C עולמי - כל הזכויות שמורות!!!

• פותח הנושא תם
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני יודע שיש כאן חברים שלא אוהבים שכותבים על תמונות שהם לא משהו את המשפט לעיל.....התמונה כאן היא צועקת את זה מעצמה!!!! :):):)

צפה בקובץ המצורף 52061

כל הזכוכיות שבורות!!!! :):):)

קבצים מצורפים

• C כל הזכויות שמורות-שליחה.jpg
    KB 541.6 · צפיות: 15

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
פלורסנט, בצמצם סגור/חשיפה קצרה?

המביט

משתמש מקצוען
אני יודע מה זה. אבל בגלל שאני חושב שזה לא קשור לאשכול אז אני אכתוב באישי.

בקשר לתמונה, היא יפה, אבל היה עדיף לתת קצת רווח בצד שמאל.

Y

yossmor2

אורח
תם,
אחרי כל המשחקים,
נראה לי שאתה יכול להתחיל לצלם......

התמונות שאתה מציג נחמדות כתמונה בודדת מידי פעם, אבל כשיטה זה לא זה.
לטעמי כמובן.

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
בשביל לצלם תמונות כאלו ניתן להשתמש במצלמה פשוטה עם הגדרות ידניות וצלם מוכשר שעומד מאחוריה, בשביל לצלם כמקצוע (קרי אירועים סטודיו וכו') חייבים ציוד מקצועי שעדיין אין לתם. אני מאמין שכשיהיה לו הוא יכבוש גם את תחום צילום האירועים אם הוא יחפוץ בכך ;)

לעצם הצילום, ענק. רק שעדיין לא עליתי על מה שזה...

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י המביט;345140:
אני יודע מה זה. אבל בגלל שאני חושב שזה לא קשור לאשכול אז אני אכתוב באישי.

בקשר לתמונה, היא יפה, אבל היה עדיף לתת קצת רווח בצד שמאל.

תשובתך נכונה וצודקת....היי מביט לא ביקשתי זיהוי.....כתוב באותיות אדומות חוו"ד.....:):p

לגבי הרווח שכתבת, זוהי תמונת אמצע, לא? ודומני שהרווח בשני הצדדים שווה בהחלט, אם לא לגמרי אז כמעט לגמרי.

נכתב ע"י yossmor2;345235:
תם,
אחרי כל המשחקים,
נראה לי שאתה יכול להתחיל לצלם......

התמונות שאתה מציג נחמדות כתמונה בודדת מידי פעם, אבל כשיטה זה לא זה.
לטעמי כמובן.

הופה, עכשיו נגעת בנקודה רגישה.....אני לא מבין למה אתה חושב שהתמונות שאני מצלם זה משחקים, רגע, תמיר גם משחק עם הפרפרים שלו???, אם זו לא תמונה אז מה זה? מה אתה רוצה שאעלה? תמונות אורבניות? צילומי אוכל? מה? :confused::confused::confused:

ועוד יותר כרגע במסגרת החיים היומיומיים שלי לא נותר לי אלא להיות חובבן ותו לא הן מבחינת תקציב והן מבחינת המקצוע שאני עוסק בו (אגלה לך בסוד..לא בצילום....)

וזו ממש לא שיטה אלא אלו הדברים בהם אני נקרה בדרכי ואותם אני מצלם......לאור כל זאת אני מבין שהתמונות לא מוצאות חן בעינך אז לא אעלה יותר! :(:(:(

בקיצור - מה שלא עושים לא טוב, תמונות לא טובות יש הערות פוגעניות, תמונות מוצלחות וטובות חד גוניות גם לא טוב......לא רוצים לא צריך!!!!

נכתב ע"י מנחם הלוי;345317:
בשביל לצלם תמונות כאלו ניתן להשתמש במצלמה פשוטה עם הגדרות ידניות וצלם מוכשר שעומד מאחוריה, בשביל לצלם כמקצוע (קרי אירועים סטודיו וכו') חייבים ציוד מקצועי שעדיין אין לתם. אני מאמין שכשיהיה לו הוא יכבוש גם את תחום צילום האירועים אם הוא יחפוץ בכך ;)

לעצם הצילום, ענק. רק שעדיין לא עליתי על מה שזה...

תודה מנחם...נו נו...עיין לעיל...!!! :)

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תם, אני חושב שמה שניסו להגיד לך זה משהו כזה:
הצילומים שאתה מעלה הם נחמדים ומעניינים. לכולם מכנה משותף: אובייקטים יומיומיים בזוויות לא שגרתיות ובחיתוכים לא שיגרתיים. באופן שמציג פן ויזואלי לא שגרתי של אותם עצמים. 

זה מאוד נחמד ומעניין אבל בסופו של דבר זה רק סוג מאוד מסויים של תעלול שאפשר לעשות עם מצלמה.

חבל שתישאר במשבצת המצומצמת של צילומי אבסטרקט (שאין בהם הרבה מקום לשיפור) אולי כדאי שתשלח ידך אף בצילומים יותר "סטנדרטיים" שבהם תוכל להתפתח ולהשתפר.

ככה אני מבין את זה, ואני יכול להזדהות עם זה.

התמונות האלה מאוד מסקרנות ומעניינות אבל אין בהם כל כך "תכלס"....
לצורך העניין אני יכול לצלם בעזרת המצלמה של הפלאפון שלי את חור הניקוז של הכיור. זה לא "חכמה" גדולה...

מקווה שאתה מבין מה הכוונה שלי... :eek:

המביט

משתמש מקצוען
מצטרף לדעתם, ולא מבין מה יש להיפגע.
החמיאו לך כאן, לא ניסו לפגוע,
עושים לך מה שעושים לכולם - מכוונים אותם לכיוון הרצוי והמועיל (- כסף בלע"ז...)
אם אתה בוחר להיפגע זו בחירה שלך, אבל שוב, שגויה. וחבל.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
התמונות שלך לעילא ולעילא, ממש מיוחדות. באמת.
השאלה לאיזה פורום הן שייכות. אם תעלה אותן לפורום וידיאו או תלת מימד ויעירו לך, תבין שזה לא המקום. אז אולי ''פורום לצילום מקצועי'' הוא גם לא בדיוק המקום לתמונות אלו. לדעתי זה הכל וחבל להעלב. אין לך דבר שאין לו מקום, ואיזהו חכם המכיר את מקומו. אולי תדבר עם פרוג שיפתחו (תת) פורום לצילום מקורי ולא סטנדרטי וכו', השאלה אם היום יש מקום ל'תחנה' כזאת... מכיוון שהיום מתירים רק לצרכי פרנסה וכו'.

תגובה זו נכתבה בתנאי שלא תיעלב... אם אתה רואה עצמך נפגע ח"ו, אנא דווח מיד למנהלים שיסירו הודעה זו.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י Shia;345346:
חבל שתישאר במשבצת המצומצמת של צילומי אבסטרקט (שאין בהם הרבה מקום לשיפור) אולי כדאי שתשלח ידך אף בצילומים יותר "סטנדרטיים" שבהם תוכל להתפתח ולהשתפר.

אתם יודעים מה אומר מפורשות - אני לא מעוניין כעת להשקיע אין לי לא את הזמן לכך ולא את האמצעים, וזה לא המקצוע שלי רק תחביב, מה לעשות שהיכן שאני ממקום בגלובוס בינתיים אלו הדברים בהם אני נתקל.......

ככה אני מבין את זה, ואני יכול להזדהות עם זה.

התמונות האלה מאוד מסקרנות ומעניינות אבל אין בהם כל כך "תכלס"....
לצורך העניין אני יכול לצלם בעזרת המצלמה של הפלאפון שלי את חור הניקוז של הכיור. זה לא "חכמה" גדולה...

נראה אותך אני מחכה (לא עוזב את הפורום) עד שתביא משהו פגזי.....
;)

מקווה שאתה מבין מה הכוונה שלי... :eek:

מביט - התשובה כאן גם בשבילך!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אמנם אינני צלמת מקצועית בפועל, אבל למדתי את התחום ולדעתי וודאי שיש נישה בתחום הצילום שהיא צילומים כמו שתם עושה. לא לפרנסה אלא בתור אומנות. התפיסות המעניינות האלו מעידות על חוש אומנותי ויצירתי מאוד.

תם, אל תפסיק! אני נהנית לראות את התמונות האלו כל פעם מחדש!

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י GRN;345363:
אמנם אינני צלמת מקצועית בפועל, אבל למדתי את התחום ולדעתי וודאי שיש נישה בתחום הצילום שהיא צילומים כמו שתם עושה. לא לפרנסה אלא בתור אומנות. התפיסות המעניינות האלו מעידות על חוש אומנותי ויצירתי מאוד.

תם, אל תפסיק! אני נהנית לראות את התמונות האלו כל פעם מחדש!

זה בדיוק מה שרציתי להוסיף שגם בציור לדוגמא, יש אחד שמצייר בשמן והאחר בפסטל, זה אומר שאצל אחד מהם זה שיטה? לא, זה מה שהוא יודע ואו גם יכול, תודה GRN...

DDFF

משתמש פעיל
תם,
התמונות שלך מדהימות באמת, ואני לא מאמין שיש פה אחד שלא אוהב לצפות (או לפענח) בהם.
אבל יש כאן בעיה מסוימת שלעת עתה נראה שאין לה מי - יודע - מה פתרון, הפורום מיועד לצילום מקצועי או לפחות למי שרוצה להיות מקצועי, סתם תמונות יפות זה קצת בעיה כמו שקראתי לאחרונה באחד הפוסטים פה בפורום צילום שאין אפשרות לזה בגלל המגמה בציבור בכל מה שקשור לאינטרנט וכו..." אז גם כשאוהבים את התמונות שלך קצת קשה לאפשר להם סתם לעלות.

ושוב, לגבי התמונת, פששששי. איזה יופי!

המביט

משתמש מקצוען
אין לי עניין להפוך את זה להתנצחות.
בפרט שלוקחים את זה לא למקומות אליהם מכוונים.
אני לא ממשיך את הויכוח,
יש כאן מנהלים שאחראים על הפורום, רמתו וצורת ניהולו.
הם יחליטו וגמרנו.

בהצלחה.

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אולי שיפתחו פורום צילום חובבני?
לטובת כולנו, החובבנים יוכלו להתמקצע. ולמקצועניים לא יקלקלו את הפורום.

aiver

משתמש רשום
עד כמה שידוע הפלטפורמה של פרוג זה פורומים לאנשי מקצוע.יש מספיק פורומים חובבניים ברשת.

אבי דהאן

משתמש רשום
תם, יפה מאוד.
האמת שזיהיתי את האובייקט המצולם כבר מהמבט הראשון... אבל תפיסה מאוד יפה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה