התייעצות אתגר מול המנהלת, תייעצו לי!

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
פעם שמעתי מאדם גדול הגדרה מאוד נכונה.
בכל מקום עבודה יש 3 פינות. מנהל, עמיתים ותלמידים.
בחלק מהמקומות יש בעיות עם המנהל ובמקום אחר יש בעיות עם העובדים האחרים ובמקום אחר עם התלמידים
אם הכל מסתדר ב 2 מתוך השלוש - עדיין לא לעזוב.
בהצלחה
כל כך יפה וכל כך לא נכון כשמדברים על מצב של ניצול.
כי לפי מה שסופר, זו לא בעיה של יחסי עובד מעביד לא תקינים, אלא ניצול כוחני ומתמשך של מנעלת באופן יומיומי!
כך שחסר במשוואה הזו עוד דבר, ההשפעה הקלוקלת על העובד עצמו! גם מבחינה נפשית וגם כלכלית וכפי שכבר נכתב

אלי תקווה

משתמש רשום
כל כך יפה וכל כך לא נכון כשמדברים על מצב של ניצול.
כי לפי מה שסופר, זו לא בעיה של יחסי עובד מעביד לא תקינים, אלא ניצול כוחני ומתמשך של מנהלת באופן יומיומי!
כך שחסר במשוואה הזו עוד דבר, ההשפעה הקלוקלת על העובד עצמו! גם מבחינה נפשית וגם כלכלית וכפי שכבר נכתב
אני מסכים לחלוטין עם הספרן, ההגדרה הזו של שתיים מתוך שלוש היא דיכוטומית בצורה בלתי רגילה... כל דבר לגופו, לעיתים גם אם שתיים מתוך השלוש מפריעים יתכן כי ההפרעה בהם אינה קיצונית ולא כדאי לוותר על הצלע השלישי שהיא פועלת נהדר, ומאידך, לעיתים גם אם רק צלע אחת מתוך השלוש מפריעה יתכן כי ההפרעה הזו חזקה כל כך, שעדיף לוותר על הרווח בשתיים האחרות.
בקיצור כל דבר לגופו.

מי אני :)

משתמש רשום
הגדרה מעניינת.
בנוי כנראה על הגדרה פסיכולוגית שבעבודה יש 3 מטרות: שכר, חברה ועניין (כלומר תחום מעניין, קרוב ללב, מספק וכו').
אם קיים לפחות 2 מתוך 3 זו עבודה מומלצת.

יש גם הגדרה כזאת בשיווק: ללקוח יש 3 עדיפויות: זול, איכותי ומהר. מספיק לספק לו 2 מהם כדי שיקנה
גם בתוך 3 ההמטרות יש יותר חשובות ויש פחות, שימו לב שאם השתיים הם שכר וחברה, זה לא יחזיק מספיק מעמד

גרשיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עניין לא חייב להיות במה שעושים זה יכול להיות עצם הלבוא לעבוד

נחמי נחמי

משתמש רשום
ראיתי בחיי המון גאונים שהעמידו את הבוס שלהם במקום, והתוצאה הייתה שכבר לא נשאר להם מקום (בעבודה...)
באופן כללי בחיים ראוי לא להיות בייחסי מרות וניצול אבל מול בוסים העניין קצת שונה.
מסכימה שלא תמיד זה הפרעה נרקיסיסטית, אבל מניסיון אישי לצערי
גם בוס לא נרקיסיסט יכול לגרום לעובד להפסיק להאמין ביכולת שלו, בכישרונות שלו
ואז כשעוזבים, האמון של העובד בעצמו מאד נמוך, אין לו ביטחון לחפש עבודה וקשה לצאת מזה...
אצלי עזבתי מהר (חודש) וגם אז הייתי צריכה לשקם את האמון בעצמי, ב"ה, היום אני במקום מאד בטוח ולמדתי לבדוק את הדברים האלה עוד בראיון העבודה ולסנן מראש מקומות עם בוסים בעייתיים
למה אנשים כ"כ מפחדים לעזוב עבודה? אני מבינה את העניין הכלכלי, אבל היי, קצת ביטחון, אני מבינה את החשש הכלכלי, אבל יותר מידי אנשים סביבי תקועים באותה עבודה, כי אין להם כוח ואומץ לשנות את המצב,

תנסי כמה שפחות להיפגש איתה ולהפסיק לדבר איתה על כל מיני דברים לא דחופים.
ולדבר איתה רק על דברים שנצרכים לעבודה, ככה פחות תיסבלי ממנה.
ולגבי השעות נוספות הללו, פשוט תיגשי לחברתך שרוצה את השעות האלו שתיגש היא למנהלת ותבקש בתמימות שעות נוספות, ואם המנהלת תגיד לה שאין, אז שהיא תספר (מעצמה כמובן, ללא שום קשר אלייך..) שהיא שמעה שאת מעוניינת להפסיק עם השעות נוספות שלך אז אולי שהמנהלת תביא לה את שלך...
זה לא באמת רלוונטי,
היא נמצאת לידינו והיא מאוד מעורבת בהכול.

איוליס

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
דבר ראשון שולחת לך הערכה
קשה לעמוד מול כאלה אנשים
יש מצב את יכולה לתבוע על התעמרות בעבודה
תבדקי את זה

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני מסכים לחלוטין עם הספרן, ההגדרה הזו של שתיים מתוך שלוש היא דיכוטומית בצורה בלתי רגילה... כל דבר לגופו, לעיתים גם אם שתיים מתוך השלוש מפריעים יתכן כי ההפרעה בהם אינה קיצונית ולא כדאי לוותר על הצלע השלישי שהיא פועלת נהדר, ומאידך, לעיתים גם אם רק צלע אחת מתוך השלוש מפריעה יתכן כי ההפרעה הזו חזקה כל כך, שעדיף לוותר על הרווח בשתיים האחרות.
בקיצור כל דבר לגופו.
כמדומני שזה בדיוק מה שכתבתי
אבל רק הערה, לא בכדי כתבתי "מנעלת" ולא מנהלת (לא כפי שתקנת)
מנהל/ת זה אדם שמנהל את העסק ומנחה את העובדים,
מנעל/ת זה אדם שמגביל את העובדים וסופו שנועל את העסק...

זמר אלוף

משתמש פעיל
תדעי לך שזו ממש צרה, ולא בהגזמה.
אני סבלתי ככה 12 שנה
עם מנהלת לא מהעולם הזה
ובסוף- קמתי ועזבתי על פי דעת תורה.
וברוך ד' מצאתי עבודה מצויינת
ואני מאושרת...
זו גם דעתי לשואלת.
את לא תצליחי להשקיע בתלמידות כמו שצריך עם מנהלת שצורחת עלייך במסדרון!!!
לדעתי, תפסיקי לשוחח עם המנהלת על השעות, בד בבד לחפש מקום שמכיל ויש אוירה טובה גם אם זה כמה שקלים פחות.
בהצלחה!

זמר

משתמש פעיל
קופצת על האשכול- סליחה אם לא ממש קשור,
מעוניינת לעזוב עבודה עקב התעמרות/ הרעת תנאים.
מישהו אולי יודע להמליץ על עו"ד לענייני עבודה שמייעץ בהתנדבות או משהו כזה,
בכדי שאדע אם יש בכלל עילה לתביעה?
יעזור לי מאד!
את הקו לעובד ניסיתי ועדין לא חזרו אלי.
העניין די דחוף לי.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
יעזור לי מאד!
העניין די דחוף לי.
תבדקו גם כאן אולי אתם זכאים לסיוע מלשכת עורכי הדין

משה 05276

משתמש מקצוען
יעזור לי מאד!
העניין די דחוף לי.
שי"ל

זמר

משתמש פעיל
יישר כח גדול על העזרה,
מקווה שאכן יביא תועלת ושאף אחד לא יתנסה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה