דרוש מידע ביכורים או טלזסטון

גולדשמיד

משתמש רשום
אם משהו מאוד רוצה שמעתי שאם משהו נמצא בקופה אחת יכולה לעובר לקופה אחרת ולקבל מהם את כל ההחזרים מחדש
עכשיו מה1\1

עדידאס

משתמש פעיל
יצאתי מבולבלת מכל הדעות
יש מישי שהיתה לאחרונה באחד מהמקומות טלזסטון\אם וילד\ביכורים
ויכולה לפרט על האוכל בעיקר. (האם יש הרבה אפשרויות כל ארוחה,פינוקים,שפע מכל דבר או נגמר מהר, טעים?)

איקס-עיגול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יצאתי מבולבלת מכל הדעות
יש מישי שהיתה לאחרונה באחד מהמקומות טלזסטון\אם וילד\ביכורים
ויכולה לפרט על האוכל בעיקר. (האם יש הרבה אפשרויות כל ארוחה,פינוקים,שפע מכל דבר או נגמר מהר, טעים?)
כתבתי כבר אבל לא ראיתי בכלל פינוקים ושפע בביכורים, חדר האוכל יפה, חדש ושקט, לי מאד חשוב שפע וממש הפריע לי שהכל במשורה.
בטלזסטון יש הרבה פינוקים, גם אוכל ביתי כמו שכתבו וכן שייקים, פנקייקים, מוקרמים ועוד והכל בשפע
אבל חדר אוכל טרנטה והמוני, אפשר גם לשבת בשולחן צדדי אבל אין ספק שלא דומה לשקט של ביכורים.
נכון ללפני חודשיים.

גולדשמיד

משתמש רשום
דווקא הייתי לאחרונה בביכורים ולא נהנתי, לא נהנתי ממה שהלך בתינוקיה בלילה בכלל, הדליקו שם מוזיקה בפול ווליום ונעלו את התינוקיה:oops: מאוד מאוד לא אהבתי את זה בעיקר שדפקתי הרבה זמן לקבל את התינוק ואז גיליתי שהם מפטפטות בהנאה וכולם צורחים, בבוקר ישר עזבתי.
אוכל נחמד ממש לא מעבר,
לעומת זאת אח"כ הלכתי להדסה בייבי וזו היתה חוויה ממש מתקנת אחיות סופר מקצועיות, הרגיעו אותי מאוד שאני יכולה ללכת לישון ולא לדאוג ויש מלא אחיות והכל בסדר ויעירו אותי אם צריך, תכלס קמתי כמה פעמים לבדוק מה המצב והיה מאוד מאוד רגוע דלת שקופה רואים הכל.
אוכל ברמה וואאאאווו. טלזסטון וביכורים רבע מזה.
מצינת שהייתי בהדסה בייבי לפני שנה פלוס, ואז היה נהלי קורונה חמגשיות ובזמנו ממש לא נהנתי החלטתי לנסות שוב, אבל הפעם וואאו. ממש ממש הופעתי לטובה.
זה אמיתי??

chaia

משתמש מקצוען
למעשה לאיפה אני ילך
דווקא שמעתי שבטלסטון מאוד קשה לגברים כי כל מקום שאתה זז יוצא איזה אישה ממאה שערים שאומרת שהמקום לא לגברים ואני מאוד רוצה שבעלי יבוא לאוכל או לדבר איתי קצת
כשאני הייתי היה בערב מלא משפחות וזוגות, גם צאלמרס וגם לא, הם אכלו בחדר נפרד.
במסדרונות גם הסתובבו גברים כל שעות היום.
המקומות היחידים שבהם לא היו גברים זה היה בחדרים.

נועה ה.

משתמש צעיר
אשמח לשמוע גם על אם וילד בבני ברק מניסיון?
אני מכירה בינתיים רק את טלז סטון וזוכרת משם רק דברים נחמדים.
מעניין אותי גם באופן כללי איך האווירה שם וגם:
האוכל- טעם/ שפע/ האווירה בחדר אוכל
החדרים - גודל/ נקיון/ פרטיות.
תינוקיה - איך הצוות/ כמה רגוע שם.
תודה מראש.
אני הייתי לאחרונה גם באם וילד וגם בולזסטון, באם ןילד הייתי בשבת, היה אוכל מהמם ברמות , טעים ומושקע מאוד, גם ארוחת צהרים ביום שישי היתה מושקעת ממש, היה מבחר מהמם ממש נהניתי. התינוקיה היתה נעימה ושקטה והצוות טיפל מצוין בתינוקות,קפצתי כמה פעמים ותמיד היה רגוע .
בטלס סטון הייתי באמצע השבוע כי המוח שלי רגיל שחייבים טלזסטון, מבחינת אוכל אם וילד הרבה יותר טעים וברמה החברה באם וילד גם נחמדה וזורמת יותר וכמות קטנה יותר של נשים.
בקיצור הייתי בטלזסטון ורציתי לברוח לאם וילד למרות שגם בטלזסטון היה נחמד מאוד

חסידויסית

משתמש מקצוען
למעשה לאיפה אני ילך
דווקא שמעתי שבטלסטון מאוד קשה לגברים כי כל מקום שאתה זז יוצא איזה אישה ממאה שערים שאומרת שהמקום לא לגברים ואני מאוד רוצה שבעלי יבוא לאוכל או לדבר איתי קצת
נורא מעניין, כי אני דווקא ראיתי שם גברים גם ממאה שערים וגם מאזורים נוספים בארץ.
מתנצלת מראש, אבל ההודעה שלך מריחה התנשאות וגזענות.
(סתם כך, ידוע לך מי ייסד ומי מנהל את טלז סטון?)

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
נ
(סתם כך, ידוע לך מי ייסד ומי מנהל את טלז סטון?)

מוסיפה אנקדוטה נוספת מהביקור האחרון שלי שם(:
באמצע הלילה- סוג של 2 -3 היה איזשהו רעש מעצבן מהונטה בחדר הנקה, או שהמזגן לא עבד טוב, לא זוכרת.
המנהל הגיע בכבודו ובעצמו [באמצע הלילה, מיד, כן?]
[קודם נכנסה אחת מהתינוקיה והודיעה לכולן שהוא הולך להכנס]
והוא סידר את זה במקום.

ההרגשה של לבוא לקראת והמסירות של המקום הזה זה משהו מיוחד ביותר.

עדידאס

משתמש פעיל
אוכל מהמם ברמות , טעים ומושקע מאוד, גם ארוחת צהרים ביום שישי היתה מושקעת ממש, היה מבחר מהמם ממש נהניתי. התינוקיה היתה נעימה ושקטה והצוות טיפל מצוין בתינוקות,קפצתי כמה פעמים ותמיד היה רגוע .
בטלס סטון הייתי באמצע השבוע כי המוח שלי רגיל שחייבים טלזסטון, מבחינת אוכל אם וילד הרבה יותר טעים וברמה החברה באם וילד גם נחמדה וזורמת יותר וכמות קטנה יותר של נשים.
בקיצור הייתי בטלזסטון ורציתי לברוח לאם וילד למרות שגם בטלזסטון היה נחמד מאוד
לא הפריע לך שזה באמצע עיר כמו בני ברק
ואין את הנוף והאויר שבטלזסטון?
יש שם מרחב להסתובב בו בתוך הבית החלמה? סיפריה \ תעסוקה אחרת כמו בטלזסטון?
מישי הייתה שם ביום חול ויודעת להגיד עם האוכל ברמה מגוון ומפנק (שייקים וכאלא...) גם ביום חול?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מחפשת מידע על אירגונים שנותנים יום בבית החלמה
בלי התניה ללדת בבית חולים מסוים

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
יקירות למי שחשוב אוכל ופינוקים רק טלזסטון. (באם וילד לא הייתי)

אוכל טעים ובשפע
שייקים, מיצים סחוטים במקום + ברז פריגת 24/7
חלב+ סויה כל היום
עוגות טעימות ומלא תפנוקים.. והכל בשפעעעעע

בביכורים יש פתל ! עוגות לא משהו של אחוה והאוכל לא בשפע (ולטעמי לא טעים)

מומחית

משתמש מקצוען
הייתי בביכורים השבוע וחזרתי לעדכן...
יש רמה גבוהה באוכל- מבחר של סלטים חיים, תוספות ומנות עיקריות . קינוחים - עגות טובות ממש לא של אחוה כמו שצוין פה... פינוקים- וופל בלגי, מכונצ קפה, אייס קפה בארוחות ערב ובוקר- חופשי.מוקרמים , פיצות פשטידוות ממש טובו וטעימות, בייגל טוסט לסוגיו.. בצהריים - סלומון, דגים נוספים ( לא זיהיתי את הסוג..) או בגזרת הבשרים - עופות שניצלים מוקפץ קוביות בקר, ומשהו שהיה נראה כמו סטייק - מהודו.
האוכל ממש טעים בשפע- גם אם נגמר- מיד ממלאים שוב.

לא הרגשתי ששקט.. היו דיונים ברומו של עולם בחדר ההנקה... בנות מקסימות ממגוון סגנונות של אוכלוסיות .. גם בחדר אוכל הרגשתי שכיף לדבר - ( בשונה מטלז סטון שאם את לא דוברת אידיש - את מודרת מהשיחה..)
חדרים ברמה גבוהה- מיטות ממש נוחות

המינוסים:
אין הפרדה מוחלטת בחדר של שתים- כלומר בין המיטות יש ארון שמפריד אבל אין וילון או מחיצה. כך שמי שיושנת במיטה הפנימית יש לה פרטיות , ומי שיושנת חיצונית - ממש לא.... ( מקווה שהסברי ברור..)
לכן בילה השני בקשתי שיעבירו אותי חדר- עברתי לפרטי משותף שהוא פרטי לגמרי.. מעט קטן ולא מאוורר ( ללא חלון.)
בנוסף, מביך מאוד שמסתובבים לך גברים חופשי במסדרונות.
במהלך שהותי שם הקומה תחתונה היתה מושכרת לבחורי ישיבה אמריקאים... לא נעים לקום לתינוקיה בשלוש לפנות בוקר ולפגוש בחורים שחוזרים מטיול לילי.. כשאת בכותונת הנקה ולכי תחפשי את הגרביים....

אם אני אחזור לשם? כנראה שכן...
בשמחות אצל כולן...

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
יש רמה גבוהה באוכל- מבחר של סלטים חיים, תוספות ומנות עיקריות . קינוחים - עגות טובות ממש לא של אחוה כמו שצוין פה... פינוקים- וופל בלגי, מכונצ קפה, אייס קפה בארוחות ערב ובוקר- חופשי.מוקרמים , פיצות פשטידוות ממש טובו וטעימות, בייגל טוסט לסוגיו.. בצהריים - סלומון, דגים נוספים ( לא זיהיתי את הסוג..) או בגזרת הבשרים - עופות שניצלים מוקפץ קוביות בקר, ומשהו שהיה נראה כמו סטייק - מהודו.

לא הרגשתי ששקט.. היו דיונים ברומו של עולם בחדר ההנקה... בנות מקסימות ממגוון סגנונות של אוכלוסיות .. גם בחדר אוכל הרגשתי שכיף לדבר - ( בשונה מטלז סטון שאם את לא דוברת אידיש - את מודרת מהשיחה..)

המינוסים:
אין הפרדה מוחלטת בחדר של שתים- כלומר בין המיטות יש ארון שמפריד אבל אין וילון או מחיצה. כך שמי שיושנת במיטה הפנימית יש לה פרטיות , ומי שיושנת חיצונית - ממש לא.... ( מקווה שהסברי ברור..)
לכן בילה השני בקשתי שיעבירו אותי חדר- עברתי לפרטי משותף שהוא פרטי לגמרי.. מעט קטן ולא מאוורר ( ללא חלון.)
במהלך שהותי שם הקומה תחתונה היתה מושכרת לבחורי ישיבה אמריקאים... לא נעים לקום לתינוקיה בשלוש לפנות בוקר ולפגוש בחורים שחוזרים מטיול לילי.. כשאת בכותונת הנקה ולכי תחפשי את הגרביים....

בשמחות אצל כולן...

על טעם וריח אין מה להתוכח. העיקר שנהנית והרבה מזל טוב!

איקס-עיגול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

המינוסים:

בשמחות אצל כולן...
אולי שינו משהו באוכל בעקבות האשכול/תלונות, כשהייתי לא היה כלום ממה שהזכרת.
מזל טוב :)

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מחפשת חוות דעת ממי שהיתה לאחרונה בבית החלמה?
מה עדיף טלזסטון קומה 4 או ביכורים?

גולדשמיד

משתמש רשום
מחפשת חוות דעת ממי שהיתה לאחרונה בבית החלמה?
מה עדיף טלזסטון קומה 4 או ביכורים?
אני הייתי לאחרונה בטלזסטון קומה 2 ואחרי זה הייתי בבכורים אני הרבה יותר נהנתי בבכורים
ההיתי מיד אחרי חנוכה!

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
גם מבחינת האוכל?
יש מספיק מבחר? טעים?

פ.ג.

משתמש מקצוען
אני הייתי לאחרונה בטלזסטון קומה 2 ואחרי זה הייתי בבכורים אני הרבה יותר נהנתי בבכורים
ההיתי מיד אחרי חנוכה!
הייתי בשניהם ומאוד נהניתי גם פה וגם שם....
אגב זה לא נכון להשוות בין טלזסטון קומה 2 לביכורים
זה כמו לעשות השוואה בין אולם חתונות לאולם קטן של בריתות ובר מצוות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה