בטחוני תרגיל צבאי ''אגרוף המחץ''

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
רק עכשיו?
כל הבוקר והצהריים עברו מטוסים כל הזמן בשמי הצפון...

וגם במרכז שמעו כל הזמן המראות

מעל ירושלים עברו המון

פסיכי הכמויות מטוסים גם עכשיו!!!!
תרגיל זה הכל

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
כ-8 אלף אנשי מילואים קיבלו SMS צו 8 מיידי כחלק ממסגרת התרגיל לזמינות המילואים.
שם המבצע- שעת הזהב.
(אני את הצימר במירון לשבת הקרובה ביטלתי. לא אמרתי כלום.)
נשמע הזוי באמת...

י"כ

משתמש מקצוען
פרשנות זהירה: השם של המבצע חריג - 'אגרוף מחץ', קצירת העשבים מסביב הבעיה המרכזית שלפי הדיווחים מתעצמת (למי שעוד לא הבין - איראן) התחילה בג'יאהד האיסלמי ונראה שעוברת כעת לזירה הצפונית, משום מה הדו שיח הוא מוזר ובשפה אחרת ממה שהכרנו, וההרגשה היא שאנחנו יוצאים לקראת משהו ..
זה הסיבה שהיה דחוף להעביר תקציב ולדחות את הרפורמה המשפטית - מחאת הטייסים - צריך אותם מורלית, וכן דחיקת נושא הגיוס, ועוד כמה שינויים בכנסת [אני לא רוצה להשמע קונספירטור אז לא אכתוב אולי אחרי...] הגזמתי, אבל גם איראן הוציאה שבוע שעבר טיל חדש 2000 ק"מ דיוק של 8 מ"ר ו1500 ק"ג חומר נפץ.
אני לא לחוץ ורוצה להרגיע שאנחנו נתונים בידו של הקב"ה בלבד, ובפינו אומנות התפילה, אלה ברכב ואלה בסוסים ואנחנו בשם ה' נזכיר.​

אשמדאי א

משתמש מקצוען
פרשנות זהירה: השם של המבצע חריג - 'אגרוף מחץ', קצירת העשבים מסביב הבעיה המרכזית שלפי הדיווחים מתעצמת (למי שעוד לא הבין - איראן) התחילה בג'יאהד האיסלמי ונראה שעוברת כעת לזירה הצפונית, משום מה הדו שיח הוא מוזר ובשפה אחרת ממה שהכרנו, וההרגשה היא שאנחנו יוצאים לקראת משהו ..
זה הסיבה שהיה דחוף להעביר תקציב ולדחות את הרפורמה המשפטית - מחאת הטייסים - צריך אותם מורלית, וכן דחיקת נושא הגיוס, ועוד כמה שינויים בכנסת [אני לא רוצה להשמע קונספירטור אז לא אכתוב אולי אחרי...] הגזמתי, אבל גם איראן הוציאה שבוע שעבר טיל חדש 2000 ק"מ דיוק של 8 מ"ר ו1500 ק"ג חומר נפץ.
אני לא לחוץ ורוצה להרגיע שאנחנו נתונים בידו של הקב"ה בלבד, ובפינו אומנות התפילה, אלה ברכב ואלה בסוסים ואנחנו בשם ה' נזכיר.​
ממש משמח שאתה לא לחוץ
אבל אני רוצה רק להזכיר לך שכמו שכתבת בהתחלה זה רק פרשנות שלך
אם זה יהיה מידיעה יהיה לך את האופציה להלחיץ
תודה
בכל אופן ככה"נ כל דבר שיהיה ברמה של מלחמה (לא תקיפה באיראן או כדומה) לא יהיה מיוזמה ישראלית
וזה רק פרשנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה