דרוש מידע גוגל לא מתקשרת!

יענקושלה

משתמש רשום
גוגל שולחת לי קוד לטלפון בשביל להכנס לחשבון,וזה לא מגיע' לא בSMS ולא בשיחה קולית.
אשמח לעזרה ,מאוד דחוף לי

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גם לי היה כזה מקרה, ואז נזכרתי שלמספר טלפון הזה היו כבר כמה "חשבונות" בגוגל. הפניתי למספר אחר וקיבלתי הודעה תוך שניה. אין משמעות למספר אותו רושמים. אפשר לבקש טובה מכל בן בית/שכן. וגם למספרים כשרים אפשר לקבל הודעה קולית

חיה4

משתמש מקצוען
גם אצלי לא התקשר. ניסיתי כמה פעמים. אולי קשור לחסימה.

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
גם אצלי בחודשיים האחרונים זה עושה בעיות...

לפעמים זה כן עובד אבל בד"כ לא (לאחרונה...)

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני ניסתי להתחבר שוב אחרי שלא שלח סיסמה, ופשוט התחבר בלי בעיות

צדיקה נסתרת

משתמש פעיל
גם אצלי זה קרה חשבתי בגלל שזה טלפון כשר
אז הפנתי אותו לסטייק שמקבל SMS וגם כלום
כנראה זה בעיה שלהם
בינתיים אני תקועה ולא פתחתי מייל אודה למי שיש פתרון בעניין

יענקושלה

משתמש רשום
נראה כצרת רבים..
מה אפשר לעשות??

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נראה כצרת רבים..
מה אפשר לעשות??

סוף סוף מישו רציני עושה עם זה משו, כשמעלה כתבה מכובדת!
לא רק סתם שאלות של אנשים מה אפשר לעשות.
רוב אלו שאני פניתי אליהם בעניין לא התייחסו כלל!!!
(איגוד האינטרנט הישראלי ועוד...)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נראה כצרת רבים..
מה אפשר לעשות??

אני מצטט כאן קישור שהביאו בסוף הכתבה לשלוח תלונה לגוגל.

תלונות הוגשו לחברת גוגל כאמור, על ידי המשתמשים השונים. במידה ותתקבל תגובה רשמית מגוגל, נשמח לפרסמה – כאשר כאמור, לטענת גוגל לא ידוע על תקלה גורפת, ונציגי החברה הזמינו את מי שנתקל בבעיה, להגיש משוב בכתובת https://support.google.com/mail?sjid=16838308651186600963-EU#topic=7065107

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

חנהל'ה

משתמש פעיל
1698092663641.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה