C עולמי - כל הזכויות שמורות!!!

• פותח הנושא תם
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אם יורשה לי -

לא נראה לי שיוסי התכוון לפוטנציאל הרווחי של התמונה.
אני אישית לא מבינה את ה"מקצועי" בשם הפורום בתור "לצורך פרנסה", ובהחלט צריך להיות פה מקום לצילום אמנותי לדעתי.
אלא שגם בצילום אמנותי יש רמות וסוגים שונים. בעיניי צילום ברמה גבוהה מעביר סיפור, רגש, חוויה כלשהי. אובייקטים שיוצרים צורות מעניינות זה יפה ונחמד, אבל רק בתור הבסיס. זה עוד לא מספיק מעניין בפני עצמו. ואם אני לא טועה, זה מה שיוסי ניסה לומר (בצורה מאוד עדינה, יש לציין).

Y

yossmor2

אורח
OK

להרגיע, כוווולם.
אני לא מבין למה אתה מתנפח, תם,
רשמתי במפורש שזו דעתי האישית.
ההערה שלי בהחלט התכוונה רק למה שכתוב! שום דבר מעבר לזה.
בדיוק כמו טכניקת HDR כשיטה זה לא זה.
וגם אבסטרקט כשיטה זה לא זה.

הויכוח הזה יכול להימשך נצח, ולכן לא אכנס לזה כי אני יודע שתהיינה דעות הפוכות משלי.
העיקר הוא, שכפי שאני רואה את הפורום כעת, המגיבים לתמונות ברובם אנשי עיצוב גרפי,
ובלי לפגוע בהם, אינני מנהל את הפורום עבורם אלא עבור צלמים מקצועיים או כאלה שזו מטרתם.
כאלה שמתחילים בקטן ומתקדמים,
אני לא מבין מי החליט שאפשר להישאר כאן בבינוניות, וזה מספיק.
מנהלי האתר שינו את שם הפורום ל"פורום צילום מקצועי" ולא בכדי, זו מטרה, ואליה צריך לשאוף.
מי שאינו רוצה לצלם מקצועי, ללמוד, להשתפר, שלא יעלה לכאן תמונות. (נקודה).

לא ייתכן כי צלמים מוכשרים וטובים ומקצועיים ינטשו את הפורום ובמקומם נשאר רק עם מי שמצהיר כי אין לו עניין בלהתקדם.
גם עם מצלמה ביתית קטנה אפשר להתקדם, ואל תבלבלו לי, שכשיהיה תקציב וזו תהיה העבודה.... או אז השינוי הגדול יחל.

למי שלא הבין. מהיום זו המדיניות שלי כמנהל הפורום,
אשמח אם כולם יקחו זאת לתשומת ליבם.

ומילה למקצועיים שמתלוננים על רדידות האתר - תעלו יותר תמונות משלכם.

כל אחד שישקול לאן פניו מועדות ובהתאם לכך יפעל.

האשכול ננעל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה