בחילות בצורה קיצונית. מכלום ושום דבר....

פלוס-מינוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שמעתי שלפני כחודשים - שלושה הופיעה כתבה ב'בתוך המשפחה' על בחילות במצב מיוחד בצורה קיצונית.
אם יש למישהיא לסרוק ולהעביר אלי, יעזור לי מאוד.
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

או אם יש למישהו ניסיון / רעיון איך להתמודד עם בחילות מכל דבר ובכל רגע ורגע במהלך היום.
ברמה של חוסר תפקוד ממש!!!
(רק יש להדגיש - מדובר בבחילות קשות בלבד, ללא הקאות ב"ה)

מחכה לעזרכתם!!

מיקץ

משתמש צעיר
אם זה בחילות בהריון,
אכן, התפרסמה בקשר לזה כתבה,
תפני אלי באישי,
ואביא לך את המייל של מי שכתבה את זה.

בינה

משתמש מקצוען
יש צמידים נגד בחילות, עוזר פלאים.
קוראים להם "סי בנד" ואפשר להשיג בבית מרקחת.

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שלחתי לך במייל את הכתבה

מתנות קטנות

משתמש מקצוען
כמה דברים:
קודם כל, אם מדובר בבחילות קשות מאד מומלץ להיעזר בסיוע תרופתי - דיקלקטין / זופרן .
יש גם ג'ינג'ר או כדורים של B6 שאמורים לעזור.

דברים קטנים שיכולים להקל - בבוקר לאכול משהו יבש (ביסקויט / קרקר) לפני שמתחילות הבחילות.

אם שתיה גורמת לבחילות - למצוץ קרח / שלוק העיקר שיכנסו נוזלים.

מישהי מעלי כתבה על צמיד - את יכולה גם לייצר בעצמך את אפקט הצמיד
- הרעיון הוא לייצר קצת לחץ על נקודה מסוימת בזרוע (קרוב לשורש כף היד)
את יכולה להניח שם משהו עגול וקשה - כמו קטניה כלשהי, ולהצמיד בעזרת פלסטר.
(נשמע מצחיק, אבל מי שצמיד עוזר לה, אז גם זה יכול לעזור...)

ובקשר לכתבה שהתפרסמה בנושא - אמור להיות לי, אבל אין לי אפשרות לחפש כרגע. ממליצה לך לעשות חיפוש בפרוג, יכול להיות שכבר העלו אותה פעם באשכול שנפתח בנושא

בינה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י necami1250;n5055233:
זה באמת עוזר??? מניסיון??

לא סבלתי ב"ה מבחילות בהריון.
אבל סבלתי בנסיעות מבחילות מטורפות ועזר לי מאד!
אין סיבה שלא יעזור לבחילות הריון.

ו8

משתמש מקצוען
יכול בהחלט להיות שזה פשוט הליקובקטר- חיידק בקיבה שאחד התסמיניםשלו זה בחילות.
תבקשי מהרופא שלך הפניה לבדיקת נשיפה להליקובקטור.
רפו"ש!!!

לאה פוטש

משתמש פעיל
מנסיון אישי - עצה ששמעתי מבעלת גמ"ח תרופות מנוסה מאד, ניסיתי והועיל לי מאד: הורמוני הבחילה מאד מתגברים כשנמצאים בבית ובסביבה המוכרת, ונחלשים עד עוברים כשאת יוצאת למקום אחר. למדתי כשהבחילות מתגברות פשוט לצאת החוצה, אפילו לרוקן את הפח ולעשות סיבוב למטה. המצב נרגע פלאים.
בגדול העצה היא לצאת ולהתאוורר. אפילו לגינה השכונתית.

פלוס-מינוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י צלחת מעופפת;n5055310:
מנסיון אישי - עצה ששמעתי מבעלת גמ"ח תרופות מנוסה מאד, ניסיתי והועיל לי מאד: הורמוני הבחילה מאד מתגברים כשנמצאים בבית ובסביבה המוכרת, ונחלשים עד עוברים כשאת יוצאת למקום אחר. למדתי כשהבחילות מתגברות פשוט לצאת החוצה, אפילו לרוקן את הפח ולעשות סיבוב למטה. המצב נרגע פלאים.
בגדול העצה היא לצאת ולהתאוורר. אפילו לגינה השכונתית.

כשאני חושבת על זה, את פשוט צודקת. אין דברים כאלה.
הלוואי ותהיי שליחה טובה.

jacobs

משתמש פעיל
נכתב ע"י necami1250;n5055197:
שמעתי שלפני כחודשים - שלושה הופיעה כתבה ב'בתוך המשפחה' על בחילות במצב מיוחד בצורה קיצונית.
אם יש למישהיא לסרוק ולהעביר אלי, יעזור לי מאוד.
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

או אם יש למישהו ניסיון / רעיון איך להתמודד עם בחילות מכל דבר ובכל רגע ורגע במהלך היום.
ברמה של חוסר תפקוד ממש!!!
(רק יש להדגיש - מדובר בבחילות קשות בלבד, ללא הקאות ב"ה)

מחכה לעזרכתם!!

גם אני בדיוק כך. מבינה אותך מאוד.
כל העצות נחמדות, ויעילות לבחילות נחמדות...
קבלתי מהרופאה מרשם לדיקלקטין (יקר מאוד!),
ואני לא יכולה לומר לך שעם השימוש בכדורים הרגשתי לגמרי כרגיל,
אבל - שיפר מאוד את ההרגשה והחזיר לי את התאבון והאפשרות לאכול.
ואחרי כמה ימים גם חזרתי לתפקוד.
אולי יש כאלה שמשפיע עליהן יותר טוב.
יש בתי מרקחת שאפשר לקנות כדורים בבודדים, כך שאפשר קודם לנסות.
ומכיון שעם הדיקלקטין עדיין היה לי הרגשה לא כל כך טובה, וטעם לא נעים בפה,
עזר לי למצוץ סוכריות. במיוחד בנסיעות. (יש סוכריות מוצלחות מאוד של כרמית - ללא סוכר).
בנוסף, בלי קשר לבחילות, אלא לחיזוק כללי, ממליצה לך לקחת פרנטל של מקסי הלט.

רחל בלס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רחמי עלייך, בחילות בלי הקאות - גרוע מכל!!
ראשית, על הבוקר עוד לפני שאת פותחת את העיניים... תאכלי קרקר יבש של לחמית ותצאי לאויר, השכנים היו רואים אותי בחלון ברב שעות היממה, אולי גם את:)....
ואיגלו איגלו ואיגלו...

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הכתבה המדוברת היא של רותי קפלר
מעבר לכתבה שהיתה מלאה בידע מעשי ותחקיר מקיף כהרגלה,
היו כאן גם כמה שרשורים בנושא.
נסי לעשות חיפוש.

nicky

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה מאדדדד על דיקלקטין.. אמנם לא זול (אולי יש גמ"חים?)
אבל משפר את החיים לאין שיעור!! אמנם עדיין יש קצת בחילה, לא מרגישים כרגיל לגמרי, אבל אפשר לתפקד! אפשר ללכת לעבודה!אפשר לנשום בחופשיות! אפשר לדבר עם אנשים בלי לשים יד על הפה ולפחד שאקיא באמצע! (אפילו שבעצם כמעט אף פעם לא הקאתי, אבל עוצמת הבחילות גרמה לזה להרגיש ככה.....)

אגב- לדעתי בחילות בלי הקאות הן באיזשהו מקום קשות יותר... (כמובן לא מהמקרים הקיצוניים של הקאות בלי סוף..)

תזרים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י nicky;n5056063:
גם אני ממליצה מאדדדד על דיקלקטין.. אמנם לא זול (אולי יש גמ"חים?)
אבל משפר את החיים לאין שיעור!! אמנם עדיין יש קצת בחילה, לא מרגישים כרגיל לגמרי, אבל אפשר לתפקד! אפשר ללכת לעבודה!אפשר לנשום בחופשיות! אפשר לדבר עם אנשים בלי לשים יד על הפה ולפחד שאקיא באמצע! (אפילו שבעצם כמעט אף פעם לא הקאתי, אבל עוצמת הבחילות גרמה לזה להרגיש ככה.....)

אגב- לדעתי בחילות בלי הקאות הן באיזשהו מקום קשות יותר... (כמובן לא מהמקרים הקיצוניים של הקאות בלי סוף..)

שימי לב שיש חיקוי ישראלי לדיקלקטין - יש כאלו שהוא עוזר להן הרבה פחות! או בכלל לא... :(
הוא גם גדול יותר מהכדור המקורי הפצפון שאפשרי לבלוע גם בבחילות..
בחלק מהגמחים זה מה שיש.

עוד משהו - קיבלתי כמה פעמים עירוי נוזלים בקופ"ח - אצל האחות (אחרי הפניה מרופאה - קיבלתי בלי שום בעיה), עדיף עם סוכרים שעוזרים לבחילה. החליש את הבחילות ליום-יומיים שאחרי. רק תכיני תעסוקה לזמן העירוי...

עפיפון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי עזר ללעוס מסטיק.
גם לבחילות וגם לטעם המר בפה...
רוב היום הייתי עם מסטיק...

אולי יש אפשרות להעלות לכאן את הכתבה לתועלת הכלל?

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י necami1250;n5055402:
מזדהה לחלוטין.

זה הרעיון של משהו קר.
לי עזר לימונה קרה עד קפואה.
בהדגשה על לימונדה חמוצה

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י בינה;n5055221:
יש צמידים נגד בחילות, עוזר פלאים.
קוראים להם "סי בנד" ואפשר להשיג בבית מרקחת.

לתשומת ליבכם
הצמידים הללו עולים בארץ בין 50 ל150 ש"ח
ובהזמנה מחו"ל (איביי אלי אקספרס) אותו דבר בפחות מ20 שקלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה