דרוש מידע גוגל לא מתקשרת!

חחחווולללההה

משתמש רשום
התחברתי לשירות
והם לא נותנים שירות בכניסה לחשבונות מטעמי אבטחה....
למשהו מידע על איש מקצוע שיכול לעזור?

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אשמח לדעת אם יש פתרון לבעיה הזאת
גם אני עכשיו נתקעתי בבעיה זו, והוא לא מצליח להכנס כלל. מה עושים?

חחחווולללההה

משתמש רשום
אשמח לדעת אם יש פתרון לבעיה הזאת
גם אני עכשיו נתקעתי בבעיה זו, והוא לא מצליח להכנס כלל. מה עושים?
הייתי מתוסכלת
מה לא ניסיתי
וכלום לא עזר!!
חיכיתי 30 יום!!!
ואז נשלח אלי קישור למייל שהוגדר לשחזור חשבון ויכלתי ב"ה להיכנס
כמה שניסיתי להגיד שזה מייל עסקי ואני מפסידה
לא עזר
הרגשתי שאני מדברת עם רובוטים מתורבתים שלא יכולים לשנות נהלים
ממליצה ואולי צועקת-אם יש לכם טלפון כשר אל תעיזו להגדיר אימות דו שלבי שישלח כהודעה קולית
כי זה לא מגיע!!
ואף אחד לא יכול לעזור!!
מצטערת שלא יכולה לתת לך פתרון אבל אני מרגישה את התסכול
לפחות אזדהה איתך!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה