דרוש מידע בחירות 2022 - שאלות ותשובות (ללא פוליטיקה).

castamir

מהמשתמשים המובילים!
האם יש אפשרות להצביע בנתב"ג למי שנוחתת בשעות האחרונות של הבחירות ולא בטוחה שתגיע לקלפי שלה עד סגירת הקלפיות?

עין הזעם

משתמש צעיר
האם יש אפשרות להצביע בנתב"ג למי שנוחתת בשעות האחרונות של הבחירות ולא בטוחה שתגיע לקלפי שלה עד סגירת הקלפיות?

האפשרות היחידה לפי זה היא להצהיר נגישות ולהצביע במה שנקרא קלפי נגישות מיוחדת
חיפשתי קלפי נגישות בנתב"ג ולא ממש מצאתי (היה רק בקורונה)
יש בישובים סמוכים כגון צפריה ועוד, והערים הסמוכות לנתב"ג.

אפשר לחפש את הקלפי הקרובה כאן.
מפת קלפיות נגישות

נערך לאחרונה ב:

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בעייתי
לא מבחינה חוקית (גם)
אלא הלכתית בדוק עם רב שאמר שסו"ס זה שקר ולשקר כידוע מומלץ שלא (במיוחד לא לומר שאנחנו נכים אם זה לא נכון)
בהדרכה למזכירי קלפי - המרצה אומר מפורש שבאיזורי סטודנטים י- ליד מכללות, יש הרבה נכים.. וזה ידוע ואסור לעצור אותם רק לחתום על התחייבות (שלא עושה באמת משהו.. - כדבריו) .

חושב123

משתמש צעיר
בן 18 שהזמין ת.ז. ראשונה לפני שבועיים, וצריך להגיע בדואר תוך חודשיים לפי משרד הפנים, יש דרך שיוכל להצביע בבחירות כשעדיין התעודת זהות בדואר

תילתן

משתמש סופר מקצוען
הערה חשובה!
במידה ואכן מצביעים בקלפי נכים חובה לעדכן את מטה המפלגה שהצבעתם, אחרת תקבלו כל היום שיחות שעדיין לא הצבעתם...
גם כשאני מצביעה בקלפי שלי שעות אח''כ הטלפון לא רגוע...
הם כנראה עובדים שם בקבלנות..

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
בפעמים קודמות הלכתי להצביע בקלפי של נכים במקום מגורי החדש במקום לנסוע עד הקלפי המרוחק שאליו זומנתי!!
לתשומת לב כל אלו שקבלו הזמנה לקלפי רחוק!
אתם לא חייבים לפרט מה הנכות שבגללה באתם לקלפי של הנכים.
שמעתי שיש בזה בעיה של חילול ה'
גם אם כל החילונים עושים את זה

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
לא מתכוון למפלגה שמבמודעה אלא לתוכן.

unnamed.jpg

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הערה חשובה!
במידה ואכן מצביעים בקלפי נכים חובה לעדכן את מטה המפלגה שהצבעתם, אחרת תקבלו כל היום שיחות שעדיין לא הצבעתם...
בתור מזכירת קלפי X4 (הפעם יש לי פטור ב"ה.... אולי בבחירות הבאות אזכה לכבוד שוב)
חפרו לי מהמטות כל היום!!
לא ממש עזרו הסבריי שהצבעתי הראשונה ברגע פתיחת הקלפי.....

לידיעה....

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בתור מזכירת קלפי X4 (הפעם יש לי פטור ב"ה.... אולי בבחירות הבאות אזכה לכבוד שוב)
חפרו לי מהמטות כל היום!!
לא ממש עזרו הסבריי שהצבעתי הראשונה ברגע פתיחת הקלפי.....

לידיעה....
הייתם צריכים להשיג את המשקיף בקלפי המקורית שלכם
ולבקש ממנו שידווח שהצבעתם

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הייתם צריכים להשיג את המשקיף בקלפי המקורית שלכם
ולבקש ממנו שידווח שהצבעתם
זה שכוייח ציני...
איך בדיוק משיגים אותו?
ובזמן לחץ שיש בקלפיות הבני ברקיות.. שכולם באים להצביע.. ואין רגע דל...

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

עין הזעם

משתמש צעיר
יש איזה מספר להתקשר ולברר
מה צריך לברר?

אפשר להגיע לסניפים - ולעשות ללא תור.
להצטייד בפספורט X2 ולבקש תעודה זמנית.
קחו בחשבון שהיום היה עומס גדול בכל הסניפים.

אשמח לענות לכל שאלה שאני יודע עליה תשובה - ואם לא אנסה לברר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה