דרוש מידע איך אפשר לדעת אם אוזניית בלוטוס הזו מתאימה לC2?

ססגונית

משתמש פעיל
ב C2 זה לקחת סיכון כי אי אפשר לדעת מה מתאים ומה לא, הזמנתי כזה ולא התאים, הזמנית סוגים אחרים והתאים

זבון וזבין

משתמש מקצוען
מנסיון - האוזניה הזאת מתאימה לנוקיה C2,
אך יש לפעמים מכשירים (בעיקר במחודשים) שהבלוטוס הוא לא תקין - לא תופס לפעמים או רק למרחק קצר (ניתן לתקן את זה לבד - לאלו שיודעים לפתוח את הפאנל...) - ולכן כדאי לפני הקניה לבדוק את המכשיר אם הוא מתחבר לאוזניה מכל סוג.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מנסיון - האוזניה הזאת מתאימה לנוקיה C2,
אך יש לפעמים מכשירים (בעיקר במחודשים) שהבלוטוס הוא לא תקין - לא תופס לפעמים או רק למרחק קצר (ניתן לתקן את זה לבד - לאלו שיודעים לפתוח את הפאנל...) - ולכן כדאי לפני הקניה לבדוק את המכשיר אם הוא מתחבר לאוזניה מכל סוג.

ב"ה
גם אצלנו זה מתאים ועובד
אבל באמת תופס רק למרחק קצר
אם שייך שתסבירו קצת יותר מה זה - "לפתוח את הפאנל..." אולי על ידכם נוכל לתקן את זה

תודה רבה רבה
דוד

זבון וזבין

משתמש מקצוען
ב"ה
גם אצלנו זה מתאים ועובד
אבל באמת תופס רק למרחק קצר
אם שייך שתסבירו קצת יותר מה זה - "לפתוח את הפאנל..." אולי על ידכם נוכל לתקן את זה

תודה רבה רבה
דוד
במקום להעתיק כמו גנב...
הנה הקישור למקור:

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
במקום להעתיק כמו גנב...
הנה הקישור למקור:

ב"ה
WOW תודה רבה
פשוט לא להאמין - כזה פשוט - וכזה שינוי
אף פעם לא ידענו שאפשר שיעבוד במרחק של יותר מ25 מ"מ
עכשיו ב"ה אפי' כמה וכמה מטרים
תודה רבה
דוד

זבון וזבין

משתמש מקצוען
תודה רבה,
פשוט עוד לא בדקתי את זה,
אני שמח לשמוע עדות אישית שזה אכן עובד.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה,
פשוט עוד לא בדקתי את זה,
אני שמח לשמוע עדות אישית שזה אכן עובד.
ב"ה

מעניין אותי אם יש גם פיתרון לזה שהם אינם נטענים אלא בחוט עם ראש יו עס בי מיוחד - רוב השאר בבית אינם מצליחים להטעין אותו (ולא יודע למה- ומה המיוחדות בו) - והמטענים שהגיעו עם הטלפונים עצמם עם הראש העגול הקטן זה בכלל לא מטעין אותם יש לי 3 כאלו שהגיעו עם הטלפונים המחודשים
תודה רבה
דוד

זבון וזבין

משתמש מקצוען
ב"ה

מעניין אותי אם יש גם פיתרון לזה שהם אינם נטענים אלא בחוט עם ראש יו עס בי מיוחד - רוב השאר בבית אינם מצליחים להטעין אותו (ולא יודע למה- ומה המיוחדות בו) - והמטענים שהגיעו עם הטלפונים עצמם עם הראש העגול הקטן זה בכלל לא מטעין אותם יש לי 3 כאלו שהגיעו עם הטלפונים המחודשים
תודה רבה
דוד
לא צריך מיוחד,
לגבי החור העליון בד''כ השקע טעינה הוא תקין - אך המטען שרוב המוכרים בעליאקספרס שולחים הם לא מתאימים לזרם החשמל (החזק) של ישראל - ולכן הם נשרפים מיד בגמר ההטענה הראשונית,
אני אישית (שמתעסק הרבה עם מכשירי סי-2 - ומזה מגיע הכינוי שלי כאן...) הגעתי לאחר כמה נסיונות לחנות מסויימת בעליאקספרס ששולחת מטענים איכותיים שלא נשרפים,
לגבי שקע ה-usb - הם אמורים לעבוד עם כל כבל העברת נתונים אם השקע לא התקלקל (קורה הרבה במחודשים...)

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

תודה רבה על המידע המפורט
כמה יעלה לנו המטענים שלא נשרפים ?
תודה בכל אופן
דוד

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רוב הבלוטוסים שנסתי עבדו לי אני מדבר שאני מחבר את זה דרך הבלוטוס של המכשיר ולא דרך הישום שועדת הרבנים התקנו בכשר

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

ygy

משתמש מקצוען
יש כאלו אוזניות בלוטוס שלא מתחברות כמו שצריך לכשרים, ןזה
"משדר" או רק מוזיקה - אם יש, או דיבור- שיחת טלפון וכו. האם זה מתאים"לשדר" את שניהם?

ygy

משתמש מקצוען
שאלה נוספת: אני מחפש אוזניית בלוטוס עם דיבורית שקרובה לפה - כמו האוזנייה הזאת של הסוכנים והטלפנים - רק בבלוטוס, ולא מצאתי משהו טוב, איכותי, שנראה טוב, שמחיר שהוא פחות מ600 ש"ח, אולי משיהו יכול לעזור לי למצוא? תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה