו יותר קלאסי ומכובד. למרות שמדובר ביריד...

טוען ומגיב

משתמש רשום
פרסום וקופי
לא התכוונתי להגיד שהטיזר מיועד רק כדי מיתוג.

אני אבל בטוח שהאנשים שהתקשרו להתעניין, התקשרו בגלל המודעה האחרונה עם הפרסום על היריד, ולא בגלל הטיזרים.

הוא אשר אמרתי, לא הטיזר יעשה את ההתעניינות על היריד, אלא מודעה יפה שיפרסם את היריד. ואגב המודעה עצמה יפה מאד.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תפקיד של טיזר הוא לגרום לך לחפש את המודעה האמיתית, ללא שום קשר למיתוג, אם כי מיתוג עושה שימוש רב בטיזריות. בעלי הנסיון, מה אתם אומרים?

רונן

משתמש רשום
פרסום וקופי
לדעתי הגופן שבחתם הוא מאד פשוט,

הסגנון החסידי אוהב גופנים יפים ברמה גבוהה מאד . (עיין מלכות וכו')

סגנון המודעות הוא פשוט מאד ולא משדר יוקרה

אולי באמת הצלחתם בהפצת המידע אך לטעמי המודעות לא יפות ומשדרות מאד פשטות.

לאחר שפרסמתי את התגובה הנ"ל גילתי שיש עוד שחושבים כמוני.

נקודה למחשבה

איש קטן

משתמש צעיר
והשוס האחרון (כמעט)

פרוספקט קטן, נפתח בצורה אלבומית, העמוד האחרון מסובב.

לפרסום בבתי כנסת בשבת.

אגב, המספר שתראו שם, עדכני לפי הקצב, מה שמעיד על הצלחת היריד מעבר למצופה. (על אף הפונט:()

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 201.6 · צפיות: 9
  • 83769.jpg
    KB 220.2 · צפיות: 11
  • 83769.jpg
    KB 230.6 · צפיות: 9
  • 83769.jpg
    KB 245.9 · צפיות: 9
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה