דרוש מידע ביכורים או טלזסטון

malka1

משתמש פעיל
דווקא הייתי לאחרונה בביכורים ולא נהנתי, לא נהנתי ממה שהלך בתינוקיה בלילה בכלל, הדליקו שם מוזיקה בפול ווליום ונעלו את התינוקיה:oops: מאוד מאוד לא אהבתי את זה בעיקר שדפקתי הרבה זמן לקבל את התינוק ואז גיליתי שהם מפטפטות בהנאה וכולם צורחים, בבוקר ישר עזבתי.
אוכל נחמד ממש לא מעבר,
לעומת זאת אח"כ הלכתי להדסה בייבי וזו היתה חוויה ממש מתקנת אחיות סופר מקצועיות, הרגיעו אותי מאוד שאני יכולה ללכת לישון ולא לדאוג ויש מלא אחיות והכל בסדר ויעירו אותי אם צריך, תכלס קמתי כמה פעמים לבדוק מה המצב והיה מאוד מאוד רגוע דלת שקופה רואים הכל.
אוכל ברמה וואאאאווו. טלזסטון וביכורים רבע מזה.
מצינת שהייתי בהדסה בייבי לפני שנה פלוס, ואז היה נהלי קורונה חמגשיות ובזמנו ממש לא נהנתי החלטתי לנסות שוב, אבל הפעם וואאו. ממש ממש הופעתי לטובה.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
מוסיפה רק קוריוז קטן מהפעם האחרונה שהיתי בטלזסטון.
היתה לידי יולדת ששאלה לתומה את צוות המטבח האם דייסת קואקר חלבית, כי היא רגישה.
ענו לה שכן, ומיד דאגו לפנק אותה, במיוחד בדייסה על בסיס חלב סויה. ספיישל.

טוסט

משתמש צעיר
המלצות על ביכורים ממי שהיתה ממש לאחרונה(חודש חודשיים)
מעניין אותי רמת האוכל לעומת הדסה בייבי ואם וילד (הייתי בהדסה בייבי לפני 4 שנים והיה ברמה)
אם וילד היתי עכשיו והיה מצוין, האם האוכל בביכורים באותה רמה?
תינוקיה וחדרים - פחות מעניין. מגיעים בזוג כך שחדר פרטי ממילא

טוסט

משתמש צעיר
אשמח לשמוע גם על אם וילד בבני ברק מניסיון?
אני מכירה בינתיים רק את טלז סטון וזוכרת משם רק דברים נחמדים.
מעניין אותי גם באופן כללי איך האווירה שם וגם:
האוכל- טעם/ שפע/ האווירה בחדר אוכל
החדרים - גודל/ נקיון/ פרטיות.
תינוקיה - איך הצוות/ כמה רגוע שם.
תודה מראש.
היתי לפני שבועיים היה מושלם
האוכל פצצה, טעים מגוון ובשפע וברמה גבוהה
החדרים - היתי ברגיל לבד -חדר נחמד ונעים.קצת מיושן, יש יותר משופצים וחדשים
למי שלוקחת חדר עם עוד יולדת - לטעמי זה ממש קטן וחסר פרטיות.
התינוקיה היתה מצוינת האחיות מאד נעימות וטובות

דפה

משתמש מקצוען
מעניין אותי רמת האוכל לעומת הדסה בייבי ואם וילד (הייתי בהדסה בייבי לפני 4 שנים והיה ברמה)
@תפוח אדמה

malka1

משתמש פעיל
כמו שכתבתי אין מה להשוות את האוכל של הדסה בייבי לביכורים, ביכורים נחמד ותו לא. הדסה בייבי רמה.
הייתי לפני חודשיים

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
דווקא הייתי לאחרונה בביכורים ולא נהנתי, לא נהנתי ממה שהלך בתינוקיה בלילה בכלל, הדליקו שם מוזיקה בפול ווליום ונעלו את התינוקיה:oops: מאוד מאוד לא אהבתי את זה בעיקר שדפקתי הרבה זמן לקבל את התינוק ואז גיליתי שהם מפטפטות בהנאה וכולם צורחים, בבוקר ישר עזבתי.
אוכל נחמד ממש לא מעבר,
לעומת זאת אח"כ הלכתי להדסה בייבי וזו היתה חוויה ממש מתקנת אחיות סופר מקצועיות, הרגיעו אותי מאוד שאני יכולה ללכת לישון ולא לדאוג ויש מלא אחיות והכל בסדר ויעירו אותי אם צריך, תכלס קמתי כמה פעמים לבדוק מה המצב והיה מאוד מאוד רגוע דלת שקופה רואים הכל.
אוכל ברמה וואאאאווו. טלזסטון וביכורים רבע מזה.
מצינת שהייתי בהדסה בייבי לפני שנה פלוס, ואז היה נהלי קורונה חמגשיות ובזמנו ממש לא נהנתי החלטתי לנסות שוב, אבל הפעם וואאו. ממש ממש הופעתי לטובה.
ממליצה גם בחום על הדסה בייבי.
אני הייתי עם החמגשיות, דוקא נהניתי מהרעיון שלא צריך לקום וללכת לחדר אוכל :)
אני באתי לנח בשקט, אוכל פחות העסיק אותי אז. .

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני עכשיו בביכורים.
זה סגנון אחר מטלזסטון.
סגנון אוכלוסיה שונה
חדרים ואווירה שונה.ואוכל שונה לגמרי

ביכורים זה יותר מלון. מצעים של בית מלון, יופי וניקיון וחדש.
אני לא צריכה לשלם יותר על חדר משופץ כי הכל פה חדש ומלונאי.

אוכל:
מאוד מגוון לא שמרני וביתי.
בכל ארוחה חלבית בבוקר ובערב יש מוקרמים
בערב יש תמיד גם מוקרמים וגם דגים.

בטלזסטון יש אוכל יותר ביתי - נשים שאוהבות אוכל ביתי טוב נהנות יותר בטלזסטון.
מי שאוהבת יותר אוכל משוגע של מסעדות תיהנה יותר בביכורים.
בטלזסטו יותר ביתי ושמרני כמו פודינג וגבינות מתוקות... מה שאמא שלי אכלה כשהיא הייתה שם איתי.. מצעים פרחוניים והמון אהבה ואכפתיות.

התינוקיה:
התינוקיה בביכורים לא מלהיבה. תמיד שמעתי שם תינוקות בוכים. אם התינוק בוכה מביאים לך אותו. מהבחינה הזו זה לא כמו התינוקיה בטלזסטון. אבל לי זה פחות משנה כי אני אוהבת את התינוק לידי כל הזמן.

לסיכום
מי שאוהבת רעש וחברה זה טלזסטו
מימשאוהבת שקט וסטייל זה ביכורים
מי שאוהבת לאכול ביתי שמרני ובשפע זה טלזסטון
מי שאוהבות לאכול אוכל יותר מודרני ועדכני ומגוון זה ביכורים.
מי שרוצה אווירה של בית מלון זה ביכורים
מי שרוצה תחושה של אמא מסירות ואכפתיות גם במחיר חדרים ישנים זה טלזסטון

לורנס

משתמש מקצוען
מוסיפה רק קוריוז קטן מהפעם האחרונה שהיתי בטלזסטון.
היתה לידי יולדת ששאלה לתומה את צוות המטבח האם דייסת קואקר חלבית, כי היא רגישה.
ענו לה שכן, ומיד דאגו לפנק אותה, במיוחד בדייסה על בסיס חלב סויה. ספיישל.
הם מכינים לכל הרגישים אוכל מיוחד. גלוטן, חלבי, סוכר, אם אומרים להם מראש הם מכינים לך אוכל מיוחד!!

גברת חוקרת

משתמש פעיל
מישהי יודעת מה ההבדל במחיר בין החדרים בטלזסטון בקומה 4 לחדרים הישנים בקומות האחרות?
יש לי שני שוברים של לילה בחינם בבית החלמה - אחד מהמועדון יולדות של הדסה, ואחד מארגון "שערי רווחה".
בביכורים זה מאפשר לי בעצם שני לילות החבילה הכי זולה - בחדר של שלוש, או לילה אחד בחדר פרטי. לא בא לי להוסיף עוד כסף, ואני בעצם הולכת רק כי כבר נותנים לי בחינם, אז אני לא אקח?
מן הסתם שגם בטלזסטון ההטבה הזו שווה לשני לילות בחדרים הישנים למטה, לא?
בלידה הקודמת, לפני שנה וקצת הייתי בביכורים ודי נהניתי. נכון, היה מבאס קצת להיות עם עוד שתיים בחדר, וגם החדרי הנקה לא משהו בכלל. אבל אהבתי את האוכל, ואת האפשרות לצאת להתאוורר קצת בעיר.
אבל כשאומרים שהאוכל בטלזסטון רמה אחרת (וזו עיקר הסיבה שאני הולכת...) אני כן אולי שוקלת את טלזסטון.
אז מה אתן אומרות, מה עדיף - ביכורים עם עוד שתיים בחדר של מלון ואוכל לכאורה פחות טוב, או טלזסטון בחדר מיושן עם אוכל יותר טוב?

מומחית

משתמש מקצוען
יקרות, שואלת לתומי....
מה אתן עושות בבית החלמה? כלומר, חוץ מלנוח....
בפעם שעברה הייתי בטלזסטון וממש השתעממתי....
שוקלת אם ללכת הפעם לבית החלמה.....

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
יקרות, שואלת לתומי....
אני נחה 24 שעות כפול כמה ימים
שאני שם
ולכן אני הולכת.
יש גם זמן להכיר את התינוק החדש
ברוגע, בלי רעשי רקע
ולהתחבר אליו עם כל הלב והנשמה........

גולדשמיד

משתמש רשום
תכלס אני עכשיו עומדת לפני לידה אני רוצה לדעת באיזה בית החלמה הכי ממולץ לי ללכת???

גולדשמיד

משתמש רשום
לרגע חשבתי שאת אחותי.
היתה בביכורים והמשיכה לטלזסטון (אילוצי מקום. לא היה מקום פנוי לכל הימים בכל אחד מהם). נהנתה בביכורים, אבל טענה שהספיק לה יומיים, כי היה שקט מדי. בטלזסטון היה עממי מאד. עדיין לא יודעת לאן תלך בלידה הבאה
למעשה לאיפה אני ילך
דווקא שמעתי שבטלסטון מאוד קשה לגברים כי כל מקום שאתה זז יוצא איזה אישה ממאה שערים שאומרת שהמקום לא לגברים ואני מאוד רוצה שבעלי יבוא לאוכל או לדבר איתי קצת

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יקרות, שואלת לתומי....
נשמע שזו לידה ראשונה אצלך.
בלידות ראשונות באמת אין צורך בבית החלמה, זה סתם פינוק נחמד.

אני הולכת לבית החלמה כי אחרת אני חוזרת הביתה ישר מבית חולים לבית עם ילדים, תובעני,
צריכה יחד עם ההתאוששות לדאוג לעצמי לאוכל ולטיפול בילדים.
הספייס הזה שבית החלמה נותן רגע לפני שאת חוזרת הביתה, יש לך אוכל כל הזמן, שקט ושלווה שינה טובה, וזה כל מה שצריך כח לחזור הביתה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה