בית חולים בי"ח ביקור חולים

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
ואנו משפחה של כהנים והולכים להדסה....

בהדסה יש שלט דיגיטלי שמתעדכן אוטמטי אם יש מת וכשמוצאים אותה גם כן זה מתעדכן

אבל שמעתי על כאלו שמעדיפים לא לסמוך על זה (יש לי חברה שנשואה לכהן והם לא סומכים על זה....)
אנו משפחה של כהנים, והולכים לשערי צדק.
בהגעה ללידה נכנסים בכל מקרה, ובביקורים, יש שלט אם מותר או אסור להכנס.
(עד שמפנים את המת)

יש גם נשות כהנים שהיו יולדות בשערי צדק או הדסה כשעוד היה את ביקור חולים,
רק ציינתי שיש כאלה שרוצות מהסיבה הזאת את ביקור חולים, ולא משנה להם כל כך המיקום,
ברור שלא אמרתי שאסור ללדת במקום אחר.
ואני בטוחה שכל אחת שנוגע לה עושה את הבירורים ההלכתיים לבד

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כבודו ילמד הלכות ואז ידבר, לא ראיתי במה מדובר, אבל אם אין סוף טומאה לצאת אין בעיה
כבודו יראה במה מדובר ואז ידבר...
תגובתי היתה על הטענה שיש לבנין כניסה נפרדת ועל זה כתבתי שזה אותו בנין עם שתי כניסות, בדיוק כמו כל בית חולים אחר.

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה גם להסתמך על קולות, בפרט מי ששוהה שם כמה שעות - שאין ספק שמתו שם כמה בנתיים.
לכהן אסור להכנס סתם לבית חולים, אלא רק שהביקור שלו נצרך ולא בשביל סקרנות לראות את האחיין החדש למשל.
בכל מקרה כדאי להייעץ עם רב
דיברו על לידה...

מהידע שלי יש בנושא הזה המון דעות הלכתיות וכל אחד יעשה כפי שהורו לו רבותיו....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה