דרוש מידע אלרגיה לחלב - קבלה למעון

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בתור מנהלת מעון
אני יכולה לומר שאין כזה דבר לא לקבל ילד
ואני גם לא מבינה איך היא יכולה למנוע מקבוצה שלמה חלבי?
ולא מבינה מה הטרררם הגדול לא מדובר בגן של 30 ילד שאת מאבדת את זה
זה קבוצות קטנות של 10-12 ילדים אפשר לשלוט בזה להביא לו חומוס במקום, לבקש חלב סויה ביום של קורנפלקס וחלב .
האם מדובר באלרגיה באויר?
אני משערת שלא כי אז היו מאשרים סייעת
ואם במגע או אפילו רק במאכל?
ממש קלי קלות להושיב אותו במרחק

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
למישהו יש נסיון עם ילדים אלרגיים בצהרון?
יש התחשבות בתפריט? או שצריך להביא תחליפים מהבית?
(לא מדובר באלרגיה מסכנת חיים)

MRF

משתמש מקצוען
באסף הרופא יש טיפול לאלרגיה
מכירה ילדה שנגמלה מאלרגיה לבוטנים ואגוזים
על ידי חשיפה מבוקרת למוצר בצורה הדרגתית למשל כשנה

nuyh

משתמש פעיל
הי נכנסנו למועדון האלרגנים בתי בת השנתיים אובחנה כאלרגית כרגע היא במעון איך אני ממשיכה מכאן תוך כמה זמן יש לי תשובה לגבי סייעת צמודה? ואשמח לטיפים מנסיונכן תחכימו אותי

אלי ב.

משתמש חדש
הי נכנסנו למועדון האלרגנים בתי בת השנתיים אובחנה כאלרגית כרגע היא במעון איך אני ממשיכה מכאן תוך כמה זמן יש לי תשובה לגבי סייעת צמודה? ואשמח לטיפים מנסיונכן תחכימו אותי

אלי ב.

משתמש חדש
באסף הרופא יש טיפול לאלרגיה
מכירה ילדה שנגמלה מאלרגיה לבוטנים ואגוזים
על ידי חשיפה מבוקרת למוצר בצורה הדרגתית למשל כשנה
כל אחד לפי הקצב שלו
מומלץ לעשות את הסידרה בקופה כך יש זמינות יותרק גדולה ואל צריך להזמין כול פעם לכמה חדשים אחרי

• תודה
Reactions: MRF

קפה בוץ

משתמש חדש
בס"ד

ממה שאני יודעת

בשנות המעון עד גיל הגן יש לגשת לרווחה ודרכם מקבלים סייעת לשעות האוכל בגן.

שימו לב כשרושמים לגן ליצור קשר עם העירייה ע"מ להעביר את הטפסים כולל אשור אלרגולוג שהתקבל מקסימום חצי שנה קודם כדי להגיש בקשה במערכת סייעות רפואיות.

אנשים שלא הגישו בזמן כי לא ידעו או שלא היה להם תור בזמן נאלצים לחכות לסייע עד סוף אוקטובר. זה ממש הזוי אבל אלו הכללים של משרד החינוך...

הכל כתוב כאן.

שנה טובה. כתיבה וחתימה טובה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה