דרוש מידע איך אפשר לדעת אם אוזניית בלוטוס הזו מתאימה לC2?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש כאלו אוזניות בלוטוס שלא מתחברות כמו שצריך לכשרים, ןזה
"משדר" או רק מוזיקה - אם יש, או דיבור- שיחת טלפון וכו. האם זה מתאים"לשדר" את שניהם?
זה קורא לך בכול מכשיר??
זה מחבור לשתיי מכשרים??

ygy

משתמש מקצוען
לא כתבתי שניסיתי ולא עבד, אלא שאלתי אם זה עובד -אם מישהו ניסה, - כדי שלא יקנו ויתאכזבו כי זה לא עובד טוב עם הטלפונים הכשרים.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא כתבתי שניסיתי ולא עבד, אלא שאלתי אם זה עובד -אם מישהו ניסה, - כדי שלא יקנו ויתאכזבו כי זה לא עובד טוב עם הטלפונים הכשרים.
תלוי איזה אוזניה ואיזה מכשיר
בכללי רוב האוזניות עובד גם המוזיקה וגם השיחות

ygy

משתמש מקצוען
זה לא מה שהבנתי מהמוכרים בחניות ששאלתי את השאלה הזאת, לדוגמא: המוכר של באזר המציאות ברחוב זוננפלד בירושלים כך אמר לי.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה לא מה שהבנתי מהמוכרים בחניות ששאלתי את השאלה הזאת, לדוגמא: המוכר של באזר המציאות ברחוב זוננפלד בירושלים כך אמר לי.
אמרתי שרוב המכשירים ככה
לא יודע מי זה המוכר הזה ומה הוא יודע ומבין בכלל
פשוט שאת קונה אוזניה תבדקי אם זה תומך מוזיקה ושיחות
יש כאלה שרק תומכים שיחות

ygy

משתמש מקצוען
הוא לא יודע מה זה כשר, מה זה טלפון כשר, ובקושי הוא יודע מה זה מדינת ישראל, ומה זה עברית, אז איך הוא יידע מה לומר לי?

rutt

משתמש מקצוען

כעת הזמנתי כזה בלוטוס של פיינבלו - ולצערי הוא עושה בעיות, מתנתק מיד בסוף שיחה, מתקשה להתחבר. פניתי למוכר באליאקספרס והוא השיב שהבלוטוס של זה מיועד לגירסה 4.0 והסי 2 יש לו בלוטוס גירסה 2.0 אם איני טועה.

ירושלמי987

משתמש מקצוען
בC2 יש הרבה בעיות בבלוטוס
החלפתי כבר כמה סוגים
וכל פעם יש לי בעיה אחרת
אשמח מאור מי שידע מנסיון איזה סוג טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה