תשמעו פדיחה...

גבינה צהובה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי לבן שלי בגאפ מעיל לשנה הבאה. בחרתי, שילמתי, קניתי ויצאתי.
עד כאן הכל טוב ויפה.

נכנסתי אח"כ לH&M , די ממהרת, עברתי ברפרוף על הדברים ויצאתי בלא כלום.
בפתח, החל פתאום לצפצף השער החשמלי כשהשומר מפנה אלינו את מבטו, נכנסנו לחנות ושוב יצאנו, ושוב, צפצופים!!! בושות!!! ממה זה יכול להיות? הרי לא קנינו שום דבר!!! עכשיו כבר כל האנשים החלו להסתכל ונהיה ממש לא נעים.
אמרתי לו: אדרבה, בא, תסתכל בכל השקיות שלנו, תראה שלא לקחנו שום דבר,
כנראה שחזותינו העידה עלינו שאנחנו לא שקרנים, והוא שלח אותנו לדרכינו.
(אולי הוא חשב שיש תקלה בשער...)
אנחנו יצאנו משם המומים, אך הבנו שהטעות כנראה באמת באיזושהי תקלה.
עכשיו הפדיחה:
למחרת אני מודדת לבן של את המעיל מגאפ ומגלה את הזמזם נעוץ בכובע מאחורה.כנראה שהמוכרת שכחה להוריד לי אותו כששילמתי.

מה עושים עכשיו? את החשבונית לא שמרתי, כל חנות אחרת שאבוא אליה כדי להוריד את הזמזם,תתחיל לפקפק במידת ישרותי....
לאן אני פונה?

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם שילמת בכרטיס אשראי את יכולה להוכיח להם את זה בקלות.
מוזר שזה לא זמזם כשיצאתם מגאפ.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי עם מגנט גדול וחזק.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י pinati;1064691:
תנסי עם מגנט גדול וחזק.

לא, לא! אל תעשי זאת! (מחילה, פינתי...)

חברה שלי הזמינה מחו"ל בגד לתינוקת ושכחו להוריד לה את הזמזם. היא נסתה בכוחות עצמה, קרי: מגנט, פלייר וכלים מכלים שונים... היא כמעט ויתרה על הבגד. בסוף הצליחו להוציא את הדבר הזה, בתוספת חור בשמלה. לא סוף העולם, אבל רק שככל האופציות יגמרו תעשי זאת מיוזמתך...

בהצלחה, תעדכני!

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין איזו חנות בני ברקית, בהנהלת חרדי/ת שיראו אותך נכנסת עם השקית והמעיל ויאמינו לך?

גבינה צהובה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה. אני חושבת שאם מגנט גדול היה עושה את העבודה היו מוותרים בחנויות על רעיון הזמזמים, לא?

ולא. לא שילמתי בכרטיס אשראי. זה היה מזומן.

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי שמיכה כזו כבר שש שנים עם הזמזם

דאלארס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אין לך שום בעיה ואולי תצאי עם מתנה...
לבת זוג שלי היה אותו הדבר אני לא זוכר באיזו חנות אבל זה היה בקניון הגדול בפ"ת.
היא קנתה בחנות ועברה לחנות אחרת שם זה צפצף והיה לא נעים..
בבית היא גילתה שבחנות הראשונה לא הורידו את הזמזם.
מה עשתה? טילפנה לחנות בקשה לשוחח עם מנהלת החנות וסיפרה לה שקנתה כמובן שלא שמרה את הקבלה, תגובת המנהלת הייתה אין בעיה תבואי ונוריד לך, חשוב רק לברר באיזה שעות עובדת אותה מנהלת חנות ומה שמה כמובן.
סוף הסיפור שהיא הגיע לחנות הזמזם הורד וכאשר היא סיפרה למנהלת החנות על הפדיחה בחנות השנייה על המקום היא קבלה שובר הנחה של 25% לקנייה הבאה.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שולה;1064697:
אין איזו חנות בני ברקית, בהנהלת חרדי/ת שיראו אותך נכנסת עם השקית והמעיל ויאמינו לך?

עכשיו אני נזכרת שבניו פארם ברחוב הרב לנדא יש גם זמזמים כאלו (עבור הדיסות) שם בטוח לא מוכרים מעילים.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
דאלרס צודק.

תתקשרי, בלי לפחד שתואשמי, את הרי יודעת את האמת. את אמא שלי פיצו בחו"ל בסכום גדול על עגמת נפש ואי נעימות. תשתדלי שהמוכרת לא תפוטר בו ביום...

דאלארס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מילה בסלע;1064705:
דאלרס צודק.

תתקשרי, בלי לפחד שתואשמי, את הרי יודעת את האמת. את אמא שלי פיצו בחו"ל בסכום גדול על עגמת נפש ואי נעימות. תשתדלי שהמוכרת לא תפוטר בו ביום...

אף אחד לא חושד שגנב יחזור למקום "הפשע" בשביל להוריד זמזם...
את המוכרת לדעתי לא יפטרו זה דבר שקורה כל יום ובעיקר בסופי עונה או מכירות מיוחדות שאז יש לחץ על הקופות.

גבינה צהובה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המקרה היה בשבוע שעבר, אבל אולי באמת כדאי לנסות להתקשר אליהם.הקטע הוא שזה ליסוע שוב מיוחד לחנות . ואני אשדודית. אין לי גאפ ברדיוס הקרוב.

בניו פארם בב"ב המוכרים חרדים?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י גבינה צהובה;1064719:
המקרה היה בשבוע שעבר, אבל אולי באמת כדאי לנסות להתקשר אליהם.הקטע הוא שזה ליסוע שוב מיוחד לחנות . ואני אשדודית. אין לי גאפ ברדיוס הקרוב.

בניו פארם בב"ב המוכרים חרדים?

לא תמיד.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מה הבעיה להכנס לחנות כמה דקות קודם בלי הבגד, לספר את המקרה, לשאול על האפשרות של ההורדה, ואחרי קבלת האישור שהם אכן מוכנים לעשות - לצאת החוצה ולהביא את השקית המזמזמת?

גבינה צהובה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כי זה קצת מחשיד.
למה לא באת ישר עם הבגד?מה, את מפחדת שיחשבו שגנבת?

תלתלי

משתמש פעיל
לי קרה דבר כזה על גולף של ילדה בחורף שעבר.
נגשתי לחנות ובלי שאלות פשוט הוציאו לי .
אני מאמינה שאם תכנסי לכל חנות ובטח לחנות שאת מוכרת כקונה יעזרו לך בשמחה ובלי הרבה שאלות.
מה שכן כדאי להסביר קודם -ולא להכנס לחנות עם המוצר-שלא יצפצף שוב...
תסבירי שהחנות בפ"ת כולם יודעים שאין באזור חנות של GAP וכשמדדת גילית את הענין שום פדיחה!!!
בהצלחה.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י א.ר.ז.;1064753:
מה הבעיה להכנס לחנות כמה דקות קודם בלי הבגד, לספר את המקרה, לשאול על האפשרות של ההורדה, ואחרי קבלת האישור שהם אכן מוכנים לעשות - לצאת החוצה ולהביא את השקית המזמזמת?
אם כבר עדיף לשאול בטלפון.

MIC.MIS

סטודיו GlowUp בניית אתרי חנויות בהנהלת מיכל מישאלי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
קרה לי גם עם ארנק שקניתי שהודבק לתוכו מדבקה עבה עם ברזלים (מאין זמזם)
לכל חנות שנכנסתי זמזם לי ולא הבנתי מה נסגר
אתם יודעים מה זה להכנס/לצאת לכל חנות להרגיש גנבת..
גברת, תפתחי את השקית... תראי קבלהיום אחת הלכתי עם הארנק בלבד בלי תיק בלי שקית...
וזה שוב זמזם... פתחתי את הארנק הוצאתי הכל...
עד שקלטתי המדבקה.....

שלמה

משתמש מקצוען
את זוכרת את גובה סכום הקניה? את השעה?
יש לך כיסוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה