בעיה במיקרופון במחשב

mm4321

משתמש חדש
יש לי מחשב נייד , המיקרופון במחשב לא עובד , לא שומעים אותי באף תוכנה (zoom/skype) , וכן גם במצלמה במחשב לא שומעים.

אולי כדאי לציין שהוחלף מסך במחשב , האם יש קשר בין הדברים?
מי שהחליף לי את המסך טוען שאין קשר , ואם המצלמה עובדת אז לא אמורה להיות בעיה.

RRotem

משתמש פעיל
בהחלט יש קשר. מאוד יכול להיות שהטכנאי שכח לחבר בחזרה את החיבור של המיקרופון. קרה לי בדיוק אותו מקרה לפני כמה חודשים והטכנאי חזר וחיבר את מה ששכח

mm4321

משתמש חדש
הוא טוען שאם המצלמה עובדת אז בהכרח גם המיקרופון חייב לעבוד..
זה לא נכון?

RRotem

משתמש פעיל
ברור שלא. ככל הנראה המיקרופון תקין אבל לא מחובר. צריך לבדוק את החיבור. למה הוא לא פשוט מגיע לבדוק אם לא שכח לחבר?

mm4321

משתמש חדש
אני צריך להגיע אליו..הוא כמובן מנסה להתנער ולהגיד שאין קשר , אבל לא תהיה לו ברירה אלא לבדוק.

mm4321

משתמש חדש
לוח בקרה- רמקול- מקרופון - ושם תגביר את העוצמה של הקול
זה על העוצמה הכי גבוהה.
בכל אופן מי שהחליף את המסך פתח לידי את הפאנל , וראינו שהכל מחובר כמו שצריך.
עוד משהו חשוב , בהגדות עצמם של המיקרופון , זה מראה שהמיקרופון עובד , כי כשמדברים רואים שהעוצמה זזה.
אבל במצלמה , סקייפ , זום , וכו'..לא שומעים כלום.
הוא הציע לי לפרמט את המחשב , אולי וירוס או משהו בסגנון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה