דרוש מידע תשלום מעונות תשפ"ג

דע

משתמש צעיר
ערב טוב,
מישהי טענה לי שנחתם כבר צו לתשלום מעונות לתשפ"ג שיקר יותר ב300 ש"ח מהשנה,
ובעלי המעונות מסתירים את זה,
ומשרת התמ"ת לא מוציא את המידע מכיוון שזה עדין לא רלוונטי עד ספטמבר,
מי יודע אם זה נכון?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
ערב טוב,
מישהי טענה לי שנחתם כבר צו לתשלום מעונות לתשפ"ג שיקר יותר ב300 ש"ח מהשנה,
ובעלי המעונות מסתירים את זה,
ומשרת התמ"ת לא מוציא את המידע מכיוון שזה עדין לא רלוונטי עד ספטמבר,
מי יודע אם זה נכון?
כל שנה זה מתייקר בעשרות שקלים
השנה בגלל התייקרות המחיה בהחלט שיש מצב שיעלה בכזה סכום
לבעלי המעונות אין מושג כמה הולכים לשלם להם על מקום במעון
ומשרד הרווחה מפרסם באזור תחילת השנה אם לא מאוחר יותר

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
.???
ועוד שאלה:
האם יש סינכרון עם הביטוח לאומי?
המעונות גובים דמי שכלול עבור עבודות ודפים וכו'
כנראה על זה מדובר
וגם ללא קבלה כי זה הולך לקופה פרטית אז יש כאלו שמחפפים בזה

אין לי מידע קונקרטי
היום היה פה שני גרסאות
אחד כתב שיש והשני כתב שהוא יודע שאין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה