דרוש מידע באילו מקצועות נשים יכולות לעבוד?

מצב
הנושא נעול.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אמרגן
דייל
דיקן סטודנטים
יזם
לוביסט (שידול נבחרי ציבור לפעולה למען מטרות מסוימות)
נציג מכירות
סוכן נדל"ן
עוזר פרלמנטרי
פוליטיקאי
צוער במשרד החוץ
מפיק רדיו וטלוויזיה
מגשר
מורה
גנן

נו שוין,
מה זו הג'יבריש הזו ??
אם כאלה תוצאות, לא פלא שאמצא ת'צמי בסוף, בפרצוף מזוקן חסר שיניים, מול תלמידות ומחברות..
זה נשמע תוצאות של מבחן הולנד.
יצא לך פרופיל תעסוקתי חברתי?
בעברית פשוטה, את טובה עם אנשים. אולי ספציפי יצא שאת טובה בלהניע אנשים (לגרום להם לשמוע בקולךאו משו).

mirier

משתמש מקצוען
בלת"ק.
מה שמתאים לאנשים ללמוד ולעסוק בגיל 18, (או שהם חושבים שמתאים) פעמים רבות לא יתאים להם בעוד כמה שנים.
בגיל 18 נדמה שהגענו לשיא ההכרות העצמית והמודעות, וזה לא כך.
מהר מאד החיים מלמדים אותנו עוד הרבה שיעורים על מי אנחנו וכמה מתאים לנו לעסוק מתוך סיפוק ושמחה.

שירבירשירי

משתמש פעיל
זה נשמע תוצאות של מבחן הולנד.
יצא לך פרופיל תעסוקתי חברתי?
בעברית פשוטה, את טובה עם אנשים. אולי ספציפי יצא שאת טובה בלהניע אנשים (לגרום להם לשמוע בקולךאו משו).
לא הולנד (הולנד יותר אישיותי, לא? למרות שבחלק האישיותי של התיל יצא לי אותו דבר כמו בהולנד)
80 שח שלמתי על זה!!
מחכה לפגישה עם ה-פ-ס-י-כ-ו-ל-ו-ג-י-ת - ת-ע-ס-ו-ק-ת-י-ת..

נערך לאחרונה ב:

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק.
מה שמתאים לאנשים ללמוד ולעסוק בגיל 18, (או שהם חושבים שמתאים) פעמים רבות לא יתאים להם בעוד כמה שנים.
מהר מאד החיים מלמדים אותנו עוד הרבה שיעורים על מי אנחנו וכמה מתאים לנו לעסוק מתוך סיפוק ושמחה.
שווה ציטוט...
אתן לא רוצות לדעת מה למדתי בגיל 18-21 נכון? לא מבינה אייך למען ה' בחרתי במקצוע שהוא ממממממש לא אני...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לא קיבלה מענה ...
ומצטרפת .......
נשמע מרשים. לא הכרתי בכלל.
אשמח לקבל מידע נוסף על תוכניות כאלו שקיימות כיום ומתאימות לנשים צעירות.
תשאלו במרכזי מפת"ח/הכוון/כיוון/מרכז צעירים, הקרובים למקורם מגוריכן.
בחלקם בוודאות יש (למשל, תכנית 'קידום' בכיוון ירושלים).

אפור ורוד

משתמש מקצוען
בלת"ק.
אז תכלס מה תעשה נערה בת 18?
איך אפשר לעזור לה ולכוון אותה אם כנראה שבעוד כמה שנים זה לא יהיה רלוונטי בשבילה?

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

מענין באיזה גיל בוחרים נכון את התחום המתאים.
בערך כמובן...
אני רוצה לדעת אם הגעתי לגיל או עברתי אותו...

אז זה נכון בגיל 25 בערך להרגיש מה מתאים ןלעשות הסבה רצינית??

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אז תכלס מה תעשה נערה בת 18?
איך אפשר לעזור לה ולכוון אותה אם כנראה שבעוד כמה שנים זה לא יהיה רלוונטי בשבילה?
אם היא בוחרת תחום שהיא אכן תעסוק בו מגיל עשרים עד גיל עשרים וארבע, נניח, ואחר כך תתפתח בתוך תחום העיסוק שלה למשהו חדש אבל קרוב, היא בהחלט השיגה תוצאה ראויה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בסיעתא דשמיא

מענין באיזה גיל בוחרים נכון את התחום המתאים.
בערך כמובן...
אני רוצה לדעת אם הגעתי לגיל או עברתי אותו...

אז זה נכון בגיל 25 בערך להרגיש מה מתאים ןלעשות הסבה רצינית??
בעולם התעסוקתי של היום, אין תחום מתאים אחד שאיתו נשארים כל החיים.
ובטח אין גיל שבו מחליטים שזהו ודי.
באופן אישי, בגיל 27 חשבתי שהחמצתי את הרכבת ללמוד משהו מסוים שעניין אותי, בגיל 29 התחלתי את אותו מסלול בדיוק :)

אפור ורוד

משתמש מקצוען
בעולם התעסוקתי של היום, אין תחום מתאים אחד שאיתו נשארים כל החיים.
ובטח אין גיל שבו מחליטים שזהו ודי.
באופן אישי, בגיל 27 חשבתי שהחמצתי את הרכבת ללמוד משהו מסוים שעניין אותי, בגיל 29 התחלתי את אותו מסלול בדיוק :)
לפי מה שאני מבינה ממך, בסופו של דבר לא כ"כ קריטי אם לא כ"כ מתחברים למקצוע שלומדים כי תמיד בסוף מחליפים באמצע..?
אין שום דרך קסומה כזאת של ללמוד-לעבוד-להיות מסופקת לכל החיים?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שאני מבינה ממך, בסופו של דבר לא כ"כ קריטי אם לא כ"כ מתחברים למקצוע שלומדים כי תמיד בסוף מחליפים באמצע..?
אין שום דרך קסומה כזאת של ללמוד-לעבוד-להיות מסופקת לכל החיים?
לא, אין דרך קסומה.
פעם עבדו ארבעים שנה באותו מקום פשוט כי לא ציפו כל כך לסיפוק האישי ולמיצוי העצמי וכל מיני רעיונות עדכניים שכאלה. עבדו בשביל המשכורת וחלאס.
כשמצפים לסיפוק, זה הולך יד ביד גם עם השינויים התכופים.

אפור ורוד

משתמש מקצוען

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
יש לי אחות בת 18 שמתחתנת עוד מעט ומחפשת משהו ללמוד בירושלים , בערך פעם-פעמים בשבוע,
משהו מענין ששוה לעבוד בו אח"כ, בערך שנה-שנתיים.
אשמח לרעיונות...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה