דרוש מידע 2 שאלות על תנור אפייה בילד אין

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
1. האם פירוליטי גם אופה יותר טוב בעקבות כך שיש לו בידוד יותר חזק? כי אנו לא חושבים להשתמש בניקוי של הפירוליטי, כי הבנתי שזה קצת מזיק לתנור, אך השאלה, אם באפיה עצמה גם יש הבדל?
2. האם שווה להשקיע בחברת AEG אפילו שהיא יותר יקרה מאלקטרולוקס ובוש? או שאין הבדל באיכות?

שאלתי את 2 השאלות האלו 2 חנויות ויש מחלוקת ביניהם בעניין הזה, אשמח לדעת ממי שיש לו מידע.

אולפני Remix

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
אין לי פירוליטי
אבל יכולה לומר לך שיש לי שני תנורים AEG בילנד אין
ואני מאד מרוצה!!

חני שיפר

משתמש חדש
יש לי 2 תנורי בילד אין מעולים של אלקטרולוקס.
אחד עם פרוליטי והשני לא.
לא מרגישה הבדל באיכות האפיה, אבל לפסח הפרוליטי פצצה.
תבדקי קודם עם רב, יש בזה הרבה שיטות.
למתירים- יש לך פשוט תנור רגיל לפסח.
האלקטרולוקס מגיעים עם 3 תבניות כל אחד, הפרשתי תבנית מכ"א לפסח ויש לי תנור+2 תבניות פסחיים!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
1. האם פירוליטי גם אופה יותר טוב בעקבות כך שיש לו בידוד יותר חזק? כי אנו לא חושבים להשתמש בניקוי של הפירוליטי, כי הבנתי שזה קצת מזיק לתנור, אך השאלה, אם באפיה עצמה גם יש הבדל?
2. האם שווה להשקיע בחברת AEG אפילו שהיא יותר יקרה מאלקטרולוקס ובוש? או שאין הבדל באיכות?

שאלתי את 2 השאלות האלו 2 חנויות ויש מחלוקת ביניהם בעניין הזה, אשמח לדעת ממי שיש לו מידע.
פירוליטי אכן אופה יותר טוב ויותר אחיד. (אם כי גם הרגיל אופה טוב) אני רואה הבדל שאני אופה חלות ולחמניות ברגיל לפעמים אני צריכה לסובב את התבנית בפירוליטי לא. בתכלס אני מצטערת שלא הוספתי את ה300 שח האלה בין התנורים.
יש לי את של AEG יש לי נסיון עם בוש לדעתי הוא יותר טוב. אני מרוצה מאד מאד!
נקיון הטכנאי אמר לי עד פעמיים בשנה בפועל הציפוי של AEG (גם של התבניות) מאד קל לניקוי. אני משפריצה פעם בכמה חודשים סנו פורטה משאירה ללילה ובבוקר רק צריך לנגב עם ניר סופג.

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
תודה על כל התגובות!
עזרתם לי מאוד!
הציעו לי תנור 'גורניה טאבון' לטענת המוכר זה ליגה אחרת של אפיה.
מישהו מכיר?

רבקה אנשין

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש לי AEG פירוליטי, מאוד מרוצה, אבל כן צריכה לסובב את התבניות באמצע האפיה, ויש לי הרבה חברות שיש להן אלקטרולוקס, ואני לא חושבת שהוא פחות טוב.
אני מאוד אוהבת בתנור שלי את המסילות טלסקופיות, לא יודעת אם יש לאלקטרולוקס.

משקיענית

משתמש רשום
פירוליטי אכן אופה יותר טוב ויותר אחיד. (אם כי גם הרגיל אופה טוב) אני רואה הבדל שאני אופה חלות ולחמניות ברגיל לפעמים אני צריכה לסובב את התבנית בפירוליטי לא. בתכלס אני מצטערת שלא הוספתי את ה300 שח האלה בין התנורים.
יש לי את של AEG יש לי נסיון עם בוש לדעתי הוא יותר טוב. אני מרוצה מאד מאד!
נקיון הטכנאי אמר לי עד פעמיים בשנה בפועל הציפוי של AEG (גם של התבניות) מאד קל לניקוי. אני משפריצה פעם בכמה חודשים סנו פורטה משאירה ללילה ובבוקר רק צריך לנגב עם ניר סופג.
יש לך דגם של התנור AEG?

מירימ

משתמש פעיל
לנו התנור הנמוך הוא פרוליטי, כדי שלא יהיה בעיה עם תינוקות/ידים קטנים כשהתנור דולק (מבחוץ הוא לא חם)

פרח!

משתמש צעיר
יש לי 2 תנורי בילד אין מעולים של אלקטרולוקס.
אחד עם פרוליטי והשני לא.
לא מרגישה הבדל באיכות האפיה, אבל לפסח הפרוליטי פצצה.
תבדקי קודם עם רב, יש בזה הרבה שיטות.
למתירים- יש לך פשוט תנור רגיל לפסח.
האלקטרולוקס מגיעים עם 3 תבניות כל אחד, הפרשתי תבנית מכ"א לפסח ויש לי תנור+2 תבניות פסחיים!
את בטוחה שאלקטרלוקס אפשרי לפסח?? כי אני הבנתי שרק בוש יש שמתירים ויש שאוסרים ולאלקטרלוקס אין בכלל הכשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה