למסירה 1,000 צלצולים לפלאפון - מקוטלג מקצועי (זמרים\נושאים\מנגינות ועוד) בהנאה ! ! !

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
@סתם פוילישער
אפשר לבקש שאת החדשים שאתה מוסיף תשים בתיקיה נפרדת?
שנוכל בעוד כמה ימים להוריד רק אותה
ולא להתחיל לחפש מה כבר קיים אצלי...

ותודה רבה על הצלצולים, איזה כיף לקבל ככה תיקייה מוכנה
עד היום עבדנו קשה לחתוך...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נראה מה אפשר לעשות בעניין לרווחת הציבור והפרט...
מה לא עושים בשביל לשמח יהודים באדר...
רק חבל שאפשר לתת שכוייח אחד
במחשבה שניה אפשר לומר לך את זה הרבה פעמים

קבצים מצורפים

• צלצול קובי גרינבוים שכוייח.mp3
    KB 462.4

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תודה רבה על הכל
עשיתי הורדה ואני לא מצליח להעביר לפלאפון
יש לי פלאפון 4*4
אשמח לעזרה
יש מקום בפלאפון לכרטיס מקרו
תעבירו שירים לכרטיס, תכניסו לפלאפון ואז אפשר לבחור בפרופילים -> הגדרות -> הגדרות רינטגונים -> צלצול שיחת סים 1 -> רינטגונים נוספים ואז אאודיו להקלטות או לנווט לשיר המסוים שרוצים.
בהצלחה

הערצאך

משתמש חדש
זה אני יודע
השאלה אם אפשר להוריד מהמחשב ולשלוח לפלאפון בלי כרטיס
אפשרי ?

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
אם לשמח........, אשמח לדעת איך מורידים לנוקיה 208
ותודה רבה על השיתוף, זה נראה ים עבודה
אם יש בלוטוס שאפשר להעביר קבצים דרכו ויש בלוטוס במחשב אתה שולח בבלוטוס.
יש דרך גם ב"סייר" בפלאפון אני לא כ"כ מכיר, זה תוכנה שמתקינים בפל'.
בכל אופן הכי פשוט זה בכרטיס מיקרו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה