תשמעו פדיחה...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
גבינה צהובה, את חייבת לזקוף גיו ולבא בתחושה של "הי, גרמתם לי אי נעימות, פצו אותי בבקשה!" כי חולשה משדרת חולשה, ותשדורת של חולשה מזמינה בעיות וחשדות (למי שקרא את "הדמעה הזאת מיותרת...").

ולהזכירך, הפדיחה היא שלהם, לא שלך.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קרה לי ממש עכשיו בh&o
קניתי פיג'מה שמתי בארון
אחרי שבוע גיליתי את הזמזם אי אפשר ללבוש את זה עם הזמזם זה לא נוח
לא התקשרתי ולא כלום.
הגעתי אחרי שבוע נוסף נכנסתי יש לקופה אמרתי להם ששכחו להוריד תזמזם
הם התנצלו שעה, והורידו בלי לחקור ובלי בעיות.
זה קורה הרבה לא ביג דיל.

איציק דרעי

משתמש רשום
באירופה בשונה מישראל,
התשלום בתחנות הדלק רק אחרי התידלוק, כלומר שבאופן תיאורטי.
ניתן למלאות ולברוח עם טנק דלק, יש כמובן עיניות על כל העמדות וכולם נכנסים אח"כ לשלם.

קרה שבטעות ירדנו לאוטוסטרדה בלי לשלם,
כשנזכרנו שלא שילמנו כבר גמענו 100 מייל, (בערך מירושלים לחיפה).
עשינו את כל הדרך חזרה, עוד 100 מייל לתחנת הדלק באוסטריה,
כשנכנסו לשלם ואמרנו ששכחנו לשלם לפני ארבע שעות, הם היו המומים.

אגב, אם לא שילמת בתחנת דלק,בפעם הבאה המספר שלי יופיע ואאלץ לשלם קנס. או מעצר.

דאלארס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קנס או מעצר לא מפחיד אותי...העיקר שהזמזם לא יזמזם בתדלוק הבא...

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה הסיפור לחזור לחנות? או להוריד במקום אחר ולהחזיר לחנות המקורית בהמשך? מנסיון, רואים על הפנים שלך אם גנבת או לא. אנשים מן השורה לא גונבים, בטח לא מעיל, ועוד בקיץ...

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק היום ראיתי לקוחה נכנסת לh&m ואומרת ששכחו להוריד לה את הזמזם, הם כ"כ התנצלו!

גבינה צהובה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב, טוב, כולם בעד לחזור לחנות. אז גם אני.
ואם אני אקבל התנצלות,באמת היה שווה...

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מענין למה זה רק צפצף בחנות השניה ולא מיד בחנות ששכחו להוריד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה