דרוש מידע SOS מתסרקת בביתר

חוי מיני

משתמש חדש
אנא תעזרו לי אחי מתחתן בעוד חודש ולי ולאחותי עדיין אין מתסרקת לחתונה ניסינו כבר אצל ציפי שטיינברג רבקי מלוביצקי נחמי חשין ועוד אחת וייזר שהמליצו לי עליה ( לא זוכרת את השם ) כולן תפוסות לתאריך אשמח לקבל עוד רעיונות למתסרקות ברמה גבוהה בביתר יאללה תזרימו דחוף לי. תודה:sick:

מישמש

משתמש צעיר
אנא תעזרו לי אחי מתחתן בעוד חודש ולי ולאחותי עדיין אין מתסרקת לחתונה ניסינו כבר אצל ציפי שטיינברג רבקי מלוביצקי נחמי חשין ועוד אחת וייזר שהמליצו לי עליה ( לא זוכרת את השם ) כולן תפוסות לתאריך אשמח לקבל עוד רעיונות למתסרקות ברמה גבוהה בביתר יאללה תזרימו דחוף לי. תודה:sick:
יש לי, פני באישי.

רבקי קרישבסקי

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי חברה אלופההה
מסרקת מושלם!
נראלי היא גם מסרקת כלות
אני יכולה להביא לך את המספר באישי

מירי זוננבנד

משתמש חדש
אנא תעזרו לי אחי מתחתן בעוד חודש ולי ולאחותי עדיין אין מתסרקת לחתונה ניסינו כבר אצל ציפי שטיינברג
הלכת על הטופ היא אלופת האלופות תנסי לשאול אותה אם היא יכולה לדחוף אותך לשעות הבוקר היחסית מוקדמות (היא בדרך כלל לא עובדת בבוקר אבל לאור המצוקה שלך אני מאמינה שהיא תסכים אני גם הייתי באותה בעיה וזה מה שעשיתי ) בהצלחה

חוי מיני

משתמש חדש
הלכת על הטופ היא אלופת האלופות תנסי לשאול אותה אם היא יכולה לדחוף אותך לשעות הבוקר היחסית מוקדמות (היא בדרך כלל לא עובדת בבוקר אבל לאור המצוקה שלך אני מאמינה שהיא תסכים אני גם הייתי באותה בעיה וזה מה שעשיתי ) בהצלחה
איבדתי את המספר שלה יש לך אותו ? (נמחקו לי כל האנשי קשר :()

חוי מיני

משתמש חדש
תודה לכל העונות עזרתן לי מאד ובפרט למירי זוננבנד היקרה על העצה המדהימה שלך שהצילה אותי אתמול היתה החתונה ברוך השם היה מדהים וגם אנחנו היינו מדהימות עם התסרוקות המהממות של ציפי שטיינברג הנהדרת שקיבלה אותנו על הבוקר ונתנה לנו שירות מדהים מכל הלב. אין מילים :giggle:(y)

תתעופפו על זה

משתמש חדש
יש לנו ב"ה חתונה בעוד שלושה חודשים,
מחפשת מאפרת ומתסרקת טופפפפ לאחיות ואמא של חתן!!
כל מי שיש לה המלצות אמיתיות, פליזזזז
אשמח מאד,
חוץ מיזה, אשמח שתצרפו עם מספרים!
תודההה

טברינית מקורית

משתמש פעיל
יש לנו ב"ה חתונה בעוד שלושה חודשים,
מחפשת מאפרת ומתסרקת טופפפפ לאחיות ואמא של חתן!!
כל מי שיש לה המלצות אמיתיות, פליזזזז
אשמח מאד,
חוץ מיזה, אשמח שתצרפו עם מספרים!
תודההה
מאפרת בביתר טופ שבטופ מנסיון אישי ב3 חתונות גם במחיר וגם בשירות והעיקר בתוצאות שקוצרות מלא מלא מחמאות
חני אייזנבך-0527605413

ניסית כבר את כל השמות שבאשכול הזה ? יש כאן מצוינות ממש כמו רבקי מלוביצקי שהיא מאסטרית ללא עוררין ( נראה לי שהיא עושה היום רק כלות אבל תנסי ) גילה אביעזרי גם תותחית וגם נחמי חשין וציפי שטיינברג מצוינות ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה