השקעות קניית דירה להשקעה בזמן מלחמה כדי .?

מנחם אקרמן

משתמש רשום
שלום לכולם
שכן, שהוא חבר, וגם מתווך דירות ;)
משגע אותי די הרבה זמן לרכוש נכס להשקעה נוסף, הסיפור הוא כזה
הדירה שבבעלותי כיום נרכשה לפני הרבה שנים על הנייר במחיר של 1.6 כיום הדירה שווה באזור ה 3.2 [מדובר על דירה 300 מטר כולל יחידה ]
הוא מציעה לנו לקנות דירה ב 1.5 מיליון שהיא חתומה תמ"א עם היתר ולטענתו זה יעלה לאחר התמ"א
אני מאוד מבולבל כי אני לא מבין דבר וחצי דבר בכל הדברים הללו מצד אחד ,צד שני אני מאוד רוצה שהיה לי נכס נוסף [חתונות של הילדים וכו]
השאלות שלנו די רבות העיקריות שבהם
1-האם כדי לצאת למהלך כזה בשעת מלחמה שהחוסר ודאות חוגג[הוא טוען שהמחיר של הדירה ממש זול בגלל המלחמה]
2-האם ישנו אפיק השקעה בנדלן יותר רווחי מאשר דירה תמא[חשוב לציין שיש יכולת החזר די גבוה כלומר אין בעיה שנשלם משכנתא ולא נקבל שכירות]
3-המהלך שלו זה בעצם לקחת משכנתא מהדירה שאנו רוצים לקנות, משם להשיג את המימון
4-השאלה הנוספת שלי זה הדירה שווה כרגע 1.5 לאחר התמא ככל הנראה היא תהיה שווה 1.9 ,, בשקילול של התיווך-יועץ משכנתאות-מס רכישה-רביות משכנתא-עד כמה זה רווחי אם בכלל

בקיצור מאוד מאוד מבולבל מצד אחד מצד שני מאוד רוצה לעשו את המהלך אשמח לעזרתכם
תודה ושבוע מבורך

דוד המלך!

משתמש פעיל
שלום לכולם
הדירה שבבעלותי כיום נרכשה לפני הרבה שנים על הנייר במחיר של 1.6 כיום הדירה שווה באזור ה 3.2 [מדובר על דירה 300 מטר כולל יחידה ]
הוא מציעה לנו לקנות דירה ב 1.5 מיליון שהיא חתומה תמ"א עם היתר ולטענתו זה יעלה לאחר התמ"א
אני מאוד מבולבל כי אני לא מבין דבר וחצי דבר בכל הדברים הללו מצד אחד ,צד שני אני מאוד רוצה שהיה לי נכס נוסף [חתונות של הילדים וכו]
1-האם כדי לצאת למהלך כזה בשעת מלחמה שהחוסר ודאות חוגג[הוא טוען שהמחיר של הדירה ממש זול בגלל המלחמה]
2-האם ישנו אפיק השקעה בנדלן יותר רווחי מאשר דירה תמא[חשוב לציין שיש יכולת החזר די גבוה כלומר אין בעיה שנשלם משכנתא ולא נקבל שכירות]
4-השאלה הנוספת שלי זה הדירה שווה כרגע 1.5 לאחר התמא ככל הנראה היא תהיה שווה 1.9 ,, בשקילול של התיווך-יועץ משכנתאות-מס רכישה-רביות משכנתא-עד כמה זה רווחי אם בכלל

תודה ושבוע מבורך
לגבי 4, כמובן שתצטרך לשלם מס רכישה על דירה שניה, עלות תיווך ויועץ משכנתא
ריביות משכנתא זה כבר תלוי עם כמה הון עצמי אתה מגיע לאירוע הזה
לגבי 2, למה אתה מחפש אפיק השקעה בנדלן דווקא, היום יש השקעות משתלמות יותר, כמובן תלוי כמה יש לך להשקעה, ממליץ לך לקחת יועץ מקצועי בכל אופן, אחד שיודע את כל ההיבטים והשקלולים שבדבר
בהצלחה!

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תבדקו אצל חני שטיגליץ
יש לה עסקאות טובות
במחירים טובים והיא מאוד מקצועית
דווקא עכשיו זה זמן טוב לנדלן
כי אח"כ המחירים יקפצו מאוד
מי שיכול להשקיע עכשיו
ירוויח בעז"ה בגדול אח"כ
עלו והצליחו

מנחם אקרמן

משתמש רשום
תבדקו אצל חני שטיגליץ
יש לה עסקאות טובות
במחירים טובים והיא מאוד מקצועית
דווקא עכשיו זה זמן טוב לנדלן
כי אח"כ המחירים יקפצו מאוד
מי שיכול להשקיע עכשיו
ירוויח בעז"ה בגדול אח"כ
עלו והצליחו
ניכנסתי לאתר וראיתי השקעות בחול ברוסיה וכאלה
הכמות של האנשים שנפלו בדברים מהסוג הזה הספיקה לי כדי להבין שעדיף משהו בסגנון אחר

cyp

משתמש מקצוען
שלום לכולם

תודה ושבוע מבורך
המלצה מנסיון שלי,
תפנה לאלי פרוש, מתווך אמין ביותר, יתאים לך עסקה מדוייקת,
מנסיון אישי שלנו ושל חברים קרובים, הוא תותח, אפילו לא ראינו את הדירה סומכים עליו בעיניים עצומות,
, כספי השכירות נכנסים כל חודש בדייקנות, על נכס שעלה 1000000 שקל כולל חלוקה ושיפוץ, אנו מקבלים שכירות של 7000 ברוטו,
מוסיפה שהנכס נקנה במחיר מציאה ממש, לפחות 150000 פחות ממחיר שוק, והוא גם בתהליך של תמ"א

מנחם אקרמן

משתמש רשום
המלצה מנסיון שלי,
תפנה לאלי פרוש, מתווך אמין ביותר, יתאים לך עסקה מדוייקת,
מנסיון אישי שלנו ושל חברים קרובים, הוא תותח, אפילו לא ראינו את הדירה סומכים עליו בעיניים עצומות,
, כספי השכירות נכנסים כל חודש בדייקנות, על נכס שעלה 1000000 שקל כולל חלוקה ושיפוץ, אנו מקבלים שכירות של 7000 ברוטו,
מוסיפה שהנכס נקנה במחיר מציאה ממש, לפחות 150000 פחות ממחיר שוק, והוא גם בתהליך של תמ"א
אפשר טלפון

מקצועי בנדל"ן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום לכולם

תודה ושבוע מבורך

1. לפי רוב התחזיות, נראה כי דווקא עכשיו זה זמן טוב לקנות נדל"ן.
כי בהמשך נראה עלית מחירים בנדל"ן , מי שביכולתו להשקיע כעת. יש לו סיכויים גבוהים להרוויח הרבה כסף!
2. יש המון אפיקי השקעה בנדל"ן. שאפשר להרוויח הרבה כסף! לכל אחד מתאים משהו שונה.
3. זה מהלך מעולה כשעושים זאת בחכמה - קוראים לזה מינוף.
4. תעשו את כל החישובים המדויקים - כדי לראות שאתם יוצאים עם רווח כספי משמעותי.
ולא סתם מגלגלים כסף...

אם צריכים עזרה בייעוץ מקצועי, שלחו מייל.

נערך לאחרונה ב:

עוד ירושלמי

משתמש פעיל
בלי קשר לויכוח האם כדאי לקנות עכשיו דירה ראשונה
לקנות דירה נוספת להשקעה בארץ לא רווחי כרגע ולא רק בגלל המס רכישה של 8%
עיקר ההפסד יהיה כשתרצה למכור את הדירה שאתה גר בה כרגע תצטרך לשלם 25% מס שבח ממה שהדירה עלתה
[ולא בטוח שתצליח למכור בקלות את הדירה הנוספת קודם בלי להפסיד הרבה כסף, ואתה לא באמת יודע מתי ואיך תרצה/תצטרך לשדרג דיור]

cyp

משתמש מקצוען
מי שמכיר את אלי פרוש לא מתפלא, המון משקיעים אצלו בלי לראות, הרבה פעמים זה עסקאות מציאה שנחתמות בדקה וחצי לפני שיחטפו,
לא רואה צורך ללכת לראות דירה, מספיק לי נתוני הטאבו, כתובת,, זה לא באמת נותן משהו למי שלא מבין ללכת לראות דירה הרוסה שזקוקה לשיפוץ בקריות, וגם אחרי השיפוץ לא ממש הרגשנו צורך ללכת, יש לנו עו"ד, הדירה על שמנו בטאבו, יש חברה שמנהלת את הדירה, והשכירות מתקתקת ב"ה,

מנחם אקרמן

משתמש רשום
אגב כמו ילד אני מגלה כל יום משהו חדש רק תגידו לי מה אני מפספס
הציעו לי דירת תמא והציעו לי דירה בפינוי בינוי נשמע על פניו הדבר הכי טוב שיכול לקרות ואסביר

דירת פינוי בינוי אתה מקבל דירה חדשה לגמרי!! מה שאין כן בתמא שסך הכל נוסף חדר או ממד
דירת פינוי בינוי כאמור הדירה חדשה לחלוטין במגדל יוקרתי מאוד [20 קומות] מה שמבטיח בדגש על מבטיח !! עליית ערך משמעותית הרבה יותר מתמא
דירת פינוי בינוי מקבלים שכירות מובטחת מהקבלן עד לתקופת האיכלוס בשונה מתמא שצריך להשכיר או במחיר ממש זול כי אנשים לא מעונינים לגור באתר בניה
לכאורה הכל נוצץ
אה וכשחתי
ישנה עסקה של פינוי בינוי ב 1.7 שכאשר המגדל היה מוכן הדירה תעלה מינימום 2.4
מה אני מפספס למה כל האנשים לא קופצים על זה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה