שיתוף בתהליך איור וקטורי | שיתוף מתוך שיעור בקורס איור

נחמהK

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אחרי שאת עושה מילוי עם דלי המילוי, הקו והמילוי הופכים להיות יחידה אחת, כמו צורה עם מילוי וקו חיצוני.
האקספנד מפריד בין הקו ובין המילוי והופך אותם לשני אובייקטים נפרדים, כך שתוכלי להיפטר מהקו ולהשאר עם המילוי.
ממש יפה!
אני מנסה להבין, איך לא נשאר חלל בין החלקים הצבועים אחרי שמוחקים את הקו?

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממש יפה!
אני מנסה להבין, איך לא נשאר חלל בין החלקים הצבועים אחרי שמוחקים את הקו?
זה באילוסטרייטור
בשונה מתוכנות אחרות, באילוסטרייטור זה עובד ככה.
כאן מילאתי עם הדלי (live paint) וכשמחקתי את הקווים הצבע אוטומטית מלא בלי חללים ומרווחים, וזה רק חלק מהכיף!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כל מי שרוצה הדגמה חיה משולם איך עושה את זה בקלי קלות בחצי שעה כמו ציור רגיל (זאת אומרת שכולנו יכולים גם זה לא פן טול או קרבצ'ר או צורה שמצריך אימון) בלי רפרנס ובלי תכנונים בשיטה שכל אחד יכול..

שיגיד אני ;)

אני !

ראיתי שיש הרבה מרצים לציור בפרוג אני מכירה רק את שולם אבימי ואלברט זמורה (שכל אחד עולם ומלואו) ואת האחרים לא.. ואני בטוחה שיש עוד מרצים שיכולים למסור הדגמה חיה (מוקלט זה לא אותו קסם) קצרה לשיטות עבודה שפתחו ועובדות וזמינות גם לנו (אין לנו עניין לראות כמה המורים מוכשרים זה ידוע, אלא טכניקות.. ובטוחה שאם אבימי ימסור למשל שיעור קצר על צורת עבודה של פרוקריאייט או אילוס גם לזה אשמח להרשם, והברלבים אולי איך מציירים דמות בכל תנוחה ללא רפרנס שכם לזה יש ביקוש).

תעשו איזה הדגמה בזום כל מורה תגבו השתתפות שווה לכל נפש גם בקורונה נגיד 29.90 ש"ח. תעשו קמפיין 3 או 4 שבועות מראש ובטוחה שיגביר רישום/פעילות/תפוקה ומוטיבציה.. אני נרשמת בע"ה !(אפשר גם לגבות יותר מ30, עד 100 ש"ח רוב האנשים לא חושבים פעמיים. יותר מזה מתחילים לחשבן ותירוצים של אשאל את תאשה/תבעל ואם מחפשים קמפיין המוני לתת טעימה גם לאלה שלא מכירים אז עדיף שהמחיר יהיה קרוב לקולה ולא לשמפניה. אבל כן חשוב לגבות תשלום אחרת זה עלול להצטייר כשווה חינם)

מחכה לשמוע יום ושעה :)

איזה קרציה אני! פשוט כואב הלב לראות פוטנציאל שלא ממומש עד הסוף ועוד בתקופה שכל המכללות נפגעות כלכלית.

או לחלופין תעשו קורס של 3 וחצי חודש (זה סמסטר אקדמאי לא?) למי שרוצה לעשות אצלכם תואר שני בציור עם טכניקות מתקדמות יותר (לא בכיוון אקדמאי כי זה יקח 4 שנים), עם 3 עבודות גמר תובעניות קשוחות שהן מוצר קומפלט שמוכן לשוק (ואולי שווה ליצור קשרים מקצועיים עם מעצבים וסופרים וכו כתנאי למוצר הסופי בקורס יוקרתי זה). בעיני יפה שבפרוג נותנים קורס מעשי וקצר בלי חפירה תיאורטית ארוכה ומיד משגרים לשוק העבודה אבל.. אם הלקוח מעוניין לקבל עוד מוצר צריך לאפשר לו ובעיני יש ביקוש, תמיד אפשר לעשות סקר :)

מקווה שמשהו מכל המשאלות שלי יתגשם בע"ה לפני שיעברו 5 שנים

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כל מי שרוצה הדגמה חיה משולם איך עושה את זה בקלי קלות בחצי שעה כמו ציור רגיל (זאת אומרת שכולנו יכולים גם זה לא פן טול או קרבצ'ר או צורה שמצריך אימון) בלי רפרנס ובלי תכנונים בשיטה שכל אחד יכול..

שיגיד אני ;)

אני !

ראיתי שיש הרבה מרצים לציור בפרוג אני מכירה רק את שולם אבימי ואלברט זמורה (שכל אחד עולם ומלואו) ואת האחרים לא.. ואני בטוחה שיש עוד מרצים שיכולים למסור הדגמה חיה (מוקלט זה לא אותו קסם) קצרה לשיטות עבודה שפתחו ועובדות וזמינות גם לנו (אין לנו עניין לראות כמה המורים מוכשרים זה ידוע, אלא טכניקות.. ובטוחה שאם אבימי ימסור למשל שיעור קצר על צורת עבודה של פרוקריאייט או אילוס גם לזה אשמח להרשם, והברלבים אולי איך מציירים דמות בכל תנוחה ללא רפרנס שכם לזה יש ביקוש).

תעשו איזה הדגמה בזום כל מורה תגבו השתתפות שווה לכל נפש גם בקורונה נגיד 29.90 ש"ח. תעשו קמפיין 3 או 4 שבועות מראש ובטוחה שיגביר רישום/פעילות/תפוקה ומוטיבציה.. אני נרשמת בע"ה !(אפשר גם לגבות יותר מ30, עד 100 ש"ח רוב האנשים לא חושבים פעמיים. יותר מזה מתחילים לחשבן ותירוצים של אשאל את תאשה/תבעל ואם מחפשים קמפיין המוני לתת טעימה גם לאלה שלא מכירים אז עדיף שהמחיר יהיה קרוב לקולה ולא לשמפניה. אבל כן חשוב לגבות תשלום אחרת זה עלול להצטייר כשווה חינם)

מחכה לשמוע יום ושעה :)

איזה קרציה אני! פשוט כואב הלב לראות פוטנציאל שלא ממומש עד הסוף ועוד בתקופה שכל המכללות נפגעות כלכלית.

או לחלופין תעשו קורס של 3 וחצי חודש (זה סמסטר אקדמאי לא?) למי שרוצה לעשות אצלכם תואר שני בציור עם טכניקות מתקדמות יותר (לא בכיוון אקדמאי כי זה יקח 4 שנים), עם 3 עבודות גמר תובעניות קשוחות שהן מוצר קומפלט שמוכן לשוק (ואולי שווה ליצור קשרים מקצועיים עם מעצבים וסופרים וכו כתנאי למוצר הסופי בקורס יוקרתי זה). בעיני יפה שבפרוג נותנים קורס מעשי וקצר בלי חפירה תיאורטית ארוכה ומיד משגרים לשוק העבודה אבל.. אם הלקוח מעוניין לקבל עוד מוצר צריך לאפשר לו ובעיני יש ביקוש, תמיד אפשר לעשות סקר :)

מקווה שמשהו מכל המשאלות שלי יתגשם בע"ה לפני שיעברו 5 שנים
את מעלה פה רעיונות מצוינים ממש!!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@prog
נשמח לימי עיון לקהילת המאיירים בתשלום, בין במכללה בין בזום, עם המורים היקרים.

דבורה קוטובסקי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יצא איור קליל וחמוד!
כל הכבוד!

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נשמע שווה בהחלט.

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה