השקעות נדל"ן אשמח לקבל מידע על השקעה באשקלון

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
האם שווה להשקיע באשקלון?

האם יש שם ביקוש לשכירות?

מה מדיניות העיריה על דירות מפוצלות?

איך זה ביחס לקריות (קרית ביאליק)

אשמח לשמוע מבעלי נסיון.

תודה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
למי שלא הבין,
כמובן שאני מתכוון לדירה להשקעה באשקלון.

זעירא דמן חבריא.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
בוקר טוב.

כתבתי רבות בפורומים לגבי עיר ההשקעות הזו.

ולבי שאלותיך:

1. שווה מאוד.

2. ביקוש עצום.

3. מדיניות העיריה היא העלמת עין .
אך לאחרונה יש שם פקח שמחבל בחלוקות שבאמצע בניה.
אז ההמלצה כעת היא לרכוש דירה מחולקת כבר.
בה אין כרגע כל חשש לבעיות.
(אם מעניין אתכם יש עכשיו בשוק דירה פצצה מחולקת ל4 מניבה 8.000 איזור טוב ק"א במחיר ממש טוב. מעונין ?תגיב פה.)

4. אין לי מושג מה קורה בקירות את אשקלון אני מכיר ומנוסה בה טוב.

ב-ה-צ-ל-ח-ה.

• תודה
Reactions: szn

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אך לאחרונה יש שם פקח שמחבל בחלוקות שבאמצע בניה.
אז ההמלצה כעת היא לרכוש דירה מחולקת כבר.
בה אין כרגע כל חשש לבעיות.

האם זה לא מראה שאולי יש כאן שינוי מדיניות, והשלב הבא זה גם לאכוף דירות שכבר מוחלקות?

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מה מדיניות העיריה על דירות מפוצלות?

מאתר עיריית אשקלון

ראש העיר נגד תופעת פיצול הדירות הפיראטיות
תאריך: 14/10/2020
״מעבר לעבירה על החוק, מדובר בסכנת חיים לדיירים״
בעקבות מספר אירועי שריפות שאירעו לאחרונה בדירות בבניינים בשכונת שמשון בעיר, בחלקם אף קיפחו את חייהם דיירי הבתים, כינס ראש העיר, תומר גלאם, את נציגי עמיגור ועמידר וכן את מפקד תחנת כיבוי אש באשקלון, רב טפסר שלום מכלוף וגורמי המקצוע מטעם מינהל הנדסה ואגף רישוי ופיקוח על הבנייה בעירייה.
מטרת הדיון הייתה לעמוד מקרוב אחר הסיבות שהובילו לאותן שריפות, ככל הנראה בשל פיצול דירות באופן פיראטי שהוביל לעומס על תשתיות החשמל בדירה, ולבחון את האמצעים העומדים לרשות הרשות והגורמים השונים על מנת לאכוף מקרים כאלו.
ראש העיר הנחה את הצוות המקצועי בעירייה לקיים דיון נוסף בנושא בהקדם האפשרי על מנת למפות, ככל הניתן, את המוקדים בהם מתקיימת תופעת פיצול דירות בניגוד לחוק, ולפעול לאכיפה מוגברת של הנושא.
״מדובר בתופעה מסוכנת שמעבר לעבירה על החוק, מהווה גם סכנת חיים של ממש לדיירים המתגוררים באותן דירות. אני משוכנע כי אם כל הגורמים יירתמו לטובת הנושא נוכל לראות פחות ופחות מקרים כאלו ובכך, לשמור על חיי התושבים״, ציין ראש העיר.

• תודה
Reactions: szn

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
כולם מדברים לאחרונה על אשקלון... 2 שאלות:
1 האם זה לא אומר שכבר הייתה שם קפיצה במחירים שאולי נגמרה כבר?
2. טילים מידי חצי שנה - שנה לא מרתיעים אנשים לעבור לגור שם? (אותי אישית זה מרתיע...)

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה