שיתוף בתהליך איור וקטורי | שיתוף מתוך שיעור בקורס איור

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אחרי הרבה זמן שלא פרסמתי כאן בפורום...
איור של מערבל בטון מתוך שיעור בקורס איור.

לא תאמינו כמה זה פשוט (אחרי ש @אבימי התותח מלמד את התוכנה, כמובן)

1.png
מערבל וקטורי.png

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
וואאההווו, @שולם !!!!!
איזה יופי !!!
יופי פשוט וגאוני

ותתחדש על הלוגו (הוקטורי ... ;) ) ...

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי אם כבר שיתוף שווה אולי להעלות כל התהליך עם הסבר קצר, פשוט אחרי שאנחנו נושמים מהאבק כוכבים אנחנו מיד מנסים גם

אני נכחתי בשיעור זה היה כמו קסם והציור עצמו כולל צביעה (בלי הגראדיאנטים) התבצע כולו בערך בחצי שעה תוך כדי שאני מציפה במליון שאלות ותהיות על התוכנה הככ קשה הזו (ובאמת מזל שאבימי לימד אותה מסודר כי משהו מתוך זה נקלט)

אז מצד אחד אליפות ומצד שני גם פרקטי וחופשי (וגם וקטורי לגמריי, זה לא יאומן)

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לדעתי אם כבר שיתוף שווה אולי להעלות כל התהליך עם הסבר קצר, פשוט אחרי שאנחנו נושמים מהאבק כוכבים אנחנו מיד מנסים גם

אני נכחתי בשיעור זה היה כמו קסם והציור עצמו כולל צביעה (בלי הגראדיאנטים) התבצע כולו בערך בחצי שעה תוך כדי שאני מציפה במליון שאלות ותהיות על התוכנה הככ קשה הזו (ובאמת מזל שאבימי לימד אותה מסודר כי משהו מתוך זה נקלט)

אז מצד אחד אליפות ומצד שני גם פרקטי וחופשי (וגם וקטורי לגמריי, זה לא יאומן)
שכנעת אותי!

לגבי ההסבר הקצר... סומך עלייך ;)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עשיתי העבק ממה שכתבת אבל הוספתי חפירה חחח...

סקיצה עם צורות פשוטות ביצע בקליפ פיינט והכניס כתמונה וטימפלט באילוס לא זוכרת קיצור אולי קונטרול 2
באמצעות המברשת באילוס עשה
ציור קו (צורה סגורה, הדלי ממלא צורות סגורות) (B) (לא K?)
כשסיים למלא בדלי , אקספנד על מנת להזיז תקו בלי שיפגע וישנה תצורה.(מופיע בתפריט בצד)
אנ-גרופ (כנ״ל, או בלחצן ימני)
מחיקת הקו

לדעתי שמרת תקו בצד?
הגראדיאנטים לא זוכרת אם היה באמצעות הקו או שכפול צורה צורה או יונייט בפאטפיינדר של צורות גדולות?

לחץ המון על קונטרול c קונטרול f לא זוכרת בדיוק למה להעתיק ולאחד לצורה? לא זוכרת. השתמש טיפה בפן טול ללטש קוים מעוגלים ארוכים. הרוב המוחץ מברשת ממש כמו ציור רגיל.

לסיכומו של עניין אפשר לומר ששולם גרם לי לא להתייאש מאילוס ואבימי גרם לי להבין את כל הכלים מסודר (לא הייתי מבינה תהדגמה אחרת). הייתי אחרכ ערה איזה חצי לילה ושיחקתי בתוכנה ואני משערת שככה היה עם יתר הכיתה. הדגמה חיה זה סופר חשוב . זה מאד מדרבן לראות תהליך שלם של יצירה --- מהרעיון הראשון עד ביצוע סופי בזמן קצר.

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הוא בקושי עבד עם הפן טול..זה מה שהיה אידיאלי בזה. זה היה אילוס בלי אילוץ חח.. הוא צייר עם המברשת הרגילה של אילוס כמו שמציירים במנגה עם קו וקטורי , תחם צורות שלימות כדי שיוכל למלא בצבע בלייב פיינט באקט טול ואז עשה expand שנמצא בתפריט בצד ימין אם לא טועה כדי להפריד בין הקו לצבע שנוכל להוציא את כל הקווים והצורות עדיין ישמרו. אם לא עושים אקספנד אז כשמזיזים תקו גם הצבע זז בהתאם.

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא מוכר לי... אפשר פירוט?
אחרי שאת עושה מילוי עם דלי המילוי, הקו והמילוי הופכים להיות יחידה אחת, כמו צורה עם מילוי וקו חיצוני.
האקספנד מפריד בין הקו ובין המילוי והופך אותם לשני אובייקטים נפרדים, כך שתוכלי להיפטר מהקו ולהשאר עם המילוי.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי בפעם הבאה שאתם עושים יום עיון למאיירים נגיד בעוד שבועיים לפני הידוק הסגר מחדש חח (במידה וזה מותר אני לא הכי מעודכנת, הוזמנתי כבר לכמה ימי עיון אז אני מניחה שמותר עם הגבלות מסויימות)

תקחו הדגמות כאלה של בניית ציור ורעיון מאפס יחד עם הכיתה בתוכנות בטכניקות שנוחות לכם ופחות מוכרות לנו..ואפשר תוך כדי לענות על שאלות מקצועיות ודיונים שמעניינים/מאתגרים אותנו

זה יכול לעודד רישום למי שלא התמקצע בכלל וגם למי שמתלבט אם לקחת קורסי השלמה לאחר הקורס וכו בפרט שהציור עצמו לוקח מעט זמן ביחס לפחות למה שלוקח לי (כדאי להגביל לכל מרצה שעה נגיד ואת הציור המפונש יהיה ניתן לרכוש אונליין בחנות הדיגיטלית של פרוג שתפתח מחר אי"ה)

ותעשו איזה סקיצה עם דוכנים למכירת פרינטים של הציירים האלופים כאן (כולל ובמיוחד המורים שלכולם באופן גורף מגיע איזה בונוס, ככה תהיה מזכרת מכל הטוב הזה) עם איזה אחוז קטן סימלי לפרוג שודאי גם צריך טיפה יותר תמיכה בגלל הקורונה. זהו תכננתי כבר הכל :)

הכח של פרוג לעומת מקומות אחרים שלמדתי זה הקהילתיות והעזרה הדדית הזו (בכל מקום יש עזרה הדדית אבל יש מקומות שזה ערך מוסף ויש מקומות זה הדגל והעיקר)

נ.ב, אפשר לעשות קולאב בין המרצים וגם קולאב עם המאפייה הקטנה למטה שמזמן אמורה לשחרר אחוזים חח, העיקר להראות לנו טעימה ממה שמקבלים בקורס אבל גם דברים פחות שגרתיים. אפשר להביא מרצים אורחים כמו שנעשה בעבר אבל בעיני המורים מספיק שווים תמאמץ להשתתף.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היה משהו למאיירים בכללי ?
מתי ?
היה לפני שנתיים לדעתי אולי גם לפני שנה בקיץ. לא זוכרת. הביאו מרצים מבחוץ והבנתי שהיה מושקע.
אולי בגלל הקורונה לא מתאים ימי עיון (יש זום כאמור) אבל ההדגמות האלה של המורים אפשר לעשות מזה יחצנות מטורפת.

אבל זה שלפרוג אין חנות אינטרנטית כמו etsy זה בגלל שהם פשוט לא רוצים להרוויח כנראה חחח. השיעור הראשון בשיווק זה שכל חשבון ברשת חברתית אמור להוביל חזרה לחנות האינטרנטית אחרת הוא חסר תועלת.

אפילו לי עוד מעט תהיה חנות אינטרנטית בע"ה. למה שפרוג לא יעשו חנות לפרינטים, מדבקות קיר, ספרים מוצרים זולים (בלי הדפסות פציפקעס..) חבל. הייתם גם עוזרים בהשמה למתחילים ולותיקים שיקבלו חשיפה וגם מקבלים אחוזים מהמכירות. צריך כמובן לעשות סינון במוצרים שלא אצייר לדוגמא קשקוש כמו באתגר #7 ואצפה שיודפס (וזה צריך להיות הדפסות לפי ביקוש שזה טיפה יקר) אבל לא לעשות חנות כלל ולהסתפק רק בפורום, רק ברשת החברתית בלי להוביל את מליון הגולשים לרכישה (רכישות זולות מגנטים וכו מוצרים לא מאד יקרים שטיפה יכולים לעזור לצייר להתפרסם או להשאר עדכני אם המאייר ותיק) זה טעות עסקית בעיני אבל אני ג'וניירית מהסוג הכי טרי שיש. אם היה דבר כזה ואפשר היה להגיש תיק עבודות או מוצר לרכישה זה היה אחלה לכל הצדדים כולל ללקוחות שרגילים לחפש כאן במבחר ובסטנדרט שפרוג מציבים ולא לגלוש באתרים פרטיים. גם היה אפשר לשלב כוחות עם מעצבים ולעזור להם גם להרוויח כמה גרושים על חשבון המאייר (כי בדרכ מאייר לא מוציא מוצר מוגמר שלא צריך לעבור איזה מעצב)

סתם רעיון. לא יודעת באיזה מאמץ כרוך אבל זורקת לחלל.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם היה אפשר לעשות ככה סקרים ולראות מה השוק רוצה ולא להשקיע את מרצנו במוצרים שאין להם ביקוש.. וואו תכננתי לפרוג תוכניות עד הפנסיה ;)

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היה לפני שנתיים לדעתי אולי גם לפני שנה בקיץ. לא זוכרת. הביאו מרצים מבחוץ והבנתי שהיה מושקע.
אולי בגלל הקורונה לא מתאים ימי עיון (יש זום כאמור) אבל ההדגמות האלה של המורים אפשר לעשות מזה יחצנות מטורפת.

אבל זה שלפרוג אין חנות אינטרנטית כמו etsy זה בגלל שהם פשוט לא רוצים להרוויח כנראה חחח. השיעור הראשון בשיווק זה שכל חשבון ברשת חברתית אמור להוביל חזרה לחנות האינטרנטית אחרת הוא חסר תועלת.

אפילו לי עוד מעט תהיה חנות אינטרנטית בע"ה. למה שפרוג לא יעשו חנות לפרינטים, מדבקות קיר, ספרים מוצרים זולים (בלי הדפסות פציפקעס..) חבל. הייתם גם עוזרים בהשמה למתחילים ולותיקים שיקבלו חשיפה וגם מקבלים אחוזים מהמכירות. צריך כמובן לעשות סינון במוצרים שלא אצייר לדוגמא קשקוש כמו באתגר #7 ואצפה שיודפס (וזה צריך להיות הדפסות לפי ביקוש שזה טיפה יקר) אבל לא לעשות חנות כלל ולהסתפק רק בפורום, רק ברשת החברתית בלי להוביל את מליון הגולשים לרכישה (רכישות זולות מגנטים וכו מוצרים לא מאד יקרים שטיפה יכולים לעזור לצייר להתפרסם או להשאר עדכני אם המאייר ותיק) זה טעות עסקית בעיני אבל אני ג'וניירית מהסוג הכי טרי שיש. אם היה דבר כזה ואפשר היה להגיש תיק עבודות או מוצר לרכישה זה היה אחלה לכל הצדדים כולל ללקוחות שרגילים לחפש כאן במבחר ובסטנדרט שפרוג מציבים ולא לגלוש באתרים פרטיים. גם היה אפשר לשלב כוחות עם מעצבים ולעזור להם גם להרוויח כמה גרושים על חשבון המאייר (כי בדרכ מאייר לא מוציא מוצר מוגמר שלא צריך לעבור איזה מעצב)

סתם רעיון. לא יודעת באיזה מאמץ כרוך אבל זורקת לחלל.
בסוף את תהפכי למומחית בתחום ותעבירי בעצמך הרצאות וליווי בתחום של שיווק אמנים ואמנות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה